Spark plug, DPR9EA-9 ccm

5.65

Spark plug, DPR9EA-9 ccm

Tuotetunnus (SKU): 1082202 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1082202

EAN koodi: 087295153291

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Zündkerze NGK DPR-9 EA-9

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 087295153291

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
CagivaElefant1993 - 1998900
CagivaElefant Lucky Expl.1993900
HondaCB Big One1993 - 19971000
HondaCB Super Four19931000
HondaVF Magna1993 - 2004750
HondaVFR1993750
KawasakiGPZ1993 - 1994305
KawasakiZXR J1993400
KawasakiZXR L1993400
SuzukiDR1993 - 2000250
SuzukiDR Big1993 - 2000800
SuzukiDR R1993 - 1995650
SuzukiDR RE1993 - 1995650
SuzukiDR RSE1993 - 1996650
SuzukiDR S1993 - 1994350
SuzukiDR SH1993 - 1994350
YamahaXT-Z Tenere1993660
HondaCB Big One1994 - 19971000
HondaVF Magna1994750
KawasakiGPZ1994305
MZ/MUZSkorpion Sport1994 - 1995660
MZ/MUZSkorpion Traveller1994660
SuzukiDR SH1994350
HondaCBR F1995 - 20001000
HondaVFR1995 - 1997750
MZ/MUZReplica1995660
MZ/MUZSkorpion Sport1995660
SuzukiDR RE1995650
SuzukiDR RSE1995 - 1996650
SuzukiDR SE1995350
MZ/MUZSkorpion1996660
MZ/MUZSkorpion Cup1996 - 2002660
MZ/MUZSkorpion Repl.1996660
MZ/MUZSkorpion Traveller1996 - 1997660
SuzukiDR1996 - 2000250
SuzukiDR RSE1996650
YamahaSZR1996660
MZ/MUZBaghira1997660
MZ/MUZSkorpion Cup1997 - 1998660
SuzukiDR1997 - 1998250
SuzukiDR Big1997800
SuzukiDR SE1997 - 1998350
YamahaTT R1997600
HondaCB X-41998 - 19991300
HondaCBR F19981000
MZ/MUZMastiff1998 - 2010660
MZ/MUZSkorpion Cup1998660
SuzukiDR1998250
SuzukiDR SE1998350
CagivaElefant GT1992900
HondaCBR F19921000
HondaVF Magna1992 - 1994750
HondaVFR1992 - 1993750
SuzukiDR1992 - 1993250
SuzukiDR Big1992 - 1993800
SuzukiDR R1992 - 1993650
SuzukiDR RSE1992 - 1993650
SuzukiDR S1992 - 1993350
SuzukiDR SH1992 - 1994350
YamahaXT-Z Tenere1992 - 1993660
Harley DavidsonVRSCA V-Rod2002 - 20061130
HondaVF Magna2002 - 2004750
MZ/MUZBaghira2002660
MZ/MUZBaghira Bl. Panther2002660
MZ/MUZSkorpion Cup2002660
MZ/MUZSkorpion Traveller2002660
YamahaTT R2002 - 2003600
HondaVF Magna2003 - 2004750
HondaXR L2003 - 2010125
MZ/MUZBaghira Streetmoto2003 - 2004660
MZ/MUZMastiff2003 - 2005660
YamahaTT R2003600
MZ/MUZMastiff2004 - 2005660
YamahaTT RE2004600
HondaXR L2005 - 2010125
KawasakiKX2005100
MZ/MUZBaghira Bl. Panther2005660
MZ/MUZMastiff2005660
MZ/MUZBaghira2006660
MZ/MUZBaghira Streetmoto2006660
MZ/MUZSupermoto2006660
HondaCB X-419991300
HondaVF Magna1999 - 2003750
MZ/MUZMastiff1999 - 2000660
MZ/MUZSkorpion Repl.1999660
MZ/MUZSkorpion Traveller1999660
SuzukiDR Big1999800
YamahaTT R1999 - 2003600
HondaCBR F1987 - 19921000
HondaVF Bol dor19871000
HondaVF Interceptor19871000
HondaVF Magna1987 - 1988750
HondaVFR1987 - 1992750
KawasakiGPZ Belt Drive1987305
KawasakiGPZ Uni Trak1987550
KawasakiKLR1987 - 1989250
KawasakiZX1987400
SuzukiDR Djebel1987600
SuzukiDR S1987 - 1989600
SuzukiVS Intruder1987 - 1991750
HondaVF Magna1988750
HondaVFR1988 - 1992750
KawasakiKLR1988 - 1989250
SuzukiDR Big1988 - 1989750
SuzukiDR S1988 - 1989600
SuzukiVS Intruder1988 - 1990750
HondaCBR F1989 - 19901000
KawasakiGPZ Belt Drive1989305
HondaVFR1990750
SuzukiDR1990 - 1991250
SuzukiDR Big1990 - 1992800
SuzukiDR R1990 - 1991650
SuzukiDR S1990 - 1993350
HondaVF Magna1991750
KawasakiKLR1991250
SuzukiDR RSE1991 - 1993650
SuzukiDR S1991350
YamahaXT-Z Tenere1991 - 1993660
HondaCBR F20001000
HondaVF Magna2000 - 2002750
MZ/MUZSkorpion Sport2000660
SuzukiDR2000250
YamahaTT R2000 - 2003600
HondaCBX1983 - 1985650
HondaVF Interceptor1983 - 19871000
KawasakiGPZ1983305
KawasakiGPZ Uni Trak1983 - 1987550
KawasakiZ GP1983 - 1985400
KawasakiZ Unitrak1983 - 1984400
HondaVF Interceptor19841000
KawasakiKLR1984 - 1988250
KawasakiZ GP1984 - 1985400
KawasakiZ Unitrak1984400
KawasakiZX1984 - 1987400
HondaVF Interceptor1985500
KawasakiGPZ Uni Trak1985 - 1986550
KawasakiZ GP1985400
SuzukiDR Djebel1985600
SuzukiDR S1985 - 1988600
SuzukiVS Intruder1985 - 1986750
HondaVF Bol dor19861000
HondaVF Magna1986750
KawasakiGPZ Belt Drive1986 - 1987305
KawasakiKLR1986 - 1988250
KawasakiZX1986 - 1987400
SuzukiDR S1986 - 1988600
HondaVF Magna2001750
MZ/MUZBaghira Bl. Panther2001 - 2002660
MZ/MUZSkorpion Cup2001 - 2002660
MZ/MUZSkorpion Tour2001660
MZ/MUZSkorpion Traveller2001 - 2002660
YamahaTT R2001600
HondaXR L2007 - 2010125
MZ/MUZMastiff2007 - 2010660
KawasakiGPZ Uni Trak1982 - 1983550
KawasakiKH1978 - 1979250