disk brake pads Lucas MCB 540 SV ABE approved

27.11

disk brake pads Lucas MCB 540 SV ABE approved

Varasto loppu

Tuotetunnus (SKU): 1067SV Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1067SV

EAN koodi: 3322937202041

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Scheibenbremsbeläge TRW/Lucas MCB 540 SV mit ABE

Dieser Sinter-Belagtyp hat seine Stärken in der normalen Straßen- und Tourennutzung von Sport- und Bigbikes. Er bietet hervorragende Verzögerungswerte und benötigt keine Einbremszeit. Hinten ist dieser Belag lediglich für Custom Bikes zu verwenden

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937202041

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
ApriliaRS1994 - 1997250
BimotaBB 1 Supermono1994 - 1997650
BimotaDB 21994 - 2000900
BimotaDB 3 Mantra1994 - 1998900
BimotaSB 6 R1994 - 19971100
BimotaSB 7 GSX-R 750W1994 - 1996750
BimotaTesi 1 D Editione1994 - 1997906
BimotaYB91994 - 1997600
CagivaMito 21994125
CagivaMito Evolution1994 - 2007125
CagivaRiver1994 - 1999600
DucatiBiposto/Monoposto1994 - 1997916
DucatiMonster1994 - 1999900
DucatiSL Superlight1994 - 1997900
DucatiSP Sport Production1994 - 1996888
DucatiSP5 Sport Production1994888
DucatiSS Carenata1994 - 1998600
DucatiSS Carenata1994 - 1998750
DucatiSS Carenata1994 - 1997900
DucatiSS Nuda1994 - 1998600
DucatiSS Nuda1994 - 1997750
DucatiSS Nuda1994 - 1997900
DucatiSS Supersport1994 - 1997400
DucatiSenna1994 - 2000916
DucatiStrada1994 - 1996888
HondaRS1994 - 1997250
KTMDuke1994 - 1995620
LaverdaSport1994 - 2001650
MZ/MUZSkorpion Sport1994 - 1999660
MZ/MUZSkorpion Traveller1994 - 2002660
BimotaYB91995 - 1997600
DucatiSL Superlight1995 - 1996900
LaverdaFormula1995 - 1997650
LaverdaSport1995 - 2001650
MZ/MUZSkorpion Sport1995 - 1998660
MZ/MUZSkorpion Tour1995 - 2002660
MZ/MUZSkorpion Traveller1995 - 1998660
YamahaSZR1995 - 1998660
YamahaTZR1995 - 1996125
YamahaTZR Belgarda1995 - 1997125
DucatiStrada1996888
MZ/MUZSkorpion Sport1996 - 1997660
MZ/MUZSkorpion Tour1996 - 2002660
MZ/MUZSkorpion Traveller1996 - 1998660
Moto GuzziSport1996 - 19991100
Moto GuzziSport ie1996 - 19981100
YamahaSZR1996 - 1998660
YamahaTZR1996125
YamahaTZR Belgarda1996 - 1997125
BimotaTesi 1 D Editione1997906
DucatiMonster1997750
DucatiMonster1997 - 1999900
DucatiSenna1997 - 1998916
HondaRS R1997 - 2002125
LaverdaStrike1997650
Moto GuzziSport19971100
Moto GuzziV10 Centauro19971000
Moto GuzziV11 Sport1997 - 19981100
YamahaSZR1997 - 1998660
YamahaTZR Belgarda1997125
YamahaTZR RR1997 - 2000125
BetaEuro2003 - 2006350
BetaJonathan2003 - 2009125
BetaJonathan2003 - 2006350
BimotaV-Due2003500
CagivaMito Evolution2003 - 2007125
CagivaRaptor2003125
Gas GasSM FSE2003400
Gas GasSM FSE2003 - 2006450
HondaRS2003 - 2004250
HusqvarnaSMR2003450
ItaljetGrifon2003900
KTMLC4-E Supermoto2003640
KTMSMC2003660
LaverdaLynx2003 - 2009650
LaverdaT 82003750
LaverdaTTS2003800
SachsB-8052003 - 2009800
SachsRoadster2003 - 2006650
SachsS-8052003 - 2009800
SachsXTC Racing2003125
VoxanCafe Racer2003 - 2005995
VoxanRoadster2003 - 2004995
VoxanScrambler2003995
CagivaMito Evolution2004 - 2007125
Gas GasSM FSE2004 - 2006450
HondaRS2004250
LaverdaLynx2004 - 2009650
SachsB-8052004 - 2007800
SachsRoadster2004 - 2006650
SachsS-8052004 - 2008800
VoxanCafe Racer2004 - 2005995
VoxanRoadster2004995
HondaRS R2005 - 2009125
HusqvarnaSMR2005 - 2008630
VoxanCafe Racer2005995
BetaJonathan1999 - 2003125
BimotaDB 21999 - 2000900
BimotaSB 6 R19991100
BimotaV-Due1999 - 2003500
BimotaYB 1119991000
CagivaMito Evolution1999 - 2000125
CagivaPlanet1999125
CagivaRiver1999600
DucatiMonster1999900
DucatiMonster Cromo1999900
DucatiSS Supersport1999400
HondaRS1999250
HondaRS R1999 - 2002125
KTMSting1999 - 2000125
Laverda6681999668
LaverdaCarenata1999750
LaverdaCup1999 - 2002750
LaverdaDiamante1999750
LaverdaSport1999 - 2001650
LaverdaSport1999750
MZ/MUZSkorpion Repl.1999660
MZ/MUZSkorpion Tour1999660
Moto GuzziCalifornia19991100
Moto GuzziCalifornia Special1999 - 20001100
Moto GuzziCalifornia ie19991100
Moto GuzziDaytona RS1999 - 20001000
Moto GuzziSport19991100
Moto GuzziV10 Centauro1999 - 20011000
SachsXTC Racing1999 - 2000125
YamahaTZR RR1999125
BimotaV-Due2000 - 2003500
CagivaMito Evolution2000125
DucatiBiposto/Monoposto2000 - 2001916
DucatiSenna2000916
HondaRS R2000 - 2002125
ItaljetGrifon2000900
KTMSting2000125
LaverdaCup2000750
LaverdaFormula S2000 - 2001750
LaverdaLynx2000 - 2001650
LaverdaSport2000 - 2001650
LaverdaSupersport SS2000750
LaverdaT 82000750
MZ/MUZSkorpion Cup2000 - 2002660
MZ/MUZSkorpion Traveller2000660
Moto GuzziCalifornia Special20001100
Moto GuzziDaytona RS20001000
Moto GuzziV10 Centauro2000 - 20011000
SachsXTC Racing2000125
VoxanRoadster2000 - 2004995
BimotaDB 3 Mantra2001900
BimotaV-Due2001 - 2002500
CagivaPlanet2001125
DucatiBiposto/Monoposto2001916
HondaRS R2001 - 2002125
LaverdaFormula S2001750
LaverdaLynx2001650
LaverdaSport2001650
MZ/MUZSkorpion Cup2001 - 2002660
MZ/MUZSkorpion Sport2001660
MZ/MUZSkorpion Tour2001 - 2002660
Moto GuzziCalifornia ie20011100
Moto GuzziV10 Centauro20011000
VoxanRoadster2001995
BimotaV-Due2002500
HondaRS2002 - 2004250
HondaRS R2002125
ItaljetGrifon2002 - 2003900
LaverdaTTS2002 - 2003800
MZ/MUZSkorpion Cup2002660
MZ/MUZSkorpion Tour2002660
MZ/MUZSkorpion Traveller2002660
Moto GuzziCalifornia20021100
SachsXTC Racing2002 - 2003125
VoxanScrambler2002 - 2003995
BetaJonathan2007 - 2009125
CCMCR 402007 - 2008400
Gas GasSM FSR2007 - 2011450
HusqvarnaSMR2007450
SachsS-8052007 - 2008800
CagivaMito SP2008 - 2011125
CagivaRaptor2008125
HusqvarnaSMR2008630
LaverdaLynx2008 - 2009650
SachsS-8052008800
CagivaMito SP2009 - 2011125
Gas GasSM FSR2009 - 2011450
ItaljetGrifon2009900
LaverdaLynx2009650
TriumphBonneville SE2009865
BimotaDB 21993 - 1994900
BimotaTesi 1 D Editione1993 - 1994906
BimotaYB 10 Dieci19931000
DucatiMonster1993 - 1994900
DucatiPaso1993907
DucatiSL Superlight1993 - 1995900
DucatiSP4 Sport Produktion1993888
DucatiSP5 Sport Production1993 - 1994888
DucatiSS1993600
DucatiSS Carenata1993 - 1994900
DucatiSS Nuda1993 - 1994750
DucatiSS Nuda1993 - 1994900
DucatiSS Supersport1993350
DucatiSS Supersport1993 - 1994400
DucatiStrada1993 - 1994888
HondaRS1993 - 1994250
BimotaDB 21998 - 1999900
BimotaDB 3 Mantra1998900
BimotaYB 111998 - 19991000
CagivaMito Evolution1998 - 2000125
CagivaPlanet1998 - 1999125
CagivaRiver1998 - 1999600
DucatiBiposto1998748
DucatiMonster1998 - 1999900
DucatiSS Carenata1998600
DucatiSS Carenata1998750
DucatiSenna1998916
HondaRS R1998 - 2002125
KTMDuke II1998640
KTMSting1998 - 2000125
LaverdaCup1998 - 2000750
LaverdaSport1998 - 2001650
MZ/MUZSkorpion Tour1998 - 1999660
MZ/MUZSkorpion Traveller1998660
Moto GuzziCalifornia1998 - 19991100
Moto GuzziV11 Sport19981100
YamahaSZR1998660
YamahaTZR RR1998 - 1999125
BimotaTesi1991 - 1992851
BimotaTesi 1 D Editione1991 - 1994906
BimotaYB 10 Dieci1991 - 19931000
DucatiPaso1991 - 1993907
DucatiSP1991 - 1992851
DucatiSP3 Sport Production1991888
DucatiSS1991 - 1993600
DucatiSS Carenata1991 - 1994900
DucatiSS Nuda1991 - 1994750
DucatiSS Nuda1991 - 1994900
DucatiSS Supersport1991 - 1994400
DucatiStrada1991 - 1992851
DucatiSL Superlight1992 - 1993900
DucatiSS Supersport1992 - 1994400
DucatiStrada1992851
NortonTT1992
BimotaYB 10 Dieci1990 - 19911000
DucatiS Superbike1990851
DucatiSP1990 - 1991851
DucatiSS1990900
DucatiStrada1990 - 1992851
BimotaYB 71989750
BimotaYB 8 Evolutione19891000
BimotaYB71989400
DucatiS Superbike1989 - 1990851
DucatiSP1989 - 1990851
DucatiStrada1989851
CagivaMito SP2010 - 2011125
Gas GasSM FSR2010 - 2011450
DucatiS Superbike1988 - 1990851
DucatiStrada1988 - 1989851
TriumphBonneville SE2012 - 2013865