disk brake pads Lucas MCB 754SH ABE approved

27.11

disk brake pads Lucas MCB 754SH ABE approved

Tuotetunnus (SKU): 1249SH Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1249SH

EAN koodi: 3322937363452

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Scheibenbremsbeläge TRW/Lucas MCB 754SH mit ABE

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937363452

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
Harley DavidsonXL 53 Sportster Cust.2004 - 2005883
Harley DavidsonXL Sportster Custom2004 - 20141200
Harley DavidsonXL Sportster Roadster2004 - 20101200
Harley DavidsonXL SportsterCustom2004 - 2010883
Harley DavidsonXLH Sportster Standard2004883
Harley DavidsonXL SportsterCustom2005883
Harley DavidsonXLH Sportster Std.2005 - 2008883
Harley DavidsonXL Nightster2007 - 20121200
Harley DavidsonXL SportsterCustom2007 - 2010883
Harley DavidsonXR2008 - 20101200
Harley DavidsonXLH Sportster Iron2009 - 2011883
Harley DavidsonXLH Sportster Iron2010883
Harley DavidsonXR20101200
Harley DavidsonXR X2010 - 20121200
Harley DavidsonXL Sportster Custom2011 - 20121200
Harley DavidsonXL Super Low2011 - 2015883
Harley DavidsonXL X Forty-Eight2011 - 20121200
Harley DavidsonXR X2011 - 20121200
Harley DavidsonXR X20121200
Harley DavidsonXL Roadster2014 - 2015883
Harley DavidsonXL Sportster Custom20141200
Harley DavidsonXL Sporster Custom20151200
Harley DavidsonXL Super Low2015883
Harley DavidsonXL Seventy-Two20131200
Harley DavidsonXL Super Low2013883
Harley DavidsonXL Sportster Custom20061200
Harley DavidsonXLH Sportster Std.2006883