disk brake pads Lucas MCB 595 CRQ

30.80

disk brake pads Lucas MCB 595 CRQ

Tuotetunnus (SKU): 1118CRQ Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1118CRQ

EAN koodi: 3322937279234

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Scheibenbremsbeläge TRW/Lucas MCB 595 CRQ ohne ABE

Dieser Racing-Carbon-Belagtyp ist maximale Nutzung von 6 Stunden geeignet. Er ist kreiert für den proffesionellen Sportfahrer. Der Belag leistet spitzen Verzögerungswerte

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937279234

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MZ/MUZS2003 - 20081000
TriumphDaytona2003 - 2004600
TriumphDaytona2003 - 2006955
TriumphSpeed Four2003 - 2006600
TriumphSpeed Triple2003 - 2004955
TriumphSprint RS2003 - 2004955
TriumphSprint ST2003 - 2004955
TriumphTT2003600
TriumphTrophy20031200
MZ/MUZSF2005 - 20091000
TriumphDaytona2005955
TriumphSpeed Four2005 - 2006600
TriumphSprint ST20051050
TriumphSpeed Four2006600
MZ/MUZSFX2007 - 20081000
MZ/MUZST2007 - 20091000
TriumphSprint ST2007 - 20081050
MZ/MUZSF20091000
MZ/MUZST20091000
MZ/MUZSFX20101000
TriumphSprint ST20101050
SuzukiGSX-R1988 - 1991750
SuzukiGSX-R1989 - 19921100
SuzukiGSX-R Limited1989750
YamahaFZR OW011989 - 1992750
SuzukiGSX-R1990 - 19911100
TriumphDaytona1991 - 1996900
TriumphDaytona Sport1991 - 19931000
YamahaFZR OW011991 - 1992750
SuzukiGSX-R1992 - 1997400
SuzukiGSX-R RW1992 - 1993750
SuzukiGSX-R RW1993750
TriumphDaytona1993 - 1996900
TriumphTrophy1993 - 2001900
TriumphTrophy1993 - 19961200
TriumphDaytona1994 - 1995750
TriumphDaytona1994 - 1996900
TriumphDaytona Super III1994900
TriumphTrophy19941200
YamahaTZ1994 - 1996125
YamahaTZ Competition1994125
TriumphSpeed Triple1995900
YamahaTZ1995125
TriumphDaytona1996900
TriumphDaytona Super III1996900
TriumphTrophy19961200
YamahaTZ <>1996 - 1998125
TriumphDaytona1997 - 2003955
TriumphDaytona19971200
TriumphDaytona Sport19971000
TriumphSpeed Triple1997 - 2000900
TriumphTrophy1997 - 2000900
YamahaTZ <>1997125
TriumphDaytona1998955
TriumphSpeed Triple1998 - 2000900
TriumphTrophy1998 - 2000900
TriumphDaytona1999750
TriumphTrophy1999 - 2000900
TriumphTrophy1999 - 20031200
YamahaTZ1999125
YamahaTZ Competition1999125
TriumphDaytona2000 - 2003955
TriumphSpeed Triple2001 - 2003955
TriumphSprint RS2001 - 2003955
TriumphSprint ST2001 - 2003955
TriumphTT2001 - 2003600
TriumphTrophy2001 - 20021200
TriumphTrophy20021200