NGK DPR-7 EVX-9 (DPR-7 EV-9)

14.51

NGK DPR-7 EVX-9 (DPR-7 EV-9)

Tuotetunnus (SKU): 1080138 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1080138

EAN koodi:

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Zündkerze NGK DPR-7 EVX-9 (DPR-7 EV-9)

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla.

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
Arctic CatDVX2004 - 2009300
BetaEikon2004 - 2005250
HondaTRX Fourtrax/ Rancher ES FE 4WD2004 - 2005350
KymcoVenox2004 - 2010250
SuzukiVL Intruder2004 - 20091500
SuzukiVL Volusia2004 - 2005800
SuzukiVZ Intruder2004 - 20061600
YamahaXV Road Star Warrior2004 - 20051700
YamahaXV Wild Star20041600
YamahaXVS Drag Star2004650
KymcoGrand Dink2005 - 2007125
KymcoMXU Offroad2005 - 2010250
KymcoMXU Onroad2005250
KymcoMaxxer2005300
KymcoPeople2005250
KymcoVenox2005250
KymcoX-Citing2005250
SuzukiVL Intruder20051500
SuzukiVL Volusia2005800
SuzukiVZ Intruder2005 - 2014800
SuzukiVZ Intruder20051600
YamahaMT-0120051700
YamahaXV Road Star Warrior20051700
KymcoGrand Dink2006 - 2007125
KymcoMXU Offroad2006 - 2010250
SuzukiVL Intruder2006 - 2007800
SuzukiVZ Intruder2006 - 2014800
SuzukiVL Intruder2007 - 20081500
KymcoMXU Offroad2008 - 2010250
SuzukiVL Intruder20081500
SuzukiVZ Intruder2009 - 2014800
BetaEikon1999 - 2004250
HondaGL Goldwing1999 - 20001500
HondaGL Valkyrie1999 - 20031500
HondaVT Shadow ACE1999 - 20001100
HondaVT Shadow Aero1999 - 20001100
KymcoDink Bet & Win1999125
SuzukiVL Intruder1999 - 20051500
YamahaXV Wild Star1999 - 20041600
YamahaXVS Drag Star1999 - 2004650
YamahaXVS Drag Star Clas.1999 - 2000650
YamahaXVZ Royal Star1999 - 20001300
YamahaXVZ Tour Classic1999 - 20021300
HondaVT Shadow Aero20001100
YamahaXVZ Royal Star20001300
YamahaXVZ Tour Classic2000 - 20021300
HondaGL Valkyrie2001 - 20031500
KymcoVenox2001 - 2005250
KymcoYager2001125
PeugeotSV2001250
YamahaXVS Drag Star2001650
YamahaXVZ Tour Classic2001 - 20021300
Piaggio/VespaX9 Evolution2002250
SuzukiVL Intruder2002 - 20051500
YamahaXVZ Tour Classic20021300
SuzukiVL Intruder2003 - 20051500
Harley DavidsonXL 53 Sportster Cust.1998883
HondaFES Foresight1998250
HondaGL Goldwing1998 - 19991500
HondaGL Valkyrie19981500
HondaPC Pacific Coast1998800
HondaVT Shadow ACE1998 - 19991100
HondaVT Shadow Aero1998 - 20001100
SuzukiVL Intruder19981500
YamahaXVS Drag Star1998 - 1999650
YamahaXVS Drag Star Clas.1998 - 1999650
YamahaXVZ Royal Star1998 - 20001300
HondaCH Elite1986 - 1989125
HondaVT C1986 - 1989700
KawasakiVN Vulcan1986 - 1995750
YamahaTT1986 - 1992600
YamahaXT-Z Tenere1986 - 1991600
YamahaTT1988 - 1989600
YamahaXT-Z Tenere1988 - 1991600
HondaCH Spacy1990 - 1995125
HondaGL Goldwing1990 - 19931500
YamahaXT-Z Tenere1990 - 1991600
YamahaTT1992600
KawasakiVN Vulcan1993750
SuzukiLT E1993160
SuzukiLT-F Quadrunner1993160
HondaVT Shadow1994 - 19951100
HondaVT Shadow19951100
HondaVT Shadow ACE1995 - 19991100
KawasakiVN Vulcan1995750
SuzukiLT-F Quadrunner1995160
HondaCH Spacy1997125
HondaFES Foresight1997 - 1998250
HondaGL F6C Valcyrie19971520
HondaGL Goldwing1997 - 19991500
HondaVT Shadow ACE1997 - 19981100
KymcoSpacer1997125
YamahaXVS Drag Star1997 - 1998650
YamahaXVZ Royal Star1997 - 19981300
YamahaXVZ Tour Classic19971300
HondaGL Goldwing1996 - 19991500
HondaVT Shadow ACE1996 - 19971100
HondaVT C1982 - 1986700
YamahaTT1985 - 1986600
KymcoMXU Offroad2010250
SuzukiVL Intruder2010 - 2014800
KymcoMaxxer2011 - 2015250
SuzukiVL Intruder2011 - 2014800
SuzukiVZ Intruder2011 - 2014800
SuzukiVZ Intruder2012800