TRW/Lucas brake disc, fixed MST 247

104.05

TRW/Lucas brake disc, fixed MST 247

Tuotetunnus (SKU): 217520 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 217520

EAN koodi: 3322937276493

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

TRW/Lucas Bremsscheibe starr MST 247

A: 245
B: 115
C: 5
E: 133

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937276493

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
DucatiGT Sportclassic2007 - 20111000
DucatiMonster2007620
DucatiMonster2007 - 2008695
DucatiMonster2007696
DucatiMonster S2R2007800
YamahaTDM2007 - 2013900
YamahaXT R2007660
YamahaXT X2007 - 2008660
YamahaXT-Z Tenere2007660
DucatiMonster2008695
DucatiSport S Sportclassic2008 - 20091000
YamahaTDM2008900
YamahaXT X2008660
DucatiMonster2009 - 2014696
DucatiSport S Sportclassic20091000
YamahaXT R2009 - 2010660
YamahaXT-Z Tenere2009660
YamahaTDM2010 - 2011900
YamahaXT R2010660
DucatiMonster1993 - 2000900
DucatiMonster Dark1993 - 2001600
DucatiSL Superlight1993 - 1996900
DucatiSP4 Sport Produktion1993888
DucatiSP5 Sport Production1993 - 1994888
DucatiSS1993600
DucatiSS Carenata1993 - 1998900
DucatiSS Nuda1993 - 1999750
DucatiSS Nuda1993 - 1994900
DucatiSS Supersport1993 - 1997400
YamahaFZR1993600
YamahaSRX1993400
YamahaXV Virago1993535
YamahaYZF R1993 - 1997750
YamahaYZF SP1993 - 1998750
DucatiSL Superlight1994 - 1996900
DucatiSS Carenata1994 - 1997600
DucatiSS Nuda1994900
DucatiSS Supersport1994400
LaverdaSport1994 - 1996650
DucatiSS Carenata1995600
DucatiSS Nuda1995750
LaverdaSport1995650
YamahaFZR R1995600
DucatiSL Superlight1996900
DucatiSS Nuda1996600
DucatiSS Supersport1996 - 1997400
LaverdaGhost1996 - 1998650
YamahaTRX1996 - 1999850
YamahaXJR1996 - 1999400
YamahaYP Majesty1996 - 2003250
YamahaYZF R1996 - 1997750
YamahaYZF SP1996 - 1998750
YamahaYZF Thunder Ace1996 - 20011000
YamahaYZF Thunder Cat1996 - 2003600
DucatiMonster1997 - 2000900
DucatiMonster Dark1997 - 2001600
DucatiSS Carenata1997600
DucatiSS Nuda1997750
LaverdaGhost1997650
YamahaYZF SP1997 - 1998750
YamahaYZF Thunder Ace1997 - 20011000
YamahaYZF Thunder Cat1997 - 1999600
DucatiMonster Dark1998 - 2001600
DucatiMonster Spezial1998 - 1999900
DucatiSS Carenata1998900
DucatiSS Final ED.1998900
DucatiSS Nuda1998600
DucatiST2 Sporttouring1998 - 2003944
DucatiST4 Sporttouring1998 - 2003916
MBKSkyliner1998250
YamahaYP Majesty DX1998250
YamahaYZF R11998 - 19991000
YamahaYZF SP1998750
YamahaYZF Thunder Ace1998 - 20011000
YamahaYZF Thunder Cat1998600
DucatiMonster Dark1999600
DucatiMonster Metallic1999 - 2000750
DucatiMonster Spezial1999900
DucatiSS Carenata1999 - 2002750
DucatiSS Nuda1999750
LaverdaFormula S1999750
YamahaFZS Fazer1999 - 2000600
YamahaTDM1999 - 2001850
YamahaXJR1999400
YamahaYZF R119991000
YamahaYZF Thunder Ace1999 - 20011000
DucatiMonster Dark2000750
DucatiMonster Metallic2000750
DucatiSS Carenata2000 - 2002750
DucatiST4 Sporttouring2000 - 2003916
LaverdaSport2000650
VoxanCafe Racer2000 - 2005995
YamahaFZS Fazer2000600
YamahaTDM2000 - 2001850
YamahaYZF Thunder Ace2000 - 20011000
DucatiMonster2001600
DucatiMonster Dark2001600
DucatiMonster S42001 - 2003916
DucatiS Sport2001750
DucatiST2 Sporttouring2001944
LaverdaFormula S2001750
VoxanCafe Racer2001 - 2005995
YamahaTDM2001850
YamahaYZF Thunder Ace20011000
YamahaYZF Thunder Cat2001 - 2003600
DucatiMonster2002 - 2007620
DucatiMonster2002900
DucatiMonster Dark2002 - 2006620
DucatiMonster S2002 - 2003620
DucatiMonster S42002 - 2003916
DucatiSS Carenata2002750
DucatiSS Nuda2002900
DucatiST4 Sporttouring2002916
VoxanRoadster2002 - 2004995
YamahaTDM2002 - 2004900
YamahaXJ Diversion2002 - 2003600
YamahaYP Majesty2002 - 2003250
YamahaYZF Thunder Cat2002 - 2003600
DucatiMonster2003 - 2005800
DucatiMonster S42003 - 2004900
DucatiMonster S42003916
DucatiMonster S4R20031000
DucatiSS Carenata2003 - 2005800
DucatiSS Carenata2003 - 20041000
VoxanRoadster2003995
VoxanScrambler2003 - 2004995
YamahaTDM2003900
YamahaXJ Diversion2003600
YamahaYP Majesty2003250
YamahaYZF Thunder Cat2003600
DucatiMonster Dark2004 - 2005800
DucatiMonster S ie2004 - 20051000
DucatiMonster S42004900
DucatiMonster ie2004 - 20051000
DucatiSS Carenata2004800
DucatiSS Carenata20041000
DucatiST4S Sporttouring2004 - 2005996
MBKSkyliner2004250
VoxanScrambler2004995
YamahaXT R2004 - 2007660
YamahaXT X2004 - 2008660
YamahaXT-Z Tenere2004 - 2007660
DucatiMonster S4R20051000
DucatiMonster ie20051000
DucatiSS DS Carenata20051000
DucatiSS Nuda2005800
DucatiST4S Sporttouring2005996
VoxanCafe Racer2005995
YamahaXT R2005 - 2007660
YamahaXT X2005 - 2008660
YamahaXT-Z Tenere2005 - 2007660
DucatiMonster2006 - 2008695
DucatiMonster S2R2006 - 2007800
DucatiMonster S2R20061000
DucatiMonster S4R-S20061000
YamahaTDM2006 - 2008900
YamahaXT R2006660
YamahaXT X2006 - 2007660
YamahaXT-Z Tenere2006660
DucatiMonster2012 - 2014696
DucatiSL Superlight1992 - 1994900
DucatiSP4 Sport Production1992888
DucatiSS1992 - 1993600
DucatiSS Carenata1992 - 1993900
DucatiSS Nuda1992 - 1993750
DucatiSS Nuda1992 - 1994900
DucatiSS Supersport1992 - 1994400
YamahaFZR1992 - 1993600
YamahaSRX1992 - 1993400
DucatiSP1990851
DucatiSP2 Sport Production1990888
DucatiStrada1990 - 1991851
YamahaFZR1990 - 1993600
DucatiSP3 Sport Production1991888
DucatiSS1991 - 1992600
DucatiSS Nuda1991 - 1992900
DucatiSS Supersport1991 - 1994400
DucatiStrada1991851
YamahaFZR1991 - 1993600
YamahaSRX1991 - 1993400
YamahaFZR1989 - 1991600
YamahaRD1985500