Centauro, oil seal kit / 111A044FK

10.27

Centauro, oil seal kit / 111A044FK

Varasto loppu

Tuotetunnus (SKU): 41018N Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 41018N

EAN koodi: 4052752067929

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

41x53x8/9.5 111A044FK Centauro Gabelsimmerringset

Centauro ist seit über 50 Jahren Hersteller verschiedenster Dichtungen.
Centauro arbeitet mit und für führende Marken und Hersteller in der Erstausrüstung weltweit.
Dichtungen dieses Herstellers garantieren höchste Qualität.
Ein Centauro Gabelsimmerringset beinhaltet die Simmeringe für den rechten und den linken Gabelholm (ohne Staubschutzringe).

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 4052752067929

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
HondaXR R1986 - 1999250
KawasakiGTR A1986 - 19981000
KawasakiZ ZG1986 - 19891300
KawasakiZG Concours1986 - 19981000
KawasakiZN Voyager1986 - 19881300
SuzukiGSX-R1986 - 19881100
SuzukiGV19861200
SuzukiGV Cavalcade1986 - 19891400
YamahaFJ1986 - 19931200
KawasakiZ ZG1987 - 19881300
SuzukiGSX-R1987 - 19881100
SuzukiGV Cavalcade1987 - 19891400
YamahaFJ1987 - 19931200
YamahaFZR Genesis1987 - 19881000
YamahaDT R1988 - 2006125
YamahaFJ1988 - 19931200
YamahaFZR Genesis19881000
KawasakiGTR A1989 - 19911000
KawasakiKL Tengai1989 - 1991650
KawasakiKLR A1989650
KawasakiZG Concours1989 - 19911000
SuzukiGV Cavalcade19891400
YamahaDT R1989 - 1995125
YamahaFJ1989 - 19931200
YamahaYZ1989 - 1990125
YamahaYZ1989 - 1990250
KTMMX1990 - 1993125
KawasakiKR11990250
KawasakiKX1990125
KawasakiZG Concours1990 - 19911000
SuzukiDR Big1990800
YamahaFJ1990 - 19931200
YamahaYZ1990125
YamahaYZ1990250
KawasakiKL Tengai1991650
KawasakiKLE A1991 - 1992500
KawasakiZX1991750
SuzukiGS E1991 - 1993400
YamahaDT R1991 - 1995125
YamahaFZR Genesis Exup1991 - 19931000
KTMGS1992125
KTMMX1992 - 1993125
KTMMX1992500
KTMSX1992 - 1994125
KawasakiGPZ Ninja1992900
KawasakiKLE A1992500
SuzukiDR RSE1992 - 1996650
SuzukiGS E1992 - 1993400
YamahaDT R1992 - 1995125
YamahaFJ1992 - 19931200
YamahaFZR Genesis Exup1992 - 19931000
YamahaWR1992200
YamahaXV Virago1992 - 1993750
KTMGS1993250
KTMMX1993125
KTMMX1993 - 1994250
KTMSX1993 - 1994125
KawasakiGTR A19931000
YamahaDT R1993 - 1995125
YamahaFZR Genesis Exup19931000
YamahaTZ1993 - 1994250
YamahaXV Virago1993750
YamahaYZF R1993 - 1998750
YamahaYZF SP1993 - 1994750
KTMEXC1994250
KTMMX1994250
KTMSX1994125
KawasakiGPZ Ninja1994900
KawasakiKDX E1994200
KawasakiZR Zephyr1994750
KawasakiZX1994 - 1995750
KawasakiZX-9R Ninja1994 - 1997900
KawasakiZXR L1994 - 1995750
KawasakiZXR M1994 - 1995750
SuzukiDR RSE1994 - 1996650
YamahaDT R1994 - 1995125
YamahaTZ1994250
YamahaYZF R1994 - 1995750
YamahaYZF SP1994750
KTMGS1995300
KawasakiGPZ1995 - 19961000
KawasakiGPZ E19951100
KawasakiGTR A1995 - 19981000
KawasakiKLE A1995500
KawasakiKLR C1995 - 1996650
KawasakiZG Concours19951000
KawasakiZX1995750
KawasakiZX-61995 - 1997600
YamahaXJ Diversion1995 - 1996900
YamahaYZF R1995750
YamahaYZF Thunder Cat1995600
KawasakiGPZ19961000
KawasakiGTR A1996 - 19981000
KawasakiKLR C1996650
KawasakiZX-61996 - 1997600
KawasakiZX-6R Ninja1996600
SuzukiDR RSE1996650
YamahaTRX1996850
YamahaXJ Diversion1996900
YamahaXT1996 - 2002600
YamahaXV Virago1996 - 1997750
YamahaYZF SP1996 - 1998750
KawasakiGPZ E19971100
KawasakiGTR A1997 - 19981000
KawasakiZG Concours19971000
KawasakiZX-61997600
KawasakiZX-9R Ninja1997900
YamahaFJ19971200
YamahaXT1997 - 2002600
YamahaXV Virago1997750
YamahaYZF R1997 - 1998750
YamahaYZF Thunder Cat1997 - 1998600
KawasakiGTR A19981000
YamahaXT1998 - 2002600
YamahaYZF R1998750
YamahaYZF SP1998750
YamahaYZF Thunder Cat1998600
KawasakiKLE A1999 - 2002500
KawasakiKLR C1999650
YamahaDT R1999 - 2006125
YamahaXT1999600
KawasakiKLE A2000 - 2002500
YamahaDT R2000 - 2003125
KawasakiKLR C2003 - 2004650
PeugeotXPS Enduro2003 - 200450
PeugeotXPS Supermoto2004 - 200550
YamahaDT RE2004125
YamahaDT X2004125
KawasakiKLR E2008 - 2009650
YamahaDT R2008125
KawasakiKR11983250
KawasakiZ19831300
KawasakiZN Voyager1983 - 19861300
SuzukiRG Gamma1983 - 1984250
KawasakiKZ A / B Touring1979 - 19821300
KawasakiZ1979 - 19831300
KawasakiZ ZG1984 - 19851300
KawasakiZN Voyager1984 - 19861300
YamahaFJ1984 - 19851100
SuzukiGV Cavalcade1985 - 19871400
PeugeotXPS Supermoto200550
YamahaDT R2005 - 2006125
YamahaDT R2006125
YamahaDT X2006125
YamahaDT RE2007125