TRW/Lucas 860mm / 22mm steel handlebar alu-look MCL 124 SA

35.48

TRW/Lucas 860mm / 22mm steel handlebar alu-look MCL 124 SA

Tuotetunnus (SKU): 218716SA Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 218716SA

EAN koodi: 3322937203390

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

TRW/Lucas 860mm / 22mm Stahllenker, alulook MCL 124 SA

Stahllenker 22mm
A: 860B: 42C: 240 D: 42 E: 170F: 103

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937203390

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
ApriliaPegaso1993 - 1996650
HondaCB Big One1993 - 19971000
HondaCB Seven Fifty1993 - 2002750
HondaCB Two Fifty1993 - 2002250
KawasakiZR Zephyr1993 - 1997550
KawasakiZR Zephyr1993 - 1999750
KawasakiZR Zephyr1993 - 19971100
SuzukiGSX G1993 - 19961100
TriumphTrophy1993900
TriumphTrophy1993 - 20031200
YamahaSR1993 - 1999500
YamahaXJ F1993 - 1994900
YamahaXV Virago1993 - 1997750
KawasakiZR Zephyr1994750
YamahaXJ F1994900
YamahaXJR1994 - 19981200
YamahaXV Virago1994 - 1997750
KawasakiZL Eliminator1995600
KawasakiZR Zephyr1995 - 19971100
SuzukiGSX G1995 - 19961100
YamahaXJR1995 - 19981200
YamahaXV Virago1995 - 1997750
HondaNTV Revere1996 - 1997650
TriumphSpeed Triple1996900
TriumphTrophy1996 - 20031200
YamahaSR1996 - 1999500
YamahaTDM1996 - 2001850
YamahaV-Max1996 - 19971200
YamahaXJR1996 - 19981200
YamahaXV Virago1996 - 1997750
DucatiMonster1997 - 2001600
HondaCMX Rebel1997 - 2000250
KawasakiZR Zephyr19971100
TriumphThunderbird1997 - 1998900
YamahaXV Virago1997 - 2002125
YamahaXV Virago1997750
DucatiMonster1998 - 2001600
HondaCB Cup1998500
HondaCB Two Fifty1998250
HondaSLR1998650
KawasakiZRX C1998 - 20001100
SuzukiGSF Bandit1998 - 2000600
SuzukiGSF Bandit1998 - 20061200
SuzukiSV1998 - 2000650
TriumphThunderbird1998900
YamahaTDM1998 - 2001850
YamahaXV Virago1998 - 2002125
DucatiMonster City1999900
HondaCB Seven Fifty1999 - 2002750
HondaCMX Rebel1999 - 2000250
SuzukiGSX1999 - 2001750
SuzukiSV1999 - 2000650
TriumphSpeed Triple1999 - 2000900
TriumphSpeed Triple1999955
YamahaSR1999500
YamahaXJR1999 - 20061300
YamahaXV Virago1999 - 2002125
YamahaXVS Drag Star1999 - 2004125
HondaCB Hornet2000 - 2001600
HondaCB Seven Fifty2000750
KawasakiZR Zephyr2000550
SuzukiVL Intruder2000 - 2001125
TriumphSpeed Triple2000900
TriumphTrophy2000 - 2001900
YamahaXV Virago2000 - 2002125
YamahaXVS Drag Star2000 - 2004125
HondaCB Hornet2001900
HondaCB Two Fifty2001250
HondaCB X-112001 - 20031100
KawasakiZR-7 F2001750
KawasakiZR-7 S2001 - 2005750
KawasakiZRX R20011200
SuzukiGSX2001750
SuzukiGSX2001 - 20041400
SuzukiGSX-R Hayabusa20011300
SuzukiVL Intruder2001125
YamahaXV Virago2001125
YamahaXVS Drag Star2001 - 2004125
DucatiMonster2002 - 2005620
DucatiMonster2002 - 2003750
HondaCB Hornet F2002 - 2006600
HondaCB Seven Fifty2002750
HondaCB X-1120021100
KawasakiZR-7 S2002 - 2005750
KawasakiZRX S2002 - 20031200
SuzukiGSF Bandit2002 - 20061200
SuzukiGSX2002 - 20041400
SuzukiGZ Marauder2002 - 2005250
SuzukiSV2002 - 2009650
SuzukiVL Intruder2002 - 2004250
TriumphSpeed Triple2002 - 2004955
TriumphTrophy20021200
YamahaBT Bulldog2002 - 20051100
YamahaXVS Drag Star2002125
DucatiMonster2003 - 2005800
DucatiMonster Dark2003800
HondaCB Cup2003500
HondaCB Hornet2003900
HondaCB Hornet F2003 - 2004600
SuzukiVL Intruder2003 - 2004250
TriumphThunderbird2003900
TriumphThunderbird Sport2003 - 2004900
YamahaBT Bulldog20031100
YamahaFZS Fazer20031000
YamahaXLT20031200
DucatiMonster2004 - 2005800
DucatiMonster ie2004 - 20051000
HondaCB Hornet F2004600
KawasakiKLV2004 - 20051000
KawasakiZR-7 F2004750
KawasakiZR-7 S2004 - 2005750
SuzukiDL V-Strom2004650
SuzukiSV N20041000
TriumphThunderbird Sport2004900
YamahaFZ6 N2004600
YamahaXJR2004 - 20061300
YamahaXVS Drag Star2004125
KawasakiKLV20051000
KawasakiZR-7 S2005750
KawasakiZRX R2005 - 20061200
SuzukiGSF Bandit2005 - 20061200
SuzukiGZ Marauder2005250
SuzukiSV2005 - 2009650
SuzukiVL Intruder2005125
TriumphBonneville T1002005 - 2013865
YamahaBT Bulldog20051100
YamahaFZ6 Fazer2005600
YamahaFZS Fazer20051000
YamahaXJR2005 - 20061300
FanticTrial1986 - 1987125
HondaCB Two Fifty1986 - 1993250
HondaCX Euro Sports1986500
YamahaXJ F1986 - 1990900
YamahaXJ N1986900
YamahaSR1987500
FanticTrial1989125
YamahaSR1989500
HondaCB Big One19921000
HondaCB Two Fifty1992 - 1993250
KawasakiZR Zephyr1992 - 1993550
KawasakiZR Zephyr1992 - 1994750
KawasakiZR Zephyr1992 - 19931100
SuzukiGSX G1992 - 19931100
TriumphTrophy1992 - 1993900
TriumphTrophy1992 - 19931200
YamahaSR1992 - 1993500
YamahaV-Max19921200
YamahaXJ F1992 - 1994900
YamahaXV Virago1992 - 1997750
HondaCB Euro1978 - 1982400
HondaCX Turbo1978 - 1985500
HondaGL Goldwing1978 - 19811000
YamahaRD LC1978 - 1982125
YamahaRD LC1979 - 1982125
YamahaSR1979 - 1983500
HondaCX Turbo1982500
HondaCB Hornet2006900
HondaCB Hornet F2006600
KawasakiZ2006750
KawasakiZRX R20061200
SuzukiDL V-Strom20061000
SuzukiGSF Bandit2006650
SuzukiGSF Bandit20061200
SuzukiSV2006 - 2009650
SuzukiSV2006 - 20071000
TriumphBonneville T1002006 - 2013865
YamahaXJR20061300
HondaCB Two Fifty1988250
YamahaXJ F1988900
HondaCB Two Fifty1990 - 1992250
YamahaV-Max19901200
KawasakiZR Zephyr1991 - 1992750
KawasakiZR Zephyr1991 - 19921100
SuzukiGSX G1991 - 19921100
YamahaSR1991 - 1993500
HondaCX Euro Sports1983 - 1986500
KawasakiZR Z550F1983550
YamahaSR1983500
YamahaV-Max19851200
YamahaXJ F1985 - 1986900
YamahaXJ N1985 - 1986900
HondaGL Goldwing1975 - 19781000
SuzukiSV2007 - 2009650
SuzukiSV20071000
TriumphBonneville2007 - 2013865
TriumphBonneville T1002007865
YamahaFZ6 N2007600
TriumphBonneville2008 - 2013865
TriumphBonneville T1002009865
TriumphBonneville2010 - 2013865