Lucas banjo bolt M10x1.00 (for Brembo) MCH 911 R

7.89

Lucas banjo bolt M10x1.00 (for Brembo) MCH 911 R

Tuotetunnus (SKU): 1306786R Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1306786R

EAN koodi: 3322937226818

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

TRW/Lucas Hohlschraube kurz M10x1.00 (for Brembo) MCH 911 R

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937226818

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
CagivaAla Azzurra1983 - 1988350
DucatiSD Darmah1983 - 1984900
HondaCB Bol dor1983 - 1984750
HondaCB Bol dor1983900
HondaCB F1983 - 19851100
HondaCB Four1983750
HondaCB R19831100
HondaCB SC1983 - 1984650
HondaCBX1983 - 1985650
HondaCBX F1983550
HondaCBX F1983750
HondaCX Custom1983 - 1985650
HondaCX Euro1983 - 1985650
HondaCX Turbo1983500
HondaGL Goldwing19831100
HondaGL Silverwing1983 - 1985500
HondaVF Interceptor1983 - 1986750
HondaVF Magna1983 - 1984750
HondaVF Magna1983 - 19861100
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1983 - 199650
SuzukiTS ER1983 - 1987185
YamahaSR1983500
YamahaXJ1983550
HondaCB F1984 - 19851100
HondaCB SC1984650
HondaCBX1984650
HondaCX Custom1984 - 1985650
HondaCX Euro1984 - 1985650
HondaGL Silverwing1984500
HondaVF Bol dor19841000
KawasakiGPZ Turbo1984750
KawasakiZ Turbo1984750
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1984 - 199650
SuzukiTS ER1984 - 1987185
YamahaRD1984500
HondaCB F19851100
HondaCB N1985 - 1986450
HondaCBX F1985 - 1989750
HondaCX Custom1985650
HondaCX Euro1985650
HondaVF Interceptor1985500
HondaVF Interceptor1985 - 1986750
HondaVF Magna1985 - 19861100
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1985 - 199650
SuzukiTS ER1985185
HondaCB N1986450
HondaCBX F1986 - 1989750
HondaNSR R1986 - 1988400
HondaVF Interceptor1986750
HondaVF Magna1986 - 1987750
HondaVF Magna19861100
HondaVF R19861000
HondaVFR1986750
KTMMX1986500
KawasakiVN Vulcan1986 - 1988750
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1986 - 199650
HondaCB S1987 - 1989450
HondaCBR F1987 - 1988600
HondaVF Magna1987750
KawasakiVN Vulcan1987 - 1988750
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1987 - 199650
SuzukiTS ER1987185
YamahaFZR Genesis19871000
KawasakiVN Vulcan1988750
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1988 - 199650
DucatiPantah1977 - 1981500
HondaCB Four K1977 - 1980750
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1977 - 198850
SuzukiTS1977185
YamahaRD LC1978 - 1982125
HondaCB Z1979 - 1981650
HondaGL Goldwing1979 - 19831100
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1979 - 198850
SuzukiTS ER1979 - 1985185
YamahaRD LC1979 - 1982125
SuzukiTS ER1980 - 1985185
YamahaRD LC1980 - 1982125
YamahaSR1980 - 1983500
HondaCB Bol dor1981 - 1982750
YamahaXJ1981 - 1983550
HondaCB Bol dor1982750
HondaCB SC1982650
YamahaRD LC1982125
YamahaSR1982 - 1983500
YamahaXJ1982 - 1983550
HondaCB Four K1976 - 1977750
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1976 - 197750
SuzukiTS1976 - 1977185
HondaCB S1989450
HondaCBX F1989750
HondaNX Transcity1989125
KawasakiZZR D1989 - 1993600
YamahaFZR1989600
HondaCB Seven Fifty1992 - 2003750
HondaCB Super Four1992 - 19961000
KawasakiGTR A1992 - 19941000
KawasakiZR Zephyr1992 - 2000550
KawasakiZR Zephyr1992 - 1999750
KawasakiZR Zephyr1992 - 19951100
KawasakiZXR L1992400
KawasakiZZR D1992 - 1993600
MBKTarget CR199250
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1992 - 199650
TriumphTiger1992900
TriumphTrident1992 - 1994750
TriumphTrident1992900
TriumphTrophy1992 - 1996900
TriumphTrophy19921200
YamahaFZR1992 - 1993600
YamahaXT-Z Sup.Tenere1992 - 1996750
YamahaXV Virago1992 - 19981100
KawasakiZXR L1993 - 1994750
KawasakiZZR D19931100
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix199350
TriumphDaytona1993900
TriumphSprint1993 - 1994900
YamahaFZR1993600
YamahaXT-Z Sup.Tenere1993 - 1996750
YamahaXV Virago1993 - 1997750
YamahaXV Virago1993 - 19981100
KawasakiZR Zephyr1994 - 19951100
KawasakiZXR L1994750
KawasakiZXR M1994 - 1995750
MBKTarget CR1994 - 199550
SuzukiGSX-R RW1994 - 1995750
TriumphSprint1994900
TriumphTrophy19941200
YamahaXV Virago1994 - 1997750
YamahaXV Virago1994 - 19981100
KawasakiGPZ E1995 - 19981100
KawasakiZX-9R Ninja1995 - 1999900
KawasakiZXR L1995400
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1995 - 199650
TriumphDaytona1995900
TriumphSpeed Triple1995900
TriumphTrophy1995900
KawasakiZR Zephyr1996 - 2000550
KawasakiZR Zephyr1996 - 1999750
KawasakiZX-7R Ninja1996 - 1998750
KawasakiZX-9R Ninja1996 - 1999900
KawasakiZZR E1996 - 2006600
SuzukiGSX-R1996 - 1998600
SuzukiGSX-R W1996 - 19971100
TriumphDaytona19961200
TriumphTrident1996900
YamahaXV Virago1996 - 1997750
YamahaXV Virago1996 - 19981100
KawasakiGPX R1997 - 1999600
KawasakiZR Zephyr19971100
KawasakiZX-6R Ninja1997600
KawasakiZXR L1997 - 1998400
KawasakiZZR D1997 - 20001100
SuzukiGSX-R1997 - 1998600
SuzukiGSX-R W19971100
TriumphSprint1997 - 1998900
YamahaV-Max19971200
YamahaXJR1997 - 19981200
YamahaXV Virago1997750
YamahaXV Virago1997 - 19981100
KawasakiZRX C1998 - 20001100
KawasakiZX-6R Ninja Kat1998 - 1999600
SuzukiTL R1998 - 20021000
SuzukiTL S1998 - 20001000
YamahaFZS Fazer1998 - 2003600
YamahaXJR19981200
KawasakiGPZ S1999 - 2004500
KawasakiZX-9R Ninja1999900
KawasakiZZR D1999 - 20001100
SuzukiGSX-R Hayabusa1999 - 20051300
SuzukiGSX-R SRAD1999750
YamahaFZS Fazer1999 - 2003600
YamahaXJR1999 - 20051300
YamahaYZF Thunder Cat1999 - 2003600
KTMSX2000 - 2009125
KTMSX LC42000 - 2004400
KawasakiGPZ S2000 - 2004500
KawasakiZR Zephyr2000550
KawasakiZRX C20001100
KawasakiZX-7R Ninja2000 - 2002750
KawasakiZXR L2000 - 2001400
SuzukiGSX-R Hayabusa20001300
KTMSX2001 - 2004380
KTMSX Racing2001 - 2002520
KawasakiGTR A2001 - 20031000
KawasakiZR-7 F2001 - 2003750
KawasakiZR-7 S2001 - 2005750
KawasakiZX-7R Ninja2001 - 2002750
KawasakiZXR L2001400
KawasakiZZR G20011100
SuzukiGSX-R2001 - 2004600
YamahaFZS Fazer2001 - 2003600
YamahaFZS Fazer2001 - 20051000
YamahaXJ Diversion2001 - 2003600
YamahaXJR2001 - 20051300
YamahaXLT2001 - 20041200
YamahaYZF Thunder Cat2001 - 2003600
KawasakiZRX S2002 - 20041200
KawasakiZZR20021200
SuzukiGSX-R2002600
YamahaYZF Thunder Cat2002 - 2003600
KTMSX LC42003400
KawasakiZR-7 S2003 - 2004750
KawasakiZRX S2003 - 20041200
KawasakiZX-6R B2003636
KawasakiZZR E2003 - 2006600
SuzukiGSX2003 - 20041400
YamahaXJR2003 - 20051300
YamahaXLT2003 - 20041200
YamahaYZF Thunder Cat2003600
HondaCBR F1990600
KawasakiGTR A1990 - 19921000
KawasakiZXR H1990400
KawasakiZZR C19901100
KawasakiZZR D1990 - 1992600
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1990 - 199350
YamahaXT-Z Sup.Tenere1990 - 1993750
HondaCBR Fireblade2004 - 20071000
KTMSX Racing2004 - 2005520
KawasakiKX2004 - 2005100
KawasakiZ2004750
KawasakiZX-10R2004 - 20051000
SuzukiGSX-R2004750
SuzukiGSX-R2004 - 20061000
SuzukiLT-Z Quadsport2004 - 2006400
SuzukiSV N20041000
SuzukiVL Intruder20041500
YamahaXJR2004 - 20051300
YamahaXLT20041200
KTMSX2005 - 2007250
KTMSX Racing2005520
KawasakiER-6 F2005 - 2007650
KawasakiKX2005100
KawasakiZ A20051000
KawasakiZRX R2005 - 20061200
KawasakiZX-10R20051000
KawasakiZZR E2005 - 2006600
SuzukiGSX-R2005 - 20061000
SuzukiGSX-R Hayabusa20051300
SuzukiLT-Z Quadsport2005400
YamahaXJR20051300
KawasakiER-6 F2006 - 2007650
KawasakiZ2006750
KawasakiZRX R20061200
KawasakiZZR E2006600
SuzukiGSF Bandit2006650
SuzukiGSX20061400
SuzukiGSX-R20061000
SuzukiSV2006 - 20071000
SuzukiSV20071000
HondaCL1975360
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1975 - 197650
KTMSX2008 - 2009125
KawasakiGTR A1991 - 19921000
KawasakiZR Zephyr1991750
KawasakiZR Zephyr19911100
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1991 - 199350
TriumphSprint1991900
TriumphTiger1991 - 1992900
TriumphTrident1991 - 1992900
TriumphTrophy1991 - 1992900
TriumphTrophy1991 - 19921200
YamahaFZR1991400
YamahaFZR1991 - 1993600
YamahaXT-Z Sup.Tenere1991 - 1993750
KawasakiZX-10R20161000
Piaggio/VespaSI FL2 / Mix1970 - 197550