Esjot reinforced chain, 520H, 118 / usable up to 17,65kW (24HP)

29.19

Esjot reinforced chain, 520H, 118 / usable up to 17,65kW (24HP)

Tuotetunnus (SKU): 1255118A Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1255118A

EAN koodi: 4052752085046

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Esjot Kette verstärkt, 520H, 118 / empfohlen bis ca. 17,65kW (24PS)

Zugfestigkeit: 3300kg
Tensile strength: 3300kg

Clipschloß/clip lock
Empfehlung: nicht über 20,59KW/28PS nutzen

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 4052752085046

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
Gas GasEC Enducross1997 - 2001125
HusabergMC1997 - 1998600
KTMDuke E1997 - 1999620
KTMEGS1997620
KTMEGS LC41997 - 2001400
KTMEXC1997125
KTMEXC1997 - 2002250
KTMEXC1997 - 2006300
KTMEXC1997360
KTMEXC Rally1997640
KTMGS1997250
KTMLC4 LSE1997 - 1999620
KTMSX1997125
KTMSX1997 - 2006250
KTMSX1997360
KTMSX1997380
KTMSX LC41997620
KTMSup.Comp. LC41997 - 1999400
KTMSuper Competition1997620
KTMDuke II1998 - 1999640
KTMEXC1998 - 1999200
KTMEXC1998 - 1999380
KTMLC4 Enduro1998 - 2001640
KTMLC4 LSE1998 - 1999620
KTMSX1998 - 2006250
KTMSXC1998 - 2000540
KTMSXC Racing1998400
KTMSup.Comp. LC41998 - 1999400
KTMAdventure R1999 - 2000640
KTMSX1999 - 2001380
KTMSXS1999 - 2000540
KTMSup.Comp. LC41999400
KTMSuper Competition1999 - 2002620
YamahaYZF R71999750
HusabergFE2000 - 2001600
KTMAdventure R2000640
KTMEGS LC42000 - 2001400
KTMEXC2000 - 2006300
KTMLC4 Enduro2000 - 2001640
KTMLC4-E2000640
KTMSX2000380
KTMSXC2000540
KTMSXS2000540
Gas GasEC Enducross2001 - 2003200
KTMAdventure LC42001640
KTMLC4-E Supermoto2001640
KTMSX2001250
KTMSXC Racing2001 - 2002400
KTMSuper Competition2001 - 2002620
Gas GasEC Enducross2002 - 2003200
KTMDuke II2002 - 2004640
KTMEXC2002 - 2003200
KTMEXC2002250
KTMEXC2002 - 2006300
KTMLSE2002620
KTMSC LC42002620
KTMSX2002125
KTMSXC Racing2002400
KTMSuper Competition2002620
KTMEXC2003200
KTMLC4 Enduro2003 - 2007640
KTMSX2003250
KTMSX2003380
HusabergMC1994 - 1997600
KTMGS1994 - 1997250
KTMGS1994300
KTMMX1994250
KTMSX1994 - 1997125
KTMSX1994 - 1995300
KTMSX LC41994 - 1997620
KTMDuke1995620
KTMEXC1995250
KTMSX1995 - 1997125
KTMSX1995250
KTMSX1995300
KTMSX1995500
KTMSX LC41995 - 1997620
KTMSup.Comp. LC41995 - 1999400
KTMDuke E1996 - 1997620
KTMEGS LC41996400
KTMEXC1996 - 1997125
KTMEXC1996 - 1997360
KTMGS1996 - 1997250
KTMLC4 Enduro1996640
KTMSX1996 - 1997380
KTMSX LC41996 - 1997620
KTMSup.Comp. LC41996 - 1999400
KTMAdventure LC42004 - 2005640
KTMDuke II2004640
KTMEXC2004 - 2006300
KTMLC4 Enduro2004 - 2007640
KTMEXC2005 - 2006300
KTMLC4 Enduro2005640
KTMEXC2006300
KTMSX2006125
KTMGS1981 - 1994250
KTMGS1981 - 1990350
KTMGS1981 - 1985500
KawasakiKDX A1983200
KawasakiKDX A21984 - 1985200
KTMMX1985 - 1993125
KTMMX1985250
KawasakiKDX A21985200
KTMGS1986 - 1990350
KTMMX1986 - 1987125
KawasakiKDX C1986 - 1988200
KTMGS1988 - 1989600
KTMMX1988 - 1990600
KTMMX Enduro1988250
KawasakiKDX C1988200
KTMMX1989250
KTMMX1989 - 1990600
KTMGS1990350
KTMMX1990 - 1991125
KTMMX1990600
KTMMX LC41990500
KTMGS1991 - 1994250
KTMGS1991 - 1992600
KTMMX1991125
KTMGS1992600
KTMMX1992250
KTMGS1993 - 1994300
KTMMX1993125
KTMSX1993 - 1995125
KTMSX1993300
KTMSX1993500
KTMLC4 Enduro2007640
KawasakiKDX1980175
YamahaXJ6 Diversion2009 - 2016600
YamahaXJ6 N2009 - 2016600