disk brake pads Lucas MCB 535 RQ

17.25

disk brake pads Lucas MCB 535 RQ

Tuotetunnus (SKU): 1062RQ Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1062RQ

EAN koodi: 3322937222704

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Scheibenbremsbeläge TRW/Lucas MCB 535 RQ

Dieser Trial-Sinter-Belagtyp ist für den sensiblen Sporteinsatz entwickelt worden. Er bietet überaus gute und komfortable Verzögerungswerte

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937222704

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
ApriliaClimber1993 - 1995280
BetaAlp1993 - 1997240
BetaGara1993260
BetaTR 341993 - 1994125
BetaTR 341993260
BetaTR 351993 - 1994125
BetaTR 351993260
FanticBig Wheel199350
FanticK R001993125
FanticPony1993 - 199450
FanticTrial1993 - 1995247
FanticTrial1993249
FanticTrial1993305
FanticTrial1993307
FanticTrial1993309
BetaTR 341994125
BetaTR 351994125
BetaTechno1994 - 2000260
DerbiFenix1994 - 199750
DerbiSenda199480
FanticTrial1994247
PeugeotSpeedake199450
PeugeotSquab1994 - 199850
BetaTechno1995 - 2000260
DerbiFenix1995 - 199750
DerbiHunter199550
DerbiSenda L199550
PeugeotSquab1995 - 199850
ApriliaTX1986 - 1987300
BetaAlp1986 - 1993240
FanticTrial 245/2471986 - 1990247
GarelliTrial1986 - 1990323
FanticTrial1987 - 1990303
FanticTrial 245/2471987 - 1990247
GarelliTrial1987 - 1990323
ApriliaTXR1988 - 1990300
FanticTrial 245/2471988 - 1990247
GarelliTrial1988 - 1990323
FanticTrial1989125
FanticTrial1989205
FanticTrial1989249
FanticTrial1989 - 1990303
FanticTrial1989 - 1993305
FanticTrial 245/2471989247
GarelliTrial1989 - 1990323
FanticTrial1990303
FanticTrial1990 - 1993305
FanticTrial1990 - 1992307
GarelliTrial1990323
BenelliAlp1991-50
BetaAlp1984 - 1986240
YamahaDT F1984125
BetaAlp1991 - 1992240
BetaTR 341991 - 1993260
BetaTR 351991 - 1994125
BetaTR 351991 - 1993260
BetaTrial Zero1991 - 1992260
FanticK R001991 - 1993125
FanticTrial1991 - 1992205
FanticTrial1991 - 1992247
FanticTrial1991 - 1993249
FanticTrial1991 - 1993309
BetaAlp1996 - 1997240
DerbiFenix1996 - 199750
DerbiFurax1996 - 199750
PeugeotSpeedfight DT1996 - 199850
PeugeotSquab1996 - 199850
PeugeotSpeedfight DT1997 - 199850
PeugeotSquab1997 - 199850
BetaAlp2000 - 2005125
BetaAlp2000 - 2005200
DerbiAtlantis2000 - 2004100
DerbiAtlantis Wave200050
DerbiPredator2000 - 200250
GileraSurfer2000 - 200950
HusqvarnaRacing2000 - 200450
HusqvarnaWRS2000 - 200150
ItaljetDragster2000 - 2003125
ItaljetDragster2000 - 2003180
ItaljetDragster Minarelli Motor2000 - 200350
ItaljetFormula2000 - 2001125
ItaljetFormula DD Morini Motor2000 - 200350
ItaljetFormula DT Morini Motor2000 - 200150
ItaljetTorpedo2000 - 200350
ItaljetTorpedo2000 - 2003125
ItaljetTorpedo Piaggio Motor2000 - 200350
PeugeotElyseo2000 - 200350
PeugeotElyseo2000 - 2003100
PeugeotElyseo2000 - 2003125
PeugeotSpeedfight2000100
PeugeotSpeedfight DD200050
PeugeotVivacity2000 - 2005100
ShercoTrial 1.252000 - 2005125
ShercoTrial 2.002000 - 2005200
ShercoTrial 2.502000 - 2005250
ShercoTrial 2.902000 - 2004290
DerbiAtlantis2001100
DerbiPredator200150
GileraH@K200150
PeugeotElyseo2001 - 2003125
PeugeotLooxor200150
PeugeotTKR2001 - 201150
PeugeotVivacity2001 - 2003100
ShercoTrial 1.252001 - 2003125
ShercoTrial 2.002001 - 2003200
ShercoTrial 2.502001 - 2003250
ShercoTrial 2.902001 - 2003290
ShercoTrials 0.82001 - 200480
SuzukiAY Katana2001 - 200450
SuzukiKatana Rac. AY2001 - 200450
BetaRR Enduro2002 - 200450
DerbiAtlantis Piaggio Motor2002 - 200450
DerbiVariant Sport2002 - 200950
HusqvarnaRacing2002 - 200450
ItaljetFormula DD Morini Motor2002 - 200350
ItaljetJet Set2002 - 2003125
PeugeotElyseo2002 - 2003125
SuzukiAY Katana2002 - 200450
SuzukiKatana Rac. AY2002 - 200450
DerbiVariant Sport2003 - 200950
ShercoTrial 2.902003290
ShercoTrials 0.82003 - 200480
SuzukiAY Katana2003 - 200450
SuzukiKatana Rac. AY2003 - 200450
PeugeotElystar TSDI200450
PeugeotJet Force TSDI2004 - 200750
PeugeotJet Force TSDI SBC2004 - 200650
PeugeotLooxor2004 - 200750
PeugeotLudix "Trend 10"""200450
PeugeotLudix Elegance200450
PeugeotLudix Snake2004 - 200650
PeugeotSpeedfight II2004 - 2007100
PeugeotSpeedfight II DD200450
PeugeotSpeedfight II DT200450
PeugeotSpeedfight II X-Race DD200450
PeugeotTKR200450
PeugeotTKR Furious2004 - 200550
PeugeotTKR Metal-X200450
ShercoTrials 0.8200480
SuzukiAY Katana200450
SuzukiKatana Rac. AY200450
DerbiVariant Sport2005 - 200950
FactoryR14 Phantom Aire200550
GileraH@K2005 - 200950
PeugeotJet Force TSDI2005 - 200750
PeugeotJet Force TSDI SBC2005 - 200650
PeugeotLooxor2005 - 200750
PeugeotLudix Snake2005 - 200650
PeugeotSpeedfight II2005 - 2007100
PeugeotTKR Furious200550
PeugeotVivacity2005100
Piaggio/VespaDiesis200550
ShercoTrial 1.252005125
ShercoTrial 2.502005250
BetaRR Enduro1998 - 199950
BetaTechno1998 - 1999260
DerbiHunter199850
DerbiManhattan1998 - 199950
DerbiPredator199850
DerbiSenda L199850
PeugeotElyseo1998 - 200050
PeugeotElyseo1998 - 2000100
PeugeotSpeedfight DT199850
PeugeotSquab199850
DerbiManhattan199950
DerbiPredator1999125
ItaljetDragster1999 - 2000125
ItaljetDragster1999 - 2000180
ItaljetDragster Minarelli Motor1999 - 200050
ItaljetFormula1999 - 2000125
ItaljetFormula DD Morini Motor199950
ItaljetFormula DT Morini Motor199950
ItaljetTorpedo1999 - 2000125
PeugeotElyseo1999 - 2000100
PeugeotSpeedfight DD1999 - 200050
PeugeotVivacity1999 - 2001100
ShercoTrial 1.251999 - 2001125
ShercoTrial 2.001999 - 2001200
ShercoTrial 2.501999 - 2001250
ShercoTrial 2.901999 - 2001290
DerbiAtlantis2006 - 200950
DerbiVariant Sport2006 - 200950
GileraH@K2006 - 200950
PeugeotLooxor200750
PeugeotLudix Elegance2007 - 200950
PeugeotSpeedfight II2007100
PeugeotTKR2007 - 201150
PeugeotLudix "Blaster 12"""2008 - 201150
PeugeotLudix "Snake 10"""2008 - 200950
PeugeotLudix "Trend 12"""2008 - 200950
PeugeotLudix Elegance2008 - 200950
PeugeotSpeedfight II DT2008 - 200950
PeugeotSpeedfight II X-Race DD2008 - 200950
PeugeotTKR2008 - 201150
DerbiSport Coppa1984-75
FanticTrail1987-303
FanticTrail1990-307
FanticTrial1978200
HyosungSF Racing1999-50
Montesa
PeugeotMetropolis
PegasusJet Force C-tech201450
PeugeotElystar201450
PeugeotElystar2010 - 201450
PeugeotJet Force C-tech2010 - 201350
PeugeotLudix "Blaster 12"""2010 - 201150
PeugeotTKR2010 - 201150
PeugeotTKR "Furious 12"""2010 - 201150
PeugeotTKR Furious2010 - 201150