TRW/Lucas 805mm / 22mm aluminium handlebar Moto Croos low MCL 153 C silver

51.01

TRW/Lucas 805mm / 22mm aluminium handlebar Moto Croos low MCL 153 C silver

Tuotetunnus (SKU): 218757 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 218757

EAN koodi: 3322937322152

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

TRW/Lucas 805mm / 22mm Aluminiumlenker Moto Cross, niedrig MCL 153 C silber

Aluminiumlenker 22mm
A: 805 B: 42 C: 223D: 65 E: 205 F: 68

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937322152

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
ApriliaMX Super Moto2004 - 2007125
ApriliaPegaso2004 - 2006650
BMWR GS2004 - 20051150
HondaXL-V Transalp2004650
HondaXLV Varadero2004 - 20101000
HyosungXRX Offroad2004 - 2006125
KTMDuke II2004 - 2007640
KawasakiKLE A2004500
KawasakiKLR C2004650
KawasakiKLV2004 - 20061000
MZ/MUZRT2004 - 2008125
MZ/MUZRT Classic2004 - 2008125
MZ/MUZSM2004 - 2010125
MZ/MUZSX2004 - 2008125
SuzukiDL V-Strom2004 - 2008650
SuzukiDL V-Strom2004 - 20101000
SuzukiDR-Z2004400
SuzukiDR-Z E2004 - 2006400
SuzukiDR-Z S2004 - 2005400
TriumphTiger2004 - 2006955
YamahaDT R2004125
YamahaTT RE2004600
YamahaTW Trailway2004125
YamahaXT R2004 - 2012660
YamahaXT X2004 - 2006660
ApriliaPegaso Trail2005 - 2010650
HyosungXRX Offroad2005125
KTMDuke II2005640
SuzukiDL V-Strom20051000
YamahaDT RE2005 - 2006125
YamahaDT X2005 - 2006125
YamahaXG Tricker2005 - 2007250
YamahaXT X2005 - 2006125
YamahaXT X2005 - 2006660
ApriliaPegaso Strada2006 - 2009650
KawasakiKLE B2006 - 2007500
KawasakiKLE Versys2006650
SuzukiDR-Z E2006400
TriumphScrambler2006 - 2008865
ApriliaPegaso Factory2007 - 2010650
HondaXL-V Transalp2007 - 2013700
KTMDuke II2007640
KawasakiKLE B2007500
SuzukiDL V-Strom2007 - 20101000
SuzukiDR-Z S2007 - 2008400
YamahaXG Tricker2007250
YamahaXT R2007125
YamahaXT R2007 - 2012660
ApriliaPegaso1993 - 2004650
HondaNX Dominator1993 - 2002650
HondaXL-V Transalp1993 - 2001600
HondaXR R1993 - 1995600
KawasakiKLE A1993 - 2004500
KawasakiKLR1993 - 1996250
KawasakiKLX C1993 - 1995650
SuzukiDR Big1993 - 1999800
SuzukiDR R1993 - 1995650
SuzukiDR RE1993 - 1995650
SuzukiDR RSE1993 - 1996650
SuzukiDR S1993 - 1994350
SuzukiDR SH1993 - 1994350
TriumphTiger1993 - 2001900
YamahaDT R1993 - 2004125
YamahaXT1993 - 1996600
YamahaXT-Z Sup.Tenere1993 - 1996750
YamahaXT-Z Tenere1993 - 1998660
YamahaXT1994 - 1995600
YamahaXT-Z Sup.Tenere1994 - 1995750
YamahaXT-Z Tenere1994 - 1998660
SuzukiDR RE1995650
SuzukiDR RSE1995 - 1996650
KTMDuke E1996 - 1997620
KawasakiKLR C1996 - 2004650
SuzukiDR Big1996800
SuzukiDR RSE1996650
SuzukiDR SE1996 - 1997350
YamahaXT-Z Tenere1996 - 1998660
KawasakiKLR C1997650
SuzukiDR SE1997350
SuzukiDR SE1997 - 1998650
TriumphTiger1997 - 1998900
YamahaTDM1997 - 2001850
YamahaXT-Z Tenere1997 - 1998660
HondaXLR R1998 - 2000125
KawasakiKLE A1998 - 2001500
SuzukiDR SE1998125
YamahaDT R1998 - 2004125
KTMDuke II1999 - 2003640
KawasakiKLE A1999500
KawasakiKLR C1999 - 2004650
YamahaDT R1999 - 2004125
YamahaTDM1999 - 2001850
YamahaTT R1999 - 2003600
YamahaTW Trailway1999 - 2004125
YamahaXT1999 - 2003600
KTMDuke II2000 - 2003640
KawasakiKLR C2000 - 2001650
HondaXL-V Transalp2001 - 2004650
YamahaTT R2001600
YamahaTW Trailway2001125
YamahaXT2001 - 2003600
HondaXL-V Transalp2002 - 2003650
KTMDuke II2002 - 2003640
MZ/MUZRT Classic2002 - 2003125
SuzukiDL V-Strom2002 - 20031000
SuzukiDR-Z2002 - 2004400
TriumphTiger2002 - 2004955
YamahaXT2002 - 2003600
BMWR GS2003 - 20041150
ApriliaPegaso Factory2008 - 2010650
BMWF GS2008800
BMWG GS2008650
HondaXL-V Transalp2008 - 2010700
HondaXLV Varadero2008 - 20101000
SuzukiDR-Z S2008400
TriumphScrambler2008865
YamahaWR X2008 - 2013250
YamahaXT R2008660
YamahaXT X2008125
YamahaXT X2008660
YamahaXT-Z Tenere2008 - 2010660
HondaXL-V Transalp2009 - 2010700
HondaXLV Varadero2009 - 20101000
KawasakiKLX S2009 - 2013250
MZ/MUZSM2009125
SuzukiDL V-Strom2009 - 20101000
SuzukiDR SM2009125
YamahaWR R2009 - 2013250
YamahaWR X2009 - 2015125
YamahaWR X2009 - 2013250
YamahaXT R2009125
YamahaXT-Z Tenere2009 - 2010660
ApriliaSX2010 - 2014125
KawasakiKLX S2010 - 2013250
SuzukiDL V-Strom20101000
YamahaWR X2010 - 2013250
YamahaXT-Z Tenere2010660
ApriliaSMV Dorsoduro2011 - 20161200
ApriliaSX2011 - 2014125
BMWG GS2011 - 2015650
DucatiHypermotard2011 - 2013796
HyosungXRX RX D Enduro2011 - 2014125
KawasakiKLE Versys2011 - 2014650
KawasakiKLX D-Tracker2011 - 2013125
KawasakiKLX S2011 - 2013250
TriumphScrambler2011865
YamahaWR R2011 - 2013125
YamahaWR R2011250
YamahaWR X2011 - 2015125
YamahaWR X2011250
YamahaWR R2012 - 2013125
YamahaWR X2012 - 2015125
YamahaXT R2012125
YamahaXT X2013 - 2014660
HyosungXRX RX D Enduro2014125
KawasakiKLE Versys2014650
YamahaWR X2014 - 2015125
YamahaXT R2014660
YamahaXT X2014660
BMWF GS2015800
BMWG GS2015650
YamahaWR R2015125
YamahaWR X2015125
HondaNX Dominator1988 - 1993650
HondaXL-V Transalp1988 - 1993600
HondaXR R1988 - 1993600
KawasakiKLR1988 - 1993250
KawasakiKLR A1988 - 1989650
YamahaXT1988 - 1989500
YamahaXT1988 - 1994600
YamahaXT-Z Tenere1988 - 1991600
YamahaXT-Z Tenere1989 - 1991600
SuzukiDR Big1990 - 1993800
SuzukiDR Dakar R1990650
YamahaXT-Z Sup.Tenere1990 - 1994750
YamahaXT-Z Tenere1990 - 1991600
SuzukiDR Big1991 - 1993800
YamahaDT R1991 - 1993125
YamahaXT1991600
YamahaXT-Z Sup.Tenere1991 - 1994750
YamahaXT-Z Tenere1991600
YamahaXT-Z Tenere1991660
SuzukiDR RSE1992 - 1993650
SuzukiDR S1992350
YamahaDT R1992 - 1993125
YamahaXT-Z Sup.Tenere1992 - 1994750
HondaXL-V Transalp1987 - 1988600
HondaXR R1987 - 1988600
KawasakiKLR1987 - 1988250
KawasakiKLR A1987 - 1988650
YamahaXT1987 - 1988500
YamahaXT1987 - 1988600
YamahaXT-Z Tenere1987 - 1991600
HondaXR R1983 - 1987600
YamahaXT1983 - 1987500
YamahaXT-Z Tenere1983 - 1991600
YamahaXT1984 - 1987600
YamahaXT-Z Tenere1984 - 1991600
YamahaXT1976 - 1983500