disk brake pads Lucas MCB 523 SI ABE approved

20.94

disk brake pads Lucas MCB 523 SI ABE approved

Tuotetunnus (SKU): 1048SI Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1048SI

EAN koodi: 3322937089543

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Scheibenbremsbeläge TRW/Lucas MCB 523 SI mit ABE

Dieser Off-Road-Sinter-Belagtyp ist für alle Wetter- und Witterungslagen entwickelt worden. Er bietet überaus gute Verzögerungswerte und ist zudem mit Langlebigkeit gesegnet. Einsatzgebiet: Cross, Quad und Enduro

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937089543

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
AeonCobra2005 - 2012220
DerbiDXR2005 - 2007200
DerbiDXR2005 - 2007250
KawasakiKLF Bayou2005 - 2007300
QuadzillaE Stinger2006 - 2009250
QuadzillaX E2006 - 2009100
TGBBlade2006 - 2007250
QuadzillaXLC LE2007300
TGBBlade2007250
TGBBlade2007 - 2010325
TGBBlade SE2007 - 2011500
TGBBlade SE2007 - 2011550
TGBBlade SL2007500
TGBBlade SL2007525
TGBBlade SL2007550
ApriliaRX2008 - 2013125
QuadzillaE Stinger2008 - 2009250
QuadzillaX E2008 - 2009100
TGBBlade2008 - 2010325
TGBBlade SE2008 - 2011500
TGBBlade SE2008 - 2011550
TGBTarget2009325
TGBTarget2009400
TGBTarget2009425
TGBTarget2009500
TGBTarget2009 - 2011525
TGBTarget2009 - 2011550
TGBBlade2010325
TGBBlade SE2010 - 2011500
TGBBlade SE2010 - 2011550
TGBBlade SL2010 - 2011500
TGBTarget2010 - 2011525
TGBTarget2010 - 2011550
YamahaYFM Raptor2010 - 201190
ApriliaRX2011 - 2013125
TGBBlade SL2011525
TGBTarget2011400
ApriliaRX2013125
DerbiDXR2004 - 2005200
DerbiDXR2004 - 2005250
KawasakiKLF Bayou2004 - 2005300
SuzukiLT-A Vinson2004500
Gas GasMC1994125
Gas GasMC1994250
Gas GasTT1994125
Gas GasTT1994250
HusabergE1994350
HusabergFC1994350
HusabergFC1994600
HusabergFE1994350
HusabergFE1994501
HusabergFE1994600
HusabergMC1994350
HusabergMC1994600
KTMSup.Comp. LC41994 - 1995400
KawasakiKH1994 - 1996125
KawasakiKLF1994 - 1999300
KawasakiKLR1994 - 1996250
KawasakiKLR1994600
KawasakiKMX1994 - 2002125
HusabergFC1989 - 1994350
HusabergFC1989 - 1993501
HusabergFC1989 - 1994600
HusabergFE1989 - 1994350
HusabergFE1989 - 1994501
HusabergFE1989 - 1994600
KTMMX1989 - 1993125
KTMMX1989 - 1993250
KTMMX1989 - 1993350
KTMMX1989 - 1993500
KawasakiKH1989 - 1996125
KawasakiKLF1989 - 1999300
KawasakiKLR1989 - 1996250
KawasakiKLR B1989600
KawasakiKMX1989 - 2002125
KawasakiKMX1989 - 1992200
HusqvarnaWR1990250
KTMMX1990 - 1991250
KTMMX1990 - 1993350
KTMMX1990 - 1991500
KawasakiKH1990 - 1996125
KawasakiKLF1990 - 1993300
KawasakiKLR1990 - 1996250
KawasakiKLR1990 - 1994600
KawasakiKMX1990 - 2002125
KawasakiKMX1990 - 1992200
HusqvarnaTE1991610
KawasakiKMX1991125
KawasakiKMX1991200
KTMGS1992600
KTMMX1992 - 1993350
KTMSX LC41992400
KTMMX1993125
KTMMX1993350
KTMSup.Comp. LC41993400
KTMMX1988 - 1989125
KTMMX1988 - 1990350
KTMMX1988 - 1990500
KTMMX Enduro1988250
KawasakiKH1988 - 1990125
KawasakiKLF1988 - 1990300
KawasakiKLR1988 - 1990250
KawasakiKLR B1988 - 1989600
KawasakiKMX1988 - 1991125
KawasakiKMX1988 - 1991200
KawasakiKX1988125
KawasakiKX1988250
KawasakiKX1988500
KTMSup.Comp. LC41995400
KawasakiKH1995 - 1996125
KawasakiKLF1995300
KawasakiKLR1995 - 1996250
KawasakiKMX1995125
KawasakiKH1982 - 1990125
KawasakiKX1983 - 1988125
KawasakiKX1983 - 1988250
KawasakiKX1983 - 1988500
KawasakiKX1984 - 1988500
KawasakiKX1985 - 1988500
SuzukiLT R1985250
KawasakiKX1986 - 1988500
KawasakiKH1996125
KawasakiKLR1996250
KawasakiKLF1997 - 1999300
KawasakiKMX1997 - 2002125
SuzukiTU XT1999 - 2000125
KawasakiKLF Bayou2000 - 2005300
SuzukiLT-A Vinson2002 - 2004500
SuzukiLT-A Vinson2003 - 2004500
SMCBullet
SMCStinger