D.I.D chain standard, 520, 106 with clip lock / usable up to 22,06kW (30HP)

28.87

D.I.D chain standard, 520, 106 with clip lock / usable up to 22,06kW (30HP)

Tuotetunnus (SKU): 1265106D Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1265106D

EAN koodi: 4052752105225

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

D.I.D Kette standard, 520, 106 mit Clipschloß / empfohlen bis ca. 22,06kW (30PS)

DID ist führend in der Erstausrüstung vieler japanischer und europäischer Marken. Im Rennsport setzen erfolgreiche Teams seit Jahren auf die hervorragende DID-Qualität.

Zugfestigkeit: 3040kg
Tensile strength: 3040kg

Clipschloß/clip lock
Empfehlung: nicht über 11,03KW/15PS nutzen

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 4052752105225

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
ApriliaAF1 Europa1990 - 1993125
ApriliaAF1 Futura1990 - 1993125
ApriliaAF1 Sintesi1990125
ApriliaPegaso1990 - 1991600
ApriliaTuareg Wind1990 - 1992600
DucatiPaso1990 - 1991906
GileraMXR1990 - 1991125
GileraXRT Saturno1990 - 1993600
HondaCRM R1990 - 1994125
HondaMTX R1990 - 1991125
KawasakiGPX1990 - 1991250
KawasakiKL Tengai1990 - 1991650
KawasakiKR11990250
YamahaRD F1990 - 1993350
YamahaRD N1990350
YamahaXT1990 - 2003600
YamahaXT-Z Tenere1990600
ApriliaPegaso1991600
KawasakiZR Zephyr1991 - 1993550
YamahaXT1991 - 2003600
ApriliaRS1992 - 1998125
ApriliaTuareg Wind1992600
GileraXRT Saturno1992600
HondaCRM R1992125
KawasakiZR Zephyr1992550
YamahaRD F1992350
YamahaXT1992600
ApriliaRS1993 - 1996125
ApriliaTuareg1993600
DucatiPaso1993906
GileraMXR1993125
HondaMTX R1993 - 1994125
KawasakiGPX1993 - 1994250
KawasakiKLX R1993 - 1996250
ApriliaAF1 Futura1988 - 1990125
ApriliaAF1 Sintesi1988 - 1990125
GileraMXR1988 - 1990125
GileraXRT Saturno1988 - 1990600
HondaMTX R1988 - 1990125
HondaNS1988125
KawasakiGPX1988 - 1990250
KawasakiGPZ Uni Trak1988 - 1989550
KawasakiKLR1988 - 1989500
YamahaRD F1988 - 1990350
YamahaRD N1988 - 1990350
YamahaXT-Z Tenere1988 - 1990600
HondaMTX R1989125
YamahaRD N1989 - 1990350
YamahaXT-Z Tenere1989 - 1990600
ApriliaClassic1997 - 2000125
ApriliaPegaso1997 - 2002600
ApriliaTuareg1997 - 2000600
HondaXR R1997 - 2005250
KawasakiER Twister1997 - 2000500
KawasakiGPX1997 - 2001250
KawasakiKLR C1997 - 2000650
KawasakiZR Zephyr1997 - 2000550
YamahaXT1997 - 2002600
YamahaYFZ SP1997750
YamahaYZF R1997 - 1998750
YamahaYZF R1998750
ApriliaTuareg1999 - 2000600
ApriliaPegaso1994 - 1997600
ApriliaRS1994 - 1996125
HondaCRM R1994125
HondaMTX R1994125
KawasakiGPX1994250
KawasakiKLX R1994 - 1996250
KawasakiKLR C1995 - 1997650
KawasakiKLX R1995 - 1996250
KawasakiZR Zephyr1995550
YamahaXT1995 - 1997600
YamahaYZF R1995 - 1998750
KawasakiKLX R1996250
YamahaYZF R1996 - 1998750
ApriliaPegaso2001 - 2002600
HondaVTR SP120011000
HondaXR R2001 - 2005250
KawasakiGPX2001250
YamahaXT2001 - 2002600
HondaXR R2002 - 2005250
KawasakiKLR C2002650
YamahaXT2002600
GileraMXR1986 - 1988125
HondaMBX1986125
HondaMTX R1986 - 1989125
HondaNS1986125
HondaXL RM1986 - 1987600
KawasakiGPZ Uni Trak1986550
KawasakiGPZ Unitrak1986400
SuzukiDR1986 - 1987250
YamahaRD F1986 - 1988350
YamahaRD N1986 - 1990350
YamahaXT-Z Tenere1986 - 1990600
HondaMTX R1987 - 1989125
HondaXL RM1987600
KawasakiKLR1987500
KawasakiKLR A1987650
HondaCL S1982 - 1984250
SuzukiDR1982 - 1983500
SuzukiDR1983 - 1986250
SuzukiDR1983500
YamahaRD YPVS1983 - 1985350
YamahaXT1983 - 1984250
YamahaXT-Z Tenere1983 - 1986600
HondaMBX1984 - 1986125
KawasakiGPZ Unitrak1984 - 1985400
YamahaXT-Z Tenere1984600
HondaMBX1985125
YamahaRD YPVS1985350
HondaXR R2003 - 2005250
KawasakiER Twister2003 - 2006500
KawasakiER Twister2006500
KawasakiKLR E2008 - 2010650
YamahaTT R2008 - 2010230
SuzukiDR1981 - 1983500
YamahaDT MX198150
SuzukiT1971 - 1975500
YamahaTT R2007 - 2008230