disk brake pads Lucas MCB 519 SI ABE approved

20.94

disk brake pads Lucas MCB 519 SI ABE approved

Tuotetunnus (SKU): 1044SI Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1044SI

EAN koodi: 3322937222650

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Scheibenbremsbeläge TRW/Lucas MCB 519 SI mit ABE

Dieser Off-Road-Sinter-Belagtyp ist für alle Wetter- und Witterungslagen entwickelt worden. Er bietet überaus gute Verzögerungswerte und ist zudem mit Langlebigkeit gesegnet. Einsatzgebiet: Cross, Quad und Enduro

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937222650

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
AdlyATV2006 - 2009150
AdlyATV Crossover2006 - 2009150
AdlyATV Crossroad2006 - 2009150
AdlyATV Interceptor2006150
AdlyATV U2006300
AeonCobra2006 - 2012220
AeonOverland2006300
AeonTwo Hundred2006 - 2009200
DaelimET Quad2006 - 2009250
DaelimST Sector Quad2006250
DerbiDXR2006 - 2007200
DerbiDXR2006 - 2007250
E-TonEXL Viper2006 - 2009150
E-TonEXL Yukon2006 - 2007150
E-TonVTX Vortex2006 - 2010300
E-TonVXL Vector2006 - 2007250
E-TonVXL Vector2006 - 2010300
FactoryHelix2006 - 200750
FactoryHelix2006 - 2009100
FactoryRex2006 - 200750
FactoryRex2006 - 2009100
PGOX-Rider2006 - 200750
QuadzillaE Stinger2006 - 2007250
RiejuRS22006 - 2010125
TGBBlade2006 - 2007250
TMCross200680
TMCross2006125
TMEnduro200680
TMEnduro2006125
AdlyATV Interceptor2007 - 2009300
AeonCobra2007 - 2012220
AeonTwo Hundred2007200
DaelimET Quad2007 - 2009300
TGBBlade2007250
TGBBlade2007 - 2008325
AeonOverland2008300
DaelimET Quad2008 - 2009300
E-TonEXL Viper2008150
E-TonVTX Vortex2008300
E-TonVXL Vector2008300
FactoryHelix2008100
FactoryRex2008100
RiejuRS22008 - 2010125
TGBBlade2008325
AeonCobra ATV2009 - 2010350
DaelimET Quad2009300
E-TonEXL Yukon2009150
E-TonVXL Vector2009 - 2010250
FactoryHelix200950
FactoryRex200950
RiejuRS22009 - 2010125
TGBTarget2009 - 2011325
TGBTarget2009 - 2011400
TGBTarget2009425
TGBTarget2009500
TGBTarget2009525
TGBTarget2009 - 2011550
AdlyATV Crossover2005 - 2006150
AdlyATV Interceptor2005 - 2006150
AdlyATV U2005150
AdlyATV U2005 - 2006300
AeonCobra2005 - 2007220
BarossaCheetah2005170
BarossaCheetah2005250
BombardierRally2005200
DaelimET Quad2005 - 2006250
DaelimST Sector Quad2005 - 2006250
E-TonEXL Viper2005 - 2006150
E-TonEXL Yukon2005 - 2006150
FactoryHelix2005 - 200650
FactoryHelix2005 - 2006100
FactoryRex2005 - 200650
FactoryRex2005 - 2006100
PGOX-Rider2005 - 200650
TMCross2005 - 200680
TMCross2005 - 2006125
TMEnduro2005 - 200680
TMEnduro2005 - 2006125
AdlyATV Crosstoad2010150
AeonCobra2010 - 2012220
AeonCobra ATV2010350
AeonCobra ATV2010400
E-TonVTX Vortex2010300
E-TonVXL Vector2010250
E-TonVXL Vector2010300
RiejuRS22010125
TGBBlade2010325
TGBTarget2010 - 2011325
TGBTarget2010 - 2011400
TGBTarget2010 - 2011550
AeonCobra2011 - 2012220
AeonCrossland ATV2011350
AeonElite I2011 - 2012200
TGBTarget2011325
TGBTarget2011400
TGBTarget2011425
TGBTarget2011500
TGBTarget2011525
TGBTarget2011550
AeonCrossland ATV2012 - 2013400
AeonCrossland ATV2013400
AeonElite I2013350
SuzukiRM2013 - 201485
SuzukiRM L2013 - 201685
ApriliaSX2014 - 201550
SuzukiRM201485
SuzukiRM L2014 - 201685
SuzukiRM L2015 - 201685
BarossaCheetah2003 - 2005250
BombardierRally2003 - 2005200
PGOX-Rider2003 - 200650
PGOX-Rider2003 - 2004125
PGOX-Rider2003 - 2004150
SuzukiRM2003 - 200485
SuzukiRM L2003 - 200485
TMCross2003 - 200680
TMCross2003 - 2006125
TMEnduro2003 - 200680
TMEnduro2003 - 2006125
SuzukiRM L200485
TMCross2004 - 200680
TMCross2004 - 2006125
TMEnduro2004 - 200680
TMEnduro2004 - 2006125
KawasakiKMX1986125
KawasakiKX1986 - 199680
KawasakiKMX1988 - 1992200
SuzukiLT R1988 - 1992500
SuzukiRM X1989 - 199280
TMalle Modelle1990 - 199380
TMalle Modelle1990 - 1993125
KawasakiKX1981 - 1982125
KawasakiKX1982250
KawasakiKX1984 - 198780
KawasakiKX1993 - 199680
TMalle Modelle199380
TMalle Modelle1993125
TMCross1994 - 2006125
TMEnduro1994 - 1996125
KeewayDragon Quad2007-250
SuzukiRM2000 - 200180
TMCross2000 - 200680
TMEnduro2000 - 200680
TMEnduro2000 - 2006125
SuzukiRM2002 - 200385
SuzukiRM L201685
SuzukiRM X1997 - 199980
TMCross1997 - 1999125