PBR Steel Rear sprocket YZ125-400 >98 52Z Kr-853-52Z-520

26.54

PBR Steel Rear sprocket YZ125-400 >98 52Z Kr-853-52Z-520

Tuotetunnus (SKU): K50-32003-52 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: K50-32003-52

EAN koodi: 4052752132962

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

PBR Stahl-Kettenrad YZ125-400 >98 52Z Kr-853-52Z-520

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 4052752132962

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
BarossaBarossa2005250
BarossaCheetah2005170
BarossaCheetah2005250
BarossaQuarterback2005250
YamahaYFM Raptor2005660
YamahaYFM Warrior2005350
BarossaCheetah2003 - 2005250
YamahaTT RE2003600
YamahaYFM Raptor2003 - 2005660
YamahaYFM Warrior2003 - 2005350
YamahaYFS Blaster2003 - 2004200
YamahaYFZ Banshee2003 - 2004350
BarossaCheetah2004250
YamahaYFZ Banshee2004350
BarossaSkywalker R
BarossaTiger
SMCBullet
SMCSkywalker R
YamahaDT1973 - 1979250
YamahaDT1975 - 1978400
YamahaXT1976 - 1989500
YamahaIT1977 - 1978400
YamahaXT1977 - 1978500
YamahaYZ1977 - 1979250
YamahaIT1979250
YamahaYZ1979250
YamahaDT1989 - 1993200
YamahaTT1989 - 1999350
YamahaWR1989250
YamahaXT1989500
YamahaYFM Warrior1989 - 2003350
YamahaYFS Blaster1989 - 1994200
YamahaYFZ Banshee1989350
YamahaYZ1989125
YamahaYZ1989 - 1998250
YamahaYZ1989490
YamahaTT1990 - 1992600
YamahaYFM Warrior1990350
YamahaYFS Blaster1990 - 1993200
YamahaYZ1990 - 1993250
YamahaYZ1990360
YamahaWR1991 - 1997125
YamahaYFZ Banshee1991 - 2002350
YamahaYZ1991 - 1993250
YamahaTT-R1993250
YamahaIT1980425
YamahaXT1980 - 1982500
YamahaIT1981 - 1984250
YamahaTT1983600
YamahaYZ1983 - 1991250
YamahaYZ1983 - 1989490
YamahaIT1984250
YamahaYZ1984 - 1989490
YamahaIT1985 - 1986200
YamahaTT1985600
YamahaYZ1985 - 1986490
YamahaTT1986 - 1989350
YamahaYZ1986490
YamahaTT1987 - 1988350
YamahaYZ1988 - 1991250
YamahaYZ1988 - 1989490
YamahaTT1994 - 1999350
YamahaWR1994 - 1997125
YamahaWR1994250
YamahaYFZ Banshee1994 - 2002350
YamahaYFM Warrior1995 - 2003350
YamahaYFZ Banshee1995 - 1998350
YamahaWR1998250
YamahaWR F1998400
YamahaYFM Warrior1999 - 2003350
YamahaYFS Blaster1999200
YamahaTT R2000600
YamahaYFM Warrior2000 - 2001350
YamahaYFZ Banshee2000 - 2001350
YamahaTT R2002600
YamahaYFM Raptor2002660
YamahaYFS Blaster2002200
YamahaYFM Raptor2001 - 2002660