NGK DPR-9 EIX-9

17.07

NGK DPR-9 EIX-9

Tuotetunnus (SKU): 1080140 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1080140

EAN koodi: 087295155455

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Zündkerze NGK DPR-9 EIX-9

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 087295155455

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
ApriliaAmico GL199550
CagivaElefant1995 - 1998900
HondaCB Big One19951000
HondaCB Super Four1995 - 19961000
HondaCBR F19951000
HondaVF Magna1995 - 2004750
HondaVFR1995750
MZ/MUZReplica1995660
MZ/MUZSkorpion Repl.1995 - 1999660
MZ/MUZSkorpion Sport1995 - 2001660
MZ/MUZSkorpion Tour1995 - 2000660
MZ/MUZSkorpion Traveller1995 - 2002660
SuzukiDR1995 - 2000250
SuzukiDR Big1995 - 2000800
SuzukiDR R1995650
SuzukiDR RE1995650
SuzukiDR RSE1995 - 1996650
SuzukiDR SE1995 - 1998350
CagivaElefant1993 - 1998900
CagivaElefant Lucky Expl.1993900
GileraSaturno1993500
GileraXRT Saturno1993600
HondaCB Big One1993 - 19951000
HondaCB Super Four1993 - 19961000
HondaVF Magna1993 - 1994750
HondaVFR1993750
KTMGS1993500
KawasakiGPZ1993305
KawasakiZXR J1993400
KawasakiZXR L1993400
SuzukiDR1993 - 1995250
SuzukiDR Big1993 - 1995800
SuzukiDR R1993650
SuzukiDR RE1993650
SuzukiDR RSE1993 - 1996650
SuzukiDR S1993 - 1994350
SuzukiDR SH1993350
YamahaXT-Z Tenere1993660
HondaCB Big One1994 - 19951000
HondaCB Super Four1994 - 19961000
HondaVF Magna1994750
KawasakiZ FII1994400
MZ/MUZSkorpion Sport1994 - 1995660
MZ/MUZSkorpion Traveller1994 - 1995660
SuzukiDR1994250
SuzukiDR Big1994800
SuzukiDR RSE1994650
SuzukiDR S1994350
HondaVF Magna1996 - 2004750
MZ/MUZSkorpion1996660
MZ/MUZSkorpion Cup1996660
SuzukiDR RSE1996650
SuzukiDR SE1996 - 1998350
HondaCB X-419971300
HondaCBR F1997 - 20001000
HondaVTR Firestorm19971000
MZ/MUZBaghira1997660
SuzukiDR1997250
SuzukiDR SE1997350
HondaCBR F1998 - 20001000
MZ/MUZMastiff1998 - 2001660
MZ/MUZSkorpion Cup1998660
SuzukiDR Big1998 - 1999800
YamahaTT R1998 - 2000600
CagivaElefant GT1992900
GileraSaturno1992 - 1993500
GileraXRT Saturno1992 - 1993600
HondaCBR F19921000
HondaVF Magna1992 - 1994750
HondaVFR1992 - 1993750
KTMGS1992 - 1993500
SuzukiDR1992 - 1994250
SuzukiDR Big1992 - 1994800
SuzukiDR R1992 - 1993650
SuzukiDR RSE1992 - 1994650
SuzukiDR S1992 - 1994350
SuzukiDR SH1992 - 1993350
YamahaXT-Z Tenere1992 - 1993660
GileraDakota1987500
HondaCBR F1987 - 19921000
HondaVF Bol dor19871000
HondaVF Interceptor19871000
HondaVF Magna1987 - 1988750
HondaVFR1987 - 1992750
KTMGS1987 - 1990500
KawasakiGPZ Belt Drive1987 - 1989305
KawasakiGPZ Uni Trak1987 - 1989550
KawasakiKLR1987 - 1991250
KawasakiZX1987400
SuzukiDR Djebel1987 - 1989600
SuzukiDR S1987 - 1989600
SuzukiGSX EF1987550
SuzukiVS Intruder1987 - 1991750
GileraSaturno1988 - 1991500
GileraXRT Saturno1988 - 1989600
HondaCBR F1988 - 19921000
SuzukiDR Big1988 - 1989750
SuzukiVS Intruder1988 - 1990750
HondaCBR F19891000
HondaCBR F1990600
HondaVF Magna1990750
KawasakiKLR1990 - 1991250
SuzukiDR1990 - 1992250
SuzukiDR R1990 - 1993650
SuzukiDR S1990 - 1994350
SuzukiVS Intruder1990750
HondaCBR F19911000
HondaVFR1991750
KawasakiKLR1991250
SuzukiDR RSE1991650
SuzukiDR S1991350
YamahaXT-Z Tenere1991 - 1993660
HondaCB F2003 - 20041300
HondaVF Magna2003 - 2004750
HondaVTR Firestorm2003 - 20061000
HondaXR L2003125
MZ/MUZBaghira Streetmoto2003 - 2006660
MZ/MUZMastiff2003 - 2010660
YamahaTT R2003600
YamahaTT RE2003 - 2004600
KawasakiKX2004 - 2005100
YamahaTT RE2004600
HondaCB X-419991300
HondaCBR F1999 - 20001000
MZ/MUZMastiff1999 - 2000660
YamahaTT R1999 - 2000600
HondaCBR F20001000
MZ/MUZSkorpion Cup2000 - 2002660
YamahaTT R2000600
HondaCBX1983 - 1985650
HondaVF Interceptor1983 - 19871000
KTMGS1983 - 1987500
KawasakiGPZ1983305
KawasakiGPZ Uni Trak1983 - 1987550
KawasakiZ GP1983 - 1985400
KawasakiZ Unitrak1983 - 1984400
SuzukiGSX EF1983 - 1987550
KTMGS1984500
KawasakiZ GP1984 - 1985400
KawasakiZ Unitrak1984400
KawasakiZX1984 - 1987400
SuzukiGSX EF1984 - 1987550
HondaVF Interceptor19851000
KawasakiGPZ Uni Trak1985 - 1987550
KawasakiZ GP1985400
SuzukiDR S1985600
SuzukiGSX EF1985 - 1987550
SuzukiVS Intruder1985 - 1988750
HondaVF Bol dor19861000
HondaVFR1986 - 1987750
KawasakiGPZ Belt Drive1986305
KawasakiKLR1986 - 1987250
KawasakiZX1986400
SuzukiGSX19861150
HondaVF Magna2001 - 2003750
HondaVTR Firestorm2001 - 20031000
HyosungGA Cruise II2001125
MZ/MUZBaghira2001 - 2002660
MZ/MUZSkorpion Cup2001 - 2002660
MZ/MUZSkorpion Traveller2001660
MZ/MUZBaghira2002660
MZ/MUZSkorpion Cup2002660
YamahaTT R2002 - 2003600
HondaVTR Firestorm2005 - 20061000
KawasakiKX2005100
MZ/MUZBaghira Streetmoto2005 - 2006660
MZ/MUZMastiff2005660
MZ/MUZBaghira2006660
MZ/MUZBaghira Streetmoto2006660
MZ/MUZSupermoto2006 - 2008660
KTMGS1981 - 1984500
KawasakiGPZ Uni Trak1982 - 1983550
KawasakiKH1978 - 1979250
MZ/MUZBaghira Bl. Panther2007 - 2010660
MZ/MUZMastiff2007 - 2010660
MZ/MUZSupermoto2007 - 2008660