disk brake pads Lucas MCB 598 SV ABE approved

27.11

disk brake pads Lucas MCB 598 SV ABE approved

Tuotetunnus (SKU): 1121SV Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1121SV

EAN koodi: 3322937202249

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Scheibenbremsbeläge TRW/Lucas MCB 598 SV mit ABE

Dieser Sinter-Belagtyp hat seine Stärken in der normalen Straßen- und Tourennutzung von Sport- und Bigbikes. Er bietet hervorragende Verzögerungswerte und benötigt keine Einbremszeit. Hinten ist dieser Belag lediglich für Custom Bikes zu verwenden

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937202249

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
CagivaGran Canyon1999 - 2001900
HondaCB Hornet1999 - 2001600
HondaCB R1999500
HondaCB Seven Fifty1999 - 2003750
HondaCB Two Fifty1999 - 2002250
HondaCBR F1999 - 20001000
HondaGL F6C Valcyrie1999 - 20101520
HondaGL Valkyrie1999 - 20011500
HondaVF Magna1999750
HondaVT Shadow1999 - 2001600
HondaVT Shadow ACE1999 - 20001100
HondaVT Shadow Aero1999 - 20001100
SuzukiGSF Bandit1999600
TriumphAdventurer1999 - 2001900
TriumphLegend TT1999 - 2001900
TriumphThunderbird1999 - 2003900
TriumphThunderbird Sport1999 - 2004900
TriumphTiger1999 - 2001900
HondaCB Hornet2000 - 2001600
HondaGL Valkyrie20001500
HyosungGA Cruise II2000 - 2001125
HondaCB Two Fifty2001250
HondaVT Shadow2001600
HyosungGA Cruise II2001125
KymcoVenox2001250
TriumphTiger2001955
CagivaNavigator2002 - 20101000
HondaCB Hornet F2002 - 2006600
HondaCB Hornet S2002 - 2003600
HondaGL F6C Valcyrie2002 - 20101520
HondaVT Shadow Aero2002 - 20051100
SuzukiAN Burgman2002 - 2013650
TriumphAmerica2002 - 2006800
TriumphBonneville2002 - 2006800
TriumphBonneville America2002 - 2003800
TriumphBonneville T1002002 - 2004800
TriumphThunderbird2002 - 2003900
TriumphThunderbird Sport2002 - 2004900
HondaCB Seven Fifty2003750
TriumphThunderbird2003900
TriumphThunderbird Sport2003 - 2004900
TriumphTiger2003 - 2007955
HondaCB Nighthawk2004 - 2005250
HondaCBF2004 - 2007600
HondaCBF N2004 - 2006600
KymcoX-Citing2004 - 2005250
SuzukiAN Burgman ABS2004 - 2015650
TriumphBonneville2004 - 2006800
TriumphBonneville T1002004800
TriumphThruxston2004 - 2013865
TriumphThruxton2004 - 2008900
TriumphThunderbird Sport2004900
TriumphTiger2004 - 2007955
KymcoX-Citing2005250
SuzukiAN Burgman2005 - 2006650
TriumphAmerica2005800
TriumphBonneville2005800
TriumphBonneville America2005 - 2006800
TriumphThruxston2005865
TriumphTiger2005 - 2006955
HondaCB Hornet F2006600
HondaFMX2006650
KymcoX-Citing2006500
SuzukiAN Burgman2006650
TriumphBonneville America2006800
TriumphBonneville T1002006 - 2010865
TriumphTiger2006955
HondaCB Hornet2007 - 2011600
HondaCBF2007600
HondaCBF S2007 - 2012600
HondaGL F6C Valcyrie20071520
KawasakiZ2007750
KymcoVenox2007250
KymcoX-Citing i2007 - 2008250
KymcoX-Citing i2007500
SuzukiAN Burgman ABS2007650
TriumphAmerica2007 - 2012865
TriumphBonneville2007865
TriumphScrambler2007865
TriumphThruxton2007900
HondaCBF N2008 - 2010600
HondaCBF S2008 - 2012600
KawasakiZ M2008750
KymcoX-Citing R i ABS2008500
KymcoX-Citing i2008250
SuzukiAN Burgman2008 - 2010650
TriumphAmerica2008865
TriumphBonneville T1002008865
TriumphSpeedmaster2008865
TriumphStreet Triple2008 - 2011675
YamahaWR X2008 - 2013250
KymcoVenox2009250
KymcoX-Citing i2009500
SuzukiAN Burgman2009 - 2010650
SuzukiAN Burgman ABS2009 - 2015650
TriumphBonneville SE2009 - 2013865
TriumphScrambler2009 - 2010865
TriumphStreet Triple2009 - 2011675
YamahaWR R2009 - 2010125
YamahaWR X2009 - 2010250
KawasakiZ M2010 - 2011750
KymcoX-Citing R i ABS2010500
HondaCB1993 - 1998500
HondaCB Seven Fifty1993 - 1999750
HondaCB Two Fifty1993 - 1999250
HondaCBR F1993 - 19991000
HondaCBR R1993 - 1994250
HondaCBR RR1993 - 1994250
HondaCBR RR1993 - 1996400
HondaNTV Revere1993 - 1997650
HondaPC Pacific Coast1993 - 1998800
HondaRS1993250
HondaRS R1993 - 1994125
HondaST Pan European1993 - 19951100
HondaVF Magna1993 - 1999750
HondaVFR1993 - 1994750
SuzukiRF R1993 - 1996600
HondaPC Pacific Coast1994800
SuzukiRF R1994 - 1995600
HondaCBR F1995 - 1998600
HondaCBR F1995 - 19991000
HondaST Pan European19951100
HondaVF Magna1995 - 1999750
HondaVT Shadow ACE19951100
TriumphThunderbird1995 - 1999900
HondaVF Magna1996 - 1999750
HondaVT Shadow1996 - 1997600
SuzukiGSF Bandit1996 - 1998600
TriumphAdventurer1996900
HondaCBR F1997 - 19981000
HondaVT Shadow ACE19971100
SuzukiGSF Bandit1997 - 1998600
TriumphThunderbird1997 - 1999900
TriumphThunderbird Sport1997 - 1998900
HondaCBR F19981000
HondaVF Magna1998 - 1999750
HondaVT Shadow Aero19981100
HondaCB Hornet2011600
HondaCBF S2011 - 2012600
HondaVT Fury20111300
HondaVTX20111300
SuzukiAN Burgman ABS2011 - 2015650
TriumphAmerica2011 - 2012865
TriumphBonneville SE2011865
TriumphStreet Triple2011675
TriumphThruxston2011865
YamahaWR X2011 - 2012125
HondaCB Seven Fifty1992 - 1993750
HondaCB Two Fifty1992 - 1993250
HondaCBR F1992 - 19931000
HondaCBR R1992 - 1993250
HondaCBR RR1992 - 1993250
HondaCBR RR1992 - 1993400
HondaNTV Revere1992 - 1993650
HondaPC Pacific Coast1992 - 1994800
HondaRS1992 - 1993250
HondaRS R1992 - 1993125
HondaST Pan European1992 - 19931100
HondaVFR1992 - 1993750
HondaCB1/CBF1989 - 1990400
HondaCBR1989 - 1990400
HondaCBR F1989 - 19921000
HondaCBR R1989 - 1992250
HondaCBR RR1989 - 1990250
HondaCBR RR1989 - 1990400
HondaNTV Revere1989 - 1992650
HondaNX Transcity1989125
HondaPC Pacific Coast1989 - 1992800
HondaVFR1989 - 1993750
HondaPC Pacific Coast1990 - 1992800
HondaST Pan European19901100
HondaVFR1990750
HondaCBF N2012600
HondaCBF S2012600
SuzukiAN Burgman2012 - 2013650
SuzukiAN Burgman ABS2012 - 2015650
TriumphAmerica2012865
TriumphSpeedmaster2012865
TriumphTiger XC2012 - 2013800
YamahaWR R2012125
YamahaWR X2012125
YamahaWR X2012 - 2013250
HondaCBR F19911000
HondaCBR R1991250
HondaNTV Revere1991650
HondaPC Pacific Coast1991800
HondaCBR R1988 - 1989250
HondaCBR RR1988 - 1989250
HondaNTV Revere1988 - 1989650
HondaVFR1988 - 1990750
HondaCBR R2013250
KawasakiZ M2013 - 2014750
SuzukiAN Burgman2013650
SuzukiAN Burgman ABS2013650
SuzukiVL Intruder2013 - 20151500
TriumphBonneville T1002013865
TriumphThruxston2013865
TriumphTiger XC2013800
YamahaWR X2013250
KawasakiKLE Versys2015650
SuzukiAN Burgman ABS2015650
SuzukiVL Intruder20151500
YamahaWR R2015125
KawasakiZ M2014750
SuzukiVL Intruder2014 - 20151500
TriumphScrambler2014865
TriumphTiger2014800
YamahaWR X2014125