43×55.1×9.5/10 NOK 111A090FK Centauro fork shaft seal set

24.37

43×55.1×9.5/10 NOK 111A090FK Centauro fork shaft seal set

Tuotetunnus (SKU): 1057101 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1057101

EAN koodi: 4052752067615

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

43×55.1×9.5/10 NOK 111A090FK Centauro Gabelsimmerringset

Centauro ist seit über 50 Jahren Hersteller verschiedenster Dichtungen.
Centauro arbeitet mit und für führende Marken und Hersteller in der Erstausrüstung weltweit.
Dichtungen dieses Herstellers garantieren höchste Qualität.
Ein Centauro Gabelsimmerringset beinhaltet die Simmeringe für den rechten und den linken Gabelholm (ohne Staubschutzringe).

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 4052752067615

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
HondaCB RR / RS / RT1994 - 1996125
HondaCR1994 - 1996125
KawasakiKDX1994250
KawasakiKLX C1994 - 1995650
KawasakiKLX R1994 - 1998650
KawasakiKX1994 - 1995125
KawasakiKX1994 - 1995500
KawasakiZR Zephyr1994 - 19951100
KawasakiZX-111994 - 19981100
KawasakiZZR D1994 - 19971100
YamahaWR1994 - 1995250
YamahaXJR1994 - 19971200
HondaCR R1995250
YamahaWR1995250
YamahaXJR1995 - 19971200
KawasakiKDX H1996 - 1999200
KawasakiKLX R1996650
KawasakiZX-111996 - 19981100
KawasakiZX-7RR Ninja1996 - 1998750
KawasakiZZR D1996 - 19971100
YamahaXJR1996 - 19971200
KawasakiKDX1991 - 1994250
KawasakiKX1991 - 1994125
KawasakiKX1991 - 1994500
KawasakiZR Zephyr1991 - 19941100
KawasakiZX1991 - 1992750
KawasakiZX-111991 - 19941100
KawasakiZX-7 Ninja1991 - 1992750
KawasakiZXR J1991 - 1992750
KawasakiZZR C1991 - 19921100
YamahaWR1991 - 1995250
YamahaWR Nordamerika1991 - 1992250
YamahaWR Nordamerika1992250
KawasakiKX1993 - 1994500
KawasakiZX-111993 - 19941100
KawasakiZZR D19931100
YamahaWR1993 - 1995250
KawasakiKDX1997 - 2000220
KawasakiKDX H1997 - 1999200
KawasakiKLX R1997 - 1999300
YamahaXJR19971200
KawasakiZZR G1998 - 19991100
SuzukiTL S19981000
SuzukiXF Freewind1998 - 2001650
YamahaV-Max1998 - 20011200
KawasakiZZR G19991100
SuzukiGSX-R Hayabusa1999 - 20071300
SuzukiTL R1999 - 20011000
SuzukiXF Freewind1999650
YamahaV-Max19991200
KawasakiKDX R2000 - 2001220
SuzukiGSX-R Hayabusa20001300
SuzukiTL R2000 - 20011000
SuzukiTL S20001000
KawasakiKDX R2001220
SuzukiTL R20011000
SuzukiXF Freewind2001650
KawasakiKX1988125
KawasakiKX1988250
KawasakiKX1988500
KawasakiZX Ninja1988 - 1990750
SuzukiRM1988125
SuzukiRM1988250
YamahaTT1988600
KawasakiZX Ninja1989 - 1990750
KawasakiZX-7 Ninja1989 - 1991750
YamahaFZR Genesis Exup1989 - 19901000
YamahaFZR Genesis Exup19901000
SuzukiDR1982 - 1983250
SuzukiTS ER1982 - 1987185
YamahaTT1983600
SuzukiDR1985250
YamahaTT1985600
SuzukiGSX-R Hayabusa2002 - 20071300
YamahaBT Bulldog2002 - 20061100
YamahaTDM2002 - 2010900
YamahaXJR2002 - 20051300
YamahaYZF R62002600
YamahaXJR2003 - 20051300
YamahaYZF R62004600
YamahaFZ1 N/S20061000
YamahaTDM2006 - 2007900
YamahaYZF R120061000
YamahaFZ1 Fazer2007 - 20141000
YamahaTDM2007900
SuzukiRM1976 - 1977370
SuzukiTS1976 - 1977185
SuzukiTS1977185
SuzukiRM1978125
SuzukiRM1978400
SuzukiTS ER1979 - 1982185
SuzukiTS ER1984185
SuzukiTS ER1986 - 1987185
YamahaFZ1 Fazer2008 - 20141000
YamahaXJR2008 - 20111300
YamahaXP T-Max2008 - 2011500
YamahaYZF R120081000
YamahaXT-Z Super Tenere2010 - 20151200
YamahaFZ8 Fazer2011 - 2013800
YamahaXT-Z Super Tenere20111200
YamahaFZ8 N2012 - 2013800
YamahaXP T-Max2012 - 2013530
YamahaFZ82014 - 2015800
YamahaXT-Z Super Tenere2014 - 20151200
YamahaFZ82015800
YamahaXT-Z Super Tenere20151200