disk brake pads Lucas MCB 511 ABE approved

23.40

disk brake pads Lucas MCB 511 ABE approved

Tuotetunnus (SKU): 1036STD Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1036STD

EAN koodi: 3322937089277

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Scheibenbremsbeläge TRW/Lucas MCB 511 mit ABE

Dieser organische Belagtyp hat seine Stärken in der normalen Straßen- und Tourennutzung. Er ist langlebig und leistet gute Verzögerungswerte.
-bewährte Mischung, vielseitig einsetzbar
-schwarz lackierte Rückenplatten
-patentierte NRS- Technologie
-gute Lebensdauer und Scheibenverträglichkeit

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937089277

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
Harley DavidsonFLTC Tour Glide Classic19841340
Harley DavidsonFLTH Tour Glide19841340
Harley DavidsonFXE 801984 - 19911340
Harley DavidsonXLH Sportster1984 - 19851000
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1984883
Harley DavidsonFX Super Glide1974 - 19801200
Harley DavidsonFXE Super Glide1974 - 19801200
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1974 - 1984883
Harley DavidsonFXR1978 - 19811340
Harley DavidsonFXS Low Rider1978 - 19791200
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1978 - 1984883
Harley DavidsonFXS Low Rider19791200
Harley DavidsonXLH Sportster1979 - 19821000
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1979 - 1980883
Harley DavidsonXLS Roadster1979 - 19821000
Harley DavidsonFXEF Fat Boy19801340
Harley DavidsonFXS Low Rid.1980 - 19821340
Harley DavidsonXLS Roadster1980 - 19811000
Harley DavidsonFXB Sturgis1981 - 19821340
Harley DavidsonFXE 801981 - 19831340
Harley DavidsonFXS Low Rid.1981 - 19821340
Harley DavidsonXLS Roadster19811000
Harley DavidsonFXRS Low Glide19821340
Harley DavidsonXLS Anniversary19821000
Harley DavidsonFXE 8019831340
Harley DavidsonFXSB Low Rider19831340
Harley DavidsonFXWG Wide Glide19831340
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1983 - 1984883
Harley DavidsonXLS Sportster19831000
Harley DavidsonXLX-61 Sportster19831000
Harley DavidsonFXE 801985 - 19911340
Harley DavidsonXLH Sportster19851000
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1970 - 1974883