TRW/Lucas brake disc, fixed MST 265

112.52

TRW/Lucas brake disc, fixed MST 265

Tuotetunnus (SKU): 217537 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 217537

EAN koodi: 3322937354924

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

TRW/Lucas Bremsscheibe starr MST 265

A: 260
B: 126,5
C: 3
E: 143

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937354924

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
BenelliBX2008 - 2010505
BenelliBX Cross2008 - 2012449
HusabergFE2008 - 2009501
KTMEXC2008 - 2009125
KTMEXC2008200
KTMEXC2008 - 2009250
KTMEXC Racing2008400
KTMEXC-E2008 - 2009300
KTMSX2008125
KTMSX2008250
KTMSX-F Racing2008 - 2009450
KTMSX-F Racing2008505
KTMEXC2009250
KTMEXC-E2009300
KTMSX-F2009505
KTMSX-F Racing2009450
KTMEXC-F2010250
KTMSX-F2010250
BenelliBX Cross2007 - 2008449
HusabergFE2007 - 2008501
KTMEXC2007 - 2008125
KTMEXC2007 - 2008200
KTMEXC2007 - 2009250
KTMEXC2007525
KTMEXC Racing2007 - 2008400
KTMEXC Racing2007450
KTMEXC-E2007 - 2009300
KTMSX2007125
KTMSX2007 - 2008250
KTMSX LC42007400
KTMSX-F Racing2007450
KTMSX-F Racing2007 - 2008505
KTMSXC2007625
KTMXC DESERT RACING2007525
BenelliBX Cross2011 - 2012449
KTMSX-F i.e.2011 - 2012250
KTMSX-F2012 - 2015505
KTMSX-F i.e.2012250
HusabergFC2000 - 2001600
HusabergFE2000 - 2005400
HusabergFE2000 - 2004501
HusabergFE2000 - 2001600
KTMEXC2000 - 2007125
KTMEXC2000 - 2002200
KTMEXC2000 - 2005300
KTMEXC2000 - 2002380
KTMEXC2000 - 2002520
KTMEXC Racing2000 - 2007400
KTMSX2000 - 2002125
KTMSX2000 - 2005250
KTMSX2000 - 2002300
KTMSX2000 - 2002380
KTMSX LC42000 - 2007400
KTMSX Racing2000 - 2002520
KTMSX LC42001400
KTMSX Racing2001520
HusabergFC2002 - 2004501
HusabergFS2002400
KTMSXC2002625
KTMEXC2003 - 2007125
KTMEXC2003 - 2004250
KTMEXC2003 - 2004525
KTMEXC Racing2003 - 2007400
KTMSX2003200
KTMSX2003 - 2004525
KTMSX LC42003400
KTMSX2004125
KTMSX2004525
KTMSXC2004 - 2006625
HusabergFE2005400
KTMEXC2005 - 2007125
KTMEXC2005300
KTMEXC FACTORY RACING2005450
KTMSX2005250
KTMSX LC42005 - 2007400
KTMSXC2005 - 2006625
HusabergFE2006 - 2007501
KTMEXC2006125
KTMEXC2006 - 2007525
KTMEXC Racing2006 - 2007400
KTMEXC Racing2006 - 2007450
KTMSX LC42006 - 2007400
KTMSXC2006625
KTMEXC1998 - 2000125
KTMEXC1998 - 2000200
KTMEXC1998 - 2000300
KTMEXC1998 - 2000380
KTMGS1998300
KTMSX1998 - 2000125
KTMSX1998250
KTMSX1998 - 2000300
KTMSX1998380
KTMSX1998 - 1999500
KTMSX1999 - 2000125
KTMSX1999 - 2000300
KTMSX1999500
KTMEXC2013 - 2016125
KTMEXC Sixdays2013 - 2015125
KTMSX-F2013 - 2015505
KTMGS1993 - 1998300
KTMGS1993 - 1997350
KTMGS1994350
KTMSX1994 - 1998250
KTMSX1994300
KTMSX1995250
KTMSX1995 - 1999500
KTMSX1996 - 1998125
KTMSX1996 - 1998380
KTMSX1996 - 1999500