TRW/Lucas brake disc, fixed MST 266

87.43

TRW/Lucas brake disc, fixed MST 266

Tuotetunnus (SKU): 217538 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 217538

EAN koodi: 3322937355006

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

TRW/Lucas Bremsscheibe starr MST 266

A: 220
B: 110
C: 4
E: 125

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937355006

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
BenelliBX2008 - 2010505
BenelliBX Cross2008 - 2012449
HusabergFC2008 - 2009501
HusabergFE2008 - 2009501
KTMEXC2008 - 2010125
KTMEXC2008 - 2016200
KTMEXC2008 - 2009250
KTMEXC2008 - 2010530
KTMEXC Racing2008 - 2009400
KTMEXC Racing2008 - 2013450
KTMEXC SIX-DAYS R2008450
KTMEXC-E2008 - 2013300
KTMEXC-F2008 - 2010250
KTMSMR2008 - 2011450
KTMSMR2008560
KTMSX2008 - 2012125
KTMSX2008 - 2011250
KTMSX-F2008 - 2010250
KTMSX-F Racing2008 - 2012450
KTMEXC Racing2009450
KTMEXC-F2009250
KTMSX-F Racing2009450
KTMEXC2010125
KTMEXC2010 - 2016200
KTMEXC2010530
KTMEXC CHAMPION EDIT.2010530
KTMEXC SIX-DAYS2010450
KTMSMR2010 - 2011450
BenelliBX Cross2007 - 2008449
HusabergFC2007 - 2008501
HusabergFE2007 - 2008501
KTMEXC2007 - 2008125
KTMEXC2007 - 2008200
KTMEXC2007 - 2008250
KTMEXC2007525
KTMEXC2007 - 2008530
KTMEXC FACTORY RACING2007450
KTMEXC LC42007400
KTMEXC RACING SIX-DAYS2007450
KTMEXC Racing2007 - 2008400
KTMEXC Racing2007 - 2009450
KTMEXC-E2007300
KTMEXC-F2007250
KTMLC4 Enduro2007640
KTMLC4-E2007640
KTMSMC2007660
KTMSMR2007 - 2008450
KTMSMR2007 - 2008560
KTMSX2007 - 2008125
KTMSX2007 - 2008250
KTMSX2007525
KTMSX LC42007400
KTMSX-F2007 - 2008250
KTMSX-F Racing2007450
KTMSXC2007625
BenelliBX Cross2011 - 2012449
KTMEXC2011 - 2016200
KTMEXC2011400
KTMEXC FACTORY EDIT.2011450
KTMEXC FACTORY EDIT.2011530
KTMEXC Racing2011 - 2012450
KTMEXC Sixdays2011 - 2012125
KTMEXC-E2011 - 2013300
KTMSX-F Racing2011450
KTMSX-F i.e.2011 - 2012350
KTMEXC Racing2012450
KTMEXC Sixdays2012125
KTMEXC-E2012 - 2013300
KTMSX-F i.e.2012250
KTMSX-F i.e.2012350
Gas GasEC FSE2002 - 2005400
HusabergFC2002 - 2007501
HusabergFE2002 - 2005400
HusabergFE2002 - 2005501
HusabergFE Supermotard2002 - 2005600
HusabergFS2002 - 2005400
KTMAdventure LC42002 - 2005640
KTMDuke II2002640
KTMEXC2002 - 2007125
KTMEXC2002200
KTMEXC2002 - 2006300
KTMEXC2002 - 2004380
KTMEXC2002520
KTMEXC GS2002125
KTMEXC LC42002 - 2005400
KTMEXC Racing2002400
KTMEXC Racing2002 - 2009450
KTMLC4 Enduro2002640
KTMRally2002660
KTMSMC2002 - 2005660
KTMSX2002 - 2008125
KTMSX2002 - 2005250
KTMSX2002300
KTMSX2002380
KTMSX LC42002 - 2007400
KTMSX Racing2002 - 2003520
KTMSXC2002 - 2005625
KTMEXC2003 - 2007125
KTMEXC2003 - 2008250
KTMEXC2003 - 2007525
KTMEXC LC42003 - 2004400
KTMEXC Racing2003450
KTMLC4-E2003 - 2004640
KTMLC4-E Supermoto2003640
KTMSX2003 - 2004200
KTMSX2003250
KTMSXC2003 - 2005625
KTMEXC Racing2004400
KTMLC4-E2004640
KTMSX2004200
KTMSX2004525
KTMSXC2004 - 2005625
KTMSuperduke LC82004 - 2006990
KTMEXC2005 - 2007525
KTMEXC Factory2005400
KTMEXC RACING SIX-DAYS2005450
KTMEXC Racing2005450
KTMEXC-F2005250
KTMSMC2005660
KTMSMR2005 - 2008450
KTMSX2005 - 2006125
KTMSX-F2005250
KTMSXC2005625
KTMSuperduke LC82005990
HusabergFC2000 - 2002501
HusabergFC2000 - 2001600
HusabergFE2000 - 2002400
HusabergFE2000 - 2002501
HusabergFE2000 - 2001600
HusabergFE Supermotard2000 - 2002600
HusabergFS2000 - 2001400
KTMAdventure R2000640
KTMDuke II2000 - 2002640
KTMEGS LC4-E2000 - 2001620
KTMEXC2000 - 2001125
KTMEXC2000 - 2002200
KTMEXC2000 - 2002300
KTMEXC2000 - 2001380
KTMEXC2000 - 2001520
KTMEXC GS2000 - 2002125
KTMEXC LC42000 - 2003400
KTMEXC Racing2000 - 2001400
KTMEXC Racing2000 - 2001450
KTMLC4 Enduro2000 - 2002640
KTMRally2000660
KTMSX2000 - 2002125
KTMSX2000 - 2001250
KTMSX2000 - 2002300
KTMSX2000 - 2001380
KTMSX LC42000 - 2002400
KTMSX Racing2000 - 2001520
KTMSXS2000540
KTMSting2000125
KTMSup.Comp. LC42000400
KTMAdventure LC42001 - 2002640
KTMRally CUSTOMER BIKE2001660
KTMSX Racing2001520
HusabergFC2006501
KTMEXC2006 - 2007125
KTMEXC2006 - 2007200
KTMEXC2006 - 2008250
KTMEXC2006300
KTMEXC2006 - 2007525
KTMLC4 Enduro2006 - 2007640
KTMLC4-E2006640
KTMLC4-E Supermoto2006640
KTMSMR2006 - 2008450
KTMSMR2006 - 2008560
KTMSX2006125
KTMSX2006 - 2007525
KTMSX LC42006400
KTMAdventure R1999 - 2000640
KTMDuke E1999620
KTMDuke II1999 - 2000640
KTMEGS Adventure1999620
KTMEXC1999 - 2000125
KTMEXC1999 - 2000200
KTMEXC1999 - 2000300
KTMEXC1999 - 2000380
KTMEXC LC41999 - 2000400
KTMLC4 Enduro1999 - 2000640
KTMSX1999 - 2000125
KTMSX1999 - 2000250
KTMSX1999 - 2000300
KTMSX1999 - 2000380
KTMSX1999500
KTMSX LC41999 - 2000400
KTMSX Racing1999 - 2001520
KTMSXS1999 - 2000540
KTMSting1999 - 2000125
KTMDuke1994 - 1995620
KTMEXC LC41994 - 1999400
KTMGS1994 - 1997250
KTMGS1994 - 1998300
KTMGS1994 - 1997350
KTMMX1994 - 1995125
KTMMX1994500
KTMSX1994 - 2000250
KTMSX1994300
KTMSX1994 - 1999500
KTMSX LC41994500
KTMSX1995 - 1996250
KTMSX1995500
KTMDuke E1996 - 1998620
KTMSX1996 - 1997125
KTMSX1996380
KTMSX1997125
KTMSX1997 - 2000300
KTMSX1997 - 1999500
KTMSting1997 - 2000125
KTMEXC1998 - 1999125
KTMEXC1998 - 1999300
KTMEXC1998380
KTMEXC LC41998400
KTMSX1998 - 2000380
KTMSX1998 - 1999500
KTMSting1998 - 2000125
KTMECX2015200
KTMEXC2015 - 2016125
KTMEXC2015450
KTMEXC-E2015300
KTMEXC-F ie2015250
KTMSX2015125
KTMSX-F i.e.2015450
KTNEXC2015200
KTMEXC2013 - 2016125
KTMEXC2013 - 2014200
KTMEXC SIX-DAYS2013450
KTMEXC-E2013300
KTMSMR2013 - 2014450
KTMSX2013 - 2014250
KTMEXC Sixdays2014125
KTMEXC-F ie2014 - 2015250
KTMSMR2014450
KTMSX2014250
KTMEXC-F2016250
KTMGS1993 - 1994300
KTMGS1993 - 1994350
KTMMX1993 - 1994500
KTMMX1992 - 1994500