TRW/Lucas 765mm / 22mm steel handlebar chrome MCL 111 SC

33.79

TRW/Lucas 765mm / 22mm steel handlebar chrome MCL 111 SC

Tuotetunnus (SKU): 218701 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 218701

EAN koodi: 3322937203321

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

TRW/Lucas 765mm / 22mm Stahllenker, chrom MCL 111 SC

Stahllenker 22mm
A: 765 B: 44 C: 205D: 44 E: 170F: 115

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937203321

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
ApriliaPegaso1993 - 1996650
BMWR R1993 - 1999850
BMWR R1993 - 19961100
HondaCB Big One1993 - 19971000
HondaCB Seven Fifty1993 - 2002750
HondaCB Two Fifty1993 - 2002250
HondaNX Dominator1993650
HondaXRV Africa Twin1993 - 2003750
KawasakiZR Zephyr1993 - 1997550
KawasakiZR Zephyr1993 - 1999750
KawasakiZR Zephyr1993 - 19971100
SuzukiDR Big1993 - 2000800
SuzukiDR R1993 - 1995650
SuzukiDR RE1993 - 1995650
SuzukiDR RSE1993 - 1996650
SuzukiDR S1993 - 1994350
SuzukiGS E1993 - 1994500
SuzukiGSX G1993 - 19961100
TriumphTrophy1993900
TriumphTrophy1993 - 20031200
YamahaSR1993 - 1999500
YamahaXJ F1993 - 1994900
YamahaXV Virago1993400
YamahaXV Virago1993 - 1997750
HondaCB Big One1994 - 19951000
SuzukiDR S1994350
TriumphTrophy1994 - 20031200
YamahaXJ F1994900
YamahaXJR1994 - 19981200
YamahaXV Virago1994 - 1997750
KawasakiZR Zephyr1995 - 19971100
SuzukiDR Big1995 - 2000800
SuzukiDR RE1995650
SuzukiDR SE1995 - 1996650
TriumphTrophy1995 - 20031200
YamahaXV Virago1995 - 1997750
HondaCB Cup1996 - 1998500
KawasakiER Twister1996 - 2000500
KawasakiZL Eliminator1996 - 1997600
SuzukiDR Big1996 - 2000800
YamahaSR1996 - 1999500
YamahaTDM1996 - 2001850
YamahaV-Max1996 - 19971200
YamahaXJR1996 - 19981200
YamahaXV Virago1996 - 1997750
BMWR R1997 - 1999850
DucatiMonster1997 - 2001600
KawasakiZR Zephyr1997550
KawasakiZRX C1997 - 19991100
SuzukiGSF Bandit1997600
YamahaXV Virago1997750
DucatiMonster1998 - 1999600
HondaCB Two Fifty1998250
HondaNX Dominator1998650
KawasakiER Twister1998 - 2000500
KawasakiZR Zephyr1998750
KawasakiZRX C19981100
SuzukiGSF Bandit1998 - 20021200
SuzukiSV1998650
TriumphTiger1998900
TriumphTrophy1998900
YamahaSR1998 - 1999500
YamahaXJ Diversion1998 - 2003600
YamahaXJR19981200
DucatiMonster City1999900
HondaCB Seven Fifty1999 - 2000750
HondaNTV Deauville1999 - 2005650
HondaXRV Africa Twin1999750
KawasakiER Twister1999 - 2000500
SuzukiGSX Inazuma1999 - 20001200
SuzukiXF Freewind1999 - 2002650
TriumphSpeed Triple1999 - 2000900
TriumphSpeed Triple1999 - 2004955
YamahaFZS Fazer1999600
YamahaTDM1999 - 2001850
YamahaV-Max1999 - 20021200
YamahaXJ Diversion1999 - 2001600
YamahaXJR1999 - 20061300
BMWR R20001100
DucatiMonster2000 - 2001400
DucatiMonster2000 - 2003750
HondaCB Seven Fifty2000750
HondaNTV Deauville2000650
KawasakiER Twister2000500
SuzukiDR Big2000800
SuzukiGSF Bandit2000600
TriumphSpeed Triple2000 - 2004955
TriumphTrophy2000 - 2001900
TriumphTrophy20001200
BMWR R2003 - 2005850
BMWR R Rockster20031150
DucatiMonster2003 - 2005620
DucatiMonster2003 - 2005800
DucatiMonster Dark2003800
DucatiMonster ie2003 - 20051000
HondaCB Hornet2003900
HondaCB Hornet F2003 - 2006600
HondaNTV Deauville2003 - 2005650
HondaNX Dominator2003650
HondaXLV Varadero2003 - 2007125
HondaXLV Varadero20031000
HondaXRV Africa Twin2003750
KawasakiZR-7 F2003 - 2004750
KawasakiZR-7 S2003 - 2005750
KawasakiZRX R2003 - 20041200
SuzukiDL V-Strom2003 - 20061000
SuzukiDR-Z S2003400
SuzukiGSX2003 - 20061400
SuzukiSV2003 - 2009650
SuzukiSV N2003 - 20051000
TriumphSpeed Triple2003 - 2004955
TriumphTiger2003 - 2005955
TriumphTrophy20031200
YamahaFZS Fazer2003600
YamahaFZS Fazer2003 - 20051000
YamahaXJ Diversion2003600
YamahaXLT20031200
BMWR R Roadster2004 - 20061150
DucatiMonster2004800
DucatiMonster ie20041000
HondaCB Hornet F2004 - 2006600
HondaCBF2004 - 2005500
HondaXLV Varadero2004 - 2005125
KawasakiKLV2004 - 20051000
KawasakiZ2004 - 2005750
KawasakiZRX S20041200
SuzukiDL V-Strom2004 - 20061000
SuzukiGSF Bandit20041200
SuzukiGSX-R Hayabusa20041300
YamahaBT Bulldog2004 - 20051100
YamahaFZ6 Fazer2004 - 2005600
YamahaFZ6 N2004 - 2007600
YamahaXJR2004 - 20061300
DucatiMonster2005620
DucatiMonster Dark2005800
KawasakiZR-7 S2005750
SuzukiDL V-Strom2005 - 2006650
SuzukiDL V-Strom2005 - 20061000
SuzukiGSF Bandit2005 - 2006650
SuzukiGSX2005 - 20061400
SuzukiSV N20051000
SuzukiSV S20051000
TriumphBonneville T1002005865
BMWR R Roadster2001 - 20021150
HondaCB Hornet2001900
HondaCB Two Fifty2001250
HondaCB X-112001 - 20021100
HondaNX Dominator2001650
HondaXL-V Transalp2001650
HondaXLV Varadero2001 - 2004125
HondaXLV Varadero2001 - 20031000
HondaXRV Africa Twin2001750
KawasakiZR-7 F2001750
KawasakiZR-7 S2001 - 2003750
KawasakiZRX R2001 - 20031200
SuzukiDR-Z S2001400
SuzukiGSX20011400
SuzukiVL Intruder2001250
TriumphTrophy2001900
YamahaXJ Diversion2001600
YamahaXJR2001 - 20021300
YamahaXLT20011200
DucatiMonster2002 - 2003620
DucatiMonster2002750
HondaCB Seven Fifty2002750
HondaCB X-1120021100
HondaXLV Varadero2002125
HondaXLV Varadero20021000
KawasakiZR-7 S2002750
KawasakiZRX R20021200
SuzukiGSF Bandit20021200
SuzukiSV2002 - 2003650
TriumphSpeed Triple2002 - 2003955
YamahaBT Bulldog20021100
YamahaFZS Fazer2002 - 2003600
YamahaFZS Fazer2002 - 20031000
YamahaV-Max20021200
YamahaXJR20021300
BMWR R Roadster20061150
HondaCB Hornet2006900
HondaCB Hornet F2006600
HondaCBF2006 - 20071000
HondaCBF N2006600
HondaCBF S2006600
HondaXLV Varadero2006 - 20101000
KawasakiZRX R20061200
SuzukiDL V-Strom2006650
SuzukiDL V-Strom20061000
SuzukiDR-Z SM2006400
SuzukiGSF Bandit2006650
SuzukiGSF Bandit20061200
SuzukiGSX20061400
FanticTrial1986 - 1987125
HondaCB Two Fifty1986 - 1993250
HondaCX Euro Sports1986500
YamahaXJ F1986 - 1990900
YamahaXJ N1986900
YamahaSR1987500
FanticTrial1989125
HondaXRV Africa Twin1989 - 1993750
YamahaSR1989 - 1993500
YamahaXJ F1989 - 1990900
YamahaXV Virago1989 - 1993400
HondaCB Big One1992 - 19941000
HondaNX Dominator1992650
KawasakiZR Zephyr1992 - 1993550
KawasakiZR Zephyr1992 - 19931100
SuzukiDR Big1992 - 1993800
SuzukiDR R1992 - 1993650
SuzukiDR RSE1992 - 1993650
SuzukiDR S1992 - 1994350
SuzukiGS E1992 - 1993500
SuzukiGSX G1992 - 19931100
TriumphTrophy1992 - 1993900
TriumphTrophy1992 - 19951200
YamahaSR1992 - 1993500
YamahaV-Max19921200
YamahaXJ F1992 - 1994900
YamahaXV Virago1992 - 1993400
YamahaXV Virago1992 - 1997750
HondaCB Euro1978 - 1982400
HondaCX Turbo1978 - 1985500
HondaGL Goldwing1978 - 19811000
YamahaRD LC1978 - 1982125
YamahaRD LC1979 - 1982125
YamahaSR1979 - 1983500
YamahaXJ1980 - 1984650
HondaCX Turbo1982500
HondaCB Two Fifty1988250
YamahaXJ F1988 - 1990900
HondaCB Two Fifty1990 - 1991250
YamahaSR1990 - 1992500
YamahaV-Max19901200
YamahaXJ F1990900
YamahaXV Virago1990 - 1993400
KawasakiZR Zephyr1991 - 1992550
KawasakiZR Zephyr19911100
SuzukiDR RSE1991650
SuzukiDR S1991 - 1992350
SuzukiGSX G1991 - 19931100
YamahaSR1991 - 1992500
YamahaXJ1991600
YamahaXV Virago1991 - 1993400
HondaCBF20071000
HondaXLV Varadero2007125
HondaXLV Varadero2007 - 20101000
SuzukiDR SE2007 - 2012650
SuzukiSV2007650
SuzukiSV20071000
TriumphBonneville2007 - 2009865
YamahaFZ6 N2007600
HondaCX Euro Sports1983 - 1986500
KawasakiZR Z550F1983550
YamahaSR1983500
YamahaXJ1983 - 1984650
YamahaXJ1984650
YamahaV-Max19851200
YamahaXJ F1985 - 1986900
YamahaXJ N1985 - 1986900
HondaGL Goldwing1975 - 19781000
HondaXLV Varadero2008 - 20101000
SuzukiDR SE2008 - 2012650
TriumphBonneville2008 - 2009865
TriumphBonneville T1002008 - 2010865
TriumphBonneville T1002009 - 2010865
TriumphBonneville T1002010865
SuzukiDR SE2011 - 2012650
TriumphBonneville SE2011 - 2013865
TriumphBonneville2013865
TriumphBonneville SE2013865