40x52x10/10.5 111A042FK Centauro fork shaft seal set

10.27

40x52x10/10.5 111A042FK Centauro fork shaft seal set

Tuotetunnus (SKU): 1057079 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1057079

EAN koodi: 4052752067196

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

40x52x10/10.5 111A042FK Centauro Gabelsimmerringset

Centauro ist seit über 50 Jahren Hersteller verschiedenster Dichtungen.
Centauro arbeitet mit und für führende Marken und Hersteller in der Erstausrüstung weltweit.
Dichtungen dieses Herstellers garantieren höchste Qualität.
Ein Centauro Gabelsimmerringset beinhaltet die Simmeringe für den rechten und den linken Gabelholm (ohne Staubschutzringe).

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 4052752067196

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
ApriliaAtlantic2001 - 2004500
ApriliaRS2001 - 2005125
CagivaMito Evolution2001 - 2006125
CagivaPlanet2001 - 2005125
DerbiBultaco Lobito/Astro200150
DerbiGPR Replica200150
HusqvarnaSM S2001 - 2009125
HusqvarnaWRE2001 - 2009125
KawasakiKLE A2001 - 2002500
Moto GuzziT5 Polizia2001850
DerbiSenda R DRD200250
DerbiSenda SM DRD200250
CagivaMito Evolution2003 - 2006125
CagivaPlanet2003 - 2005125
HusqvarnaSM S2003 - 2006125
HusqvarnaWRE2003 - 2009125
PeugeotXPS Enduro2003 - 200450
DerbiGPR Racing2004125
DerbiSenda R DRD Racing200450
DerbiSenda SM DRD200450
DerbiSenda SM DRD Racing200450
HusqvarnaSM S2004 - 2005125
HusqvarnaWRE2004 - 2009125
PeugeotXPS Enduro200450
PeugeotXPS Supermoto2004 - 200550
ApriliaAtlantic2005 - 2007400
HusqvarnaSM S2005125
HusqvarnaWRE2005 - 2009125
PeugeotXPS Supermoto200550
ApriliaRS2006 - 201050
ApriliaTuono2006 - 2007125
CagivaRaptor2006125
HusqvarnaWRE2006 - 2009125
ApriliaTuono2007125
DerbiGPR Nude200750
DerbiSenda R DRD Racing2007 - 200850
HusqvarnaWRE2007125
ApriliaMX1983250
ApriliaRX1983 - 1986250
CagivaWMX1983 - 1984125
KTMGS1983 - 1984125
KTMGS1983 - 1985250
KTMGS1983350
KTMGS1983500
KTMMC1983 - 1984250
ApriliaMoto1995 - 1999650
ApriliaPegaso1995 - 1998650
ApriliaRS1995 - 2001125
ApriliaRS1995 - 1997250
CagivaMito1995 - 1997125
CagivaMito Evolution1995 - 1998125
CagivaSupercity1995 - 1997125
HondaXR R1995 - 1999250
KawasakiKLE A1995 - 1998500
Moto GuzziT5 Polizia1995 - 2001850
Moto GuzziX Polizia PA1995750
SuzukiDR R1995650
KawasakiKLE A1996 - 1997500
Moto GuzziT5 Polizia1996 - 1997850
CagivaMito Evolution1998125
CagivaPlanet1998 - 1999125
DerbiBultaco Lobito/Astro1998 - 200150
ApriliaRS1999 - 2001125
CagivaPlanet1999125
DerbiBultaco Lobito/Astro1999 - 200150
Moto GuzziT5 Polizia1999850
ApriliaPegaso1991 - 1994125
ApriliaRS1991 - 1995125
ApriliaScarabeo1991 - 1992100
ApriliaTuareg Rally1991 - 1992125
CagivaSupercity1991 - 1995125
HondaXR R1991 - 1995250
KawasakiKLE A1991 - 1996500
Moto GuzziCalifornia III1991 - 19931000
Moto GuzziCalifornia III ie1991 - 19931000
Moto GuzziLe Mans IV19911000
Moto GuzziS1991 - 19941000
Moto GuzziT5 Polizia1991 - 1996850
SuzukiDR Dakar R1991650
KawasakiKLE A1992500
Moto GuzziLe Mans V1992 - 19931000
Moto GuzziS19921000
Moto GuzziT5 Polizia1992850
Moto GuzziX Polizia PA1992 - 1995750
SuzukiDR R1992 - 1994650
ApriliaRS1993 - 1995125
CagivaMito 21993125
Moto GuzziLe Mans V19931000
Moto GuzziX Polizia PA1993 - 1995750
SuzukiDR R1993650
CagivaMito1994125
HondaXR R1994 - 1995250
KawasakiKLE A1994 - 1996500
Moto GuzziS19941000
Moto GuzziX Polizia PA1994 - 1995750
ApriliaRS2000125
CagivaSupercity2000125
DerbiBultaco Lobito/Astro2000 - 200150
HusqvarnaWRE2000 - 2001125
KawasakiKLE A2000 - 2001500
ApriliaRS2008 - 201050
DerbiSenda R DRD Racing200850
DerbiSenda SM DRD Pro200850
HusqvarnaSM S2008 - 2009125
HusqvarnaSM S2009125
HusqvarnaWRE2009125
DerbiSenda R DRD Racing2010 - 201250
ApriliaRS42011 - 2016125
DerbiSenda R DRD Racing2011 - 201250
ApriliaRX1984250
KTMGS1984125
KTMGS1984 - 1985250
Moto GuzziLe Mans IV19841000
ApriliaRX1985 - 1989125
ApriliaTuareg Rally1985 - 1991125
CagivaT4 E / R1985 - 1986350
KTMGS1985250
ApriliaTuareg Wind1986350
CagivaT4 E / R1986350
DucatiF31986 - 1989350
DucatiIndiana1986 - 1988350
DucatiIndiana1986 - 1987650
DucatiIndiana1986 - 1987750
DucatiLagunaseca1986 - 1987750
DucatiMontjuich1986 - 1987750
GileraRC Top Rally1986 - 1989125
HondaXR R1986 - 1991250
KawasakiGPZ Ninja1986 - 19871000
Moto GuzziLe Mans IV1986 - 19881000
ApriliaTuareg Rally1987 - 1989125
CagivaT41987500
CagivaTamanaco1987 - 1988125
CagivaWMX1987250
KawasakiGPZ Ninja19871000
Moto GuzziCalifornia III19871000
Moto GuzziLe Mans IV1987 - 19881000
CagivaTamanaco1988125
DucatiIndiana1988350
DucatiSport 1S1988750
GileraRC Top Rally1988 - 1989125
HondaXR R1988250
KawasakiGPZ19881000
Moto GuzziLe Mans IV19881000
SuzukiDR Big1988 - 1989750
DucatiF31989350
DucatiIndiana1989650
DucatiIndiana1989 - 1990750
GileraRC1989 - 1990600
GileraRC Top Rally1989125
Moto GuzziCalifornia III1989 - 19911000
Moto GuzziCalifornia III1989 - 19901100
Moto GuzziT5 Polizia1989 - 1992850
SuzukiDR Big1989750
SuzukiRMX1989 - 1990250
YamahaYZ1989 - 1990125
YamahaYZ1989 - 1990250
ApriliaScarabeo1990100
ApriliaTuareg199050
CagivaN 901990125
DucatiIndiana1990750
GileraRC1990600
KawasakiKX1990125
KawasakiKX1990250
Moto GuzziCalifornia III19901100
Moto GuzziS19901000
Moto GuzziT5 Polizia1990 - 1991850
SuzukiRM1990250
SuzukiRMX1990250
YamahaYZ1990125
YamahaYZ1990250
KTMCross1982250
KTMCross1982500