NGK CR-9 EIX

15.96

NGK CR-9 EIX

Tuotetunnus (SKU): 1080128 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1080128

EAN koodi: 087295135211

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Zündkerze NGK CR-9 EIX

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 087295135211

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
AlferVRE 4-stroke2000 - 2004125
BenelliTornado TRE2000 - 2001900
KawasakiW A2000 - 2002650
KawasakiZRX C20001100
KawasakiZX-6R Ninja Kat2000600
KawasakiZX-7R Ninja2000750
KawasakiZX-9R Ninja Kat2000900
KawasakiZXR L2000 - 2001400
SachsRoadster2000 - 2006650
SuzukiGSF Bandit2000 - 2004600
SuzukiGSX F2000 - 2001600
SuzukiGSX F2000 - 2006750
SuzukiGSX-R2000 - 2013600
SuzukiGSX-R2000 - 2006750
SuzukiGSX-R Hayabusa2000 - 20121300
SuzukiSV2000 - 2002650
SuzukiSV S2000 - 2002650
SuzukiTL R2000 - 20021000
TriumphTT2000 - 2004600
YamahaFZS Fazer2000 - 2003600
YamahaYZF R12000 - 20011000
YamahaYZF Thunder Cat2000 - 2003600
GileraDNA2001 - 2003180
GileraRunner VXR2001180
KawasakiKLX R2001 - 2003300
KawasakiW A2001650
SuzukiSV2001 - 2002650
SuzukiSV S2001 - 2002650
SuzukiTL R2001 - 20021000
TriumphSprint RS2001 - 2004955
TriumphSupersport2001600
TriumphTT2001 - 2004600
YamahaFZS Fazer2001 - 2003600
YamahaFZS Fazer2001 - 20051000
YamahaYZF R120011000
YamahaYZF Thunder Cat2001 - 2003600
BenelliTornado LE Tre2002900
KawasakiKLX R2002 - 2003300
KawasakiZRX R20021200
KawasakiZRX S2002 - 20031200
KawasakiZZR2002 - 20041200
SuzukiGSF Bandit2002600
SuzukiSV2002650
TriumphSpeed Four2002600
TriumphSprint RS2002955
TriumphSprint ST2002 - 2004955
TriumphTT2002600
YamahaFZS Fazer2002 - 2003600
YamahaFZS Fazer20021000
YamahaYZF Thunder Cat2002 - 2003600
BenelliTornado TRE2003 - 2005900
BetaAlp 4.02003350
GileraDNA2003180
KawasakiZZR2003 - 20041200
MV AgustaF4 Brutale S2003 - 2007750
MV AgustaF4 SPR2003 - 2004750
SachsRoadster2003 - 2006650
SuzukiGSX F2003 - 2005750
SuzukiGSX-R2003600
SuzukiGSX-R2003 - 2006750
SuzukiGSX-R Hayabusa20031300
TriumphSpeed Triple2003955
TriumphSprint ST2003 - 2004955
YamahaFZS Fazer2003600
YamahaYZF Thunder Cat2003600
BenelliTNT Sport2004 - 20061130
BenelliTNT Titanium2004 - 20061130
BenelliTNT verde & nero2004 - 20061130
BenelliTornado TRE2004 - 2005900
DucatiST3 Sporttouring20041000
HondaCBR R2004 - 2010125
SachsRoadster2004650
SuzukiGSX F2004 - 2005750
SuzukiGSX-R2004 - 2006750
TriumphDaytona2004600
TriumphSpeed Four2004 - 2006600
TriumphSprint RS2004955
TriumphSprint ST2004955
YamahaFZS Fazer20041000
YamahaYZF R12004 - 20101000
ApriliaRSV42009 - 20141000
BMWG X2009 - 2011450
BenelliTNT20091130
BenelliTNT Cafe Racer2009 - 20101130
BenelliTornado TRE2009 - 20141130
BenelliTreK2009 - 20111130
HondaCBR R2009125
HusqvarnaTE2009 - 2012250
HusqvarnaTE2009 - 2012310
KTMEXC-F2009 - 2010250
KTMSX-F2009250
KawasakiZX-6R2009 - 2011600
MV AgustaBrutale R2009989
MV AgustaBrutale RR2009 - 20101078
MV AgustaF4 CC2009 - 20111078
Moto MoriniCorsaro2009 - 20131200
SuzukiGSR2009 - 2011600
SuzukiGSR ABS2009 - 2011600
SuzukiGSX-R2009 - 2011600
SuzukiGSX-R Hayabusa2009 - 20121300
YamahaFZ1 Fazer2009 - 20141000
YamahaFZ1 N/S2009 - 20111000
YamahaWR R2009 - 2013250
YamahaWR-F2009 - 2012250
YamahaYZF R12009 - 20101000
BMWG X2010 - 2011450
BenelliTreK2010 - 20111130
KTMEXC-F2010250
KawasakiZX-6R2010 - 2011600
YamahaYZF R120101000
BenelliTNT Century Racer2011 - 20121130
BenelliTreK20111130
HusqvarnaTE2011 - 2012310
KTMEXC-F ie2011250
MV AgustaF4 CC20111078
YamahaWR-F2011 - 2012250
ApriliaSMV Dorsoduro2012 - 20161200
BenelliTNT Century Racer20121130
HusqvarnaTC2012250
HusqvarnaTE2012250
HusqvarnaTE2012310
KawasakiZ M2012 - 2014750
Moto MoriniCorsaro2012 - 20131200
SuzukiGSX-R Hayabusa20121300
SuzukiSV S2012650
YamahaFZ1 Fazer2012 - 20141000
YamahaWR R2012 - 2013250
YamahaWR-F2012250
BenelliTornado TRE2013 - 20141130
BenelliTreK2013 - 20141130
KTMEXC-F ie2013 - 2015250
KTMXCF-W2013 - 2016250
KawasakiZ M2013 - 2014750
KawasakiZX-6R2013 - 2014600
KawasakiZX-6R E2013 - 2014636
Moto MoriniCorsaro20131200
YamahaFZ1 Fazer2013 - 20141000
YamahaFZ1 N/S2013 - 20141000
YamahaWR R2013250
SuzukiGSX-R Hayabusa2014 - 20161300
YamahaFZ1 Fazer20141000
YamahaFZ1 N/S20141000
ApriliaSMV Dorsoduro2015 - 20161200
KTMEXC-F ie2015250
KTMXCF-W2015 - 2016250
SuzukiGSX-R Hayabusa2015 - 20161300
KTMEXC-F2016250
YamahaWR-F2016250
BMWG X2007 - 2010450
BenelliTNT2007 - 20091130
BenelliTNT Cafe Racer2007 - 20091130
BenelliTornado TRE2007 - 20091130
BenelliTreK2007 - 20111130
HondaCBR R2007 - 2009125
KTMEXC-F2007 - 2010250
KTMSX-F Racing2007450
KawasakiKLX R2007300
KawasakiZ2007750
KawasakiZX-6R P2007 - 2008600
MV AgustaBrutale R2007 - 2008910
MV AgustaBrutale S2007 - 2008910
MV AgustaF4 CC2007 - 20091078
Moto MoriniCorsaro2007 - 20091200
SuzukiGSR2007 - 2009600
SuzukiGSR ABS2007 - 2009600
SuzukiGSX-R2007 - 2009600
SuzukiGSX-R20071000
SuzukiGSX-R Hayabusa2007 - 20091300
TriumphDaytona2007 - 2008675
TriumphSpeed Triple2007675
YamahaFZ1 Fazer2007 - 20081000
YamahaFZ1 N/S20071000
YamahaYZF R12007 - 20101000
KTMEXC-F2008 - 2010250
KTMSX-F2008 - 2009250
KawasakiZ M2008750
MV AgustaBrutale S2008910
SuzukiGSX-R2008600
YamahaFZ1 Fazer20081000
YamahaWR R2008 - 2009250
BMWK RT1989750
KawasakiZX-10 Tomcat1989 - 19901000
KawasakiZXR H1989400
KawasakiZXR H1989 - 1990750
YamahaFZR1989 - 1993600
BMWR 61975900
BenelliTNT2005 - 20071130
BenelliVelvet Dusk2005400
KawasakiKLX R2005 - 2007300
KawasakiZ A20051000
MV AgustaBrutale R2005910
MV AgustaF4 Brutale S2005 - 2006750
Moto MoriniCorsaro20051200
Piaggio/VespaET4200550
SuzukiGSX-R Hayabusa20051300
TriumphDaytona2005650
TriumphDaytona2005 - 2006955
YamahaYZF R12005 - 20071000
BenelliTNT Cafe Racer2006 - 20071130
BenelliTornado TRE2006 - 20071130
BenelliTreK2006 - 20071130
KawasakiZRX R20061200
MV AgustaF4 Brutale S2006750
SuzukiGSR2006 - 2007600
SuzukiGSR ABS2006 - 2007600
SuzukiGSX-R2006 - 2008600
SuzukiGSX-R2006750
TriumphDaytona2006 - 2007675
TriumphDaytona2006955
YamahaFZ1 N/S2006 - 20071000
BimotaSB 8R TL 100019991000
KawasakiW A1999 - 2001650
KawasakiZRX C1999 - 20001100
KawasakiZX-6R Ninja1999600
KawasakiZX-9R Ninja1999900
KawasakiZX-9R Ninja Kat1999 - 2000900
KawasakiZXR J1999400
KawasakiZXR L1999 - 2000400
KawasakiZXR N1999750
SuzukiGSF Bandit1999 - 2000600
SuzukiGSX F1999 - 2000600
SuzukiGSX F1999 - 2000750
SuzukiGSX-R1999 - 2000600
SuzukiGSX-R Hayabusa1999 - 20001300
SuzukiSV1999 - 2002650
SuzukiSV S1999 - 2001650
SuzukiTL R1999 - 20011000
YamahaFZS Fazer1999 - 2003600
YamahaYZF R11999 - 20011000
YamahaYZF Thunder Cat1999 - 2003600
HondaXL R1982 - 1985500
SuzukiRG Gamma1983 - 1984250
SuzukiRG Gamma1984250
KawasakiZX1985 - 1987400
KawasakiGPZ E19951100
KawasakiZR Zephyr1995 - 19971100
KawasakiZX-6R Ninja1995 - 1999600
KawasakiZX-9R Ninja1995 - 1999900
KawasakiZXR1995250
KawasakiZXR J1995 - 1999400
KawasakiZXR J1995750
KawasakiZXR L1995 - 1999400
KawasakiZXR L1995750
KawasakiZXR M1995750
KawasakiZZR D1995 - 19981100
Piaggio/VespaSfera1995125
SuzukiDR1995350
SuzukiGSF Bandit1995 - 1997400
SuzukiGSF Bandit1995 - 1996600
SuzukiGSX-R1995400
SuzukiGSX-R RW1995750
SuzukiRF R1995 - 1996600
SuzukiRF R1995 - 1997900
YamahaFZR R1995600
YamahaYZF SP1995 - 1998750
KawasakiGPZ F1996 - 19981100
KawasakiZX-7R Ninja1996750
KawasakiZX-9R Ninja1996 - 1999900
KawasakiZXR L1996400
KawasakiZXR N1996750
SuzukiGSF Bandit1996 - 1997400
SuzukiGSF Bandit1996600
SuzukiGSX-R1996600
SuzukiGSX-R SRAD1996750
YamahaYZF SP1996 - 1997750
KawasakiZX-9R Ninja1997 - 1999900
KawasakiZZR D1997 - 19981100
SuzukiGSF Bandit1997400
SuzukiGSX-R1997400
SuzukiRF R1997900
SuzukiXF Freewind1997650
YamahaYFZ SP1997750
YamahaYZF SP1997750
KawasakiZRX C19981100
KawasakiZZR D19981100
SuzukiGSX1998750
SuzukiGSX F1998 - 1999600
SuzukiGSX F1998 - 1999750
SuzukiGSX-R1998600
SuzukiGSX-R SRAD1998750
SuzukiSV1998 - 1999650
SuzukiTL R19981000
YamahaFZS Fazer1998 - 1999600
YamahaYZF R119981000
YamahaYZF Thunder Cat1998 - 2003600
KawasakiZR Balius93-250
KawasakiZR Zephyr1991 - 19951100
KawasakiZXR J1991 - 1995400
KawasakiZXR J1991 - 1995750
KawasakiZXR K1991 - 1992750
KawasakiZXR L1991 - 1995750
KawasakiZZR C1991 - 19921100
KawasakiZZR D1991 - 1993600
YamahaFZR1991 - 1993600
SuzukiGSX-R RW1992 - 1993750
SuzukiGoose1992 - 1993350
YamahaFZR1992 - 1993600
KawasakiZXR J1993 - 1995750
KawasakiZXR M1993 - 1995750
SuzukiGSX-R RW1993750
SuzukiGSX-R W19931100
SuzukiGoose1993350
SuzukiRF R1993 - 1995600
YamahaFZR1993600
YamahaYZF SP1993750
KawasakiZXR J1994750
KawasakiZXR M1994 - 1995750
KawasakiZZR D1994 - 19951100
SuzukiGSF Bandit1994 - 1997400
SuzukiGSX-R1994400
SuzukiRF R1994 - 1995600
SuzukiRF R1994 - 1995900
YamahaFZR R1994 - 1995600
YamahaTT-R1994250
KawasakiZX1986 - 1987400
KawasakiZX-10 Tomcat1988 - 19901000
KawasakiZXR H1988 - 1989400
KawasakiZXR H1988 - 1990750
YamahaFZR1990 - 1993600
SuzukiGS D1979 - 1980550