43x55x10.5 111A050FK Centauro fork shaft seal set

10.53

43x55x10.5 111A050FK Centauro fork shaft seal set

Tuotetunnus (SKU): 1057102 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1057102

EAN koodi: 4052752067752

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

43x55x10.5 111A050FK Centauro Gabelsimmerringset

Centauro ist seit über 50 Jahren Hersteller verschiedenster Dichtungen.
Centauro arbeitet mit und für führende Marken und Hersteller in der Erstausrüstung weltweit.
Dichtungen dieses Herstellers garantieren höchste Qualität.
Ein Centauro Gabelsimmerringset beinhaltet die Simmeringe für den rechten und den linken Gabelholm (ohne Staubschutzringe).

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 4052752067752

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
HondaCR R1982250
HondaCR R1982480
SuzukiRM1982465
SuzukiRM1982 - 1984500
YamahaYZ1982 - 1988250
YamahaYZ1982 - 1990490
YamahaYZ1982500
KawasakiKDX C1986 - 1988200
KawasakiKX1986 - 1987125
KawasakiKX1986 - 1987250
KawasakiKX1986 - 1987500
YamahaIT1986200
YamahaTT1986 - 1988600
YamahaYZ1986250
YamahaYZ1986 - 1990490
YamahaTT1987 - 1988600
YamahaYZ1987 - 1990490
YamahaTT1988600
YamahaYZ1988250
YamahaYZ1988 - 1990490
KawasakiKDX E1989 - 1992200
SuzukiGSX F1989 - 19961100
YamahaFZR OW011989 - 1992750
YamahaYZ1989 - 1990490
TriumphDaytona1991 - 1995750
TriumphDaytona1991 - 1994900
TriumphDaytona Sport1991 - 19921000
TriumphTrident1991 - 1994750
TriumphTrident1991 - 1994900
TriumphTrophy1991 - 1994900
TriumphTrophy1991 - 19941200
YamahaFZR1991 - 1994400
YamahaFZR OW011991 - 1992750
YamahaXT-Z Sup.Tenere1991 - 1995750
YamahaXT-Z Tenere1991 - 1994660
YamahaYZ1991 - 1995125
YamahaYZ1991 - 1995250
KawasakiKLX R1993 - 1996250
SuzukiGSX F1993 - 19941100
TriumphDaytona1993 - 19941200
TriumphTrophy19931200
YamahaYZ1993 - 1995250
TriumphTrident Sprint1994900
YamahaXT-Z Tenere1994660
YamahaYZ1994 - 1995125
YamahaYZ1994 - 1995250
SuzukiDR SE1995650
TriumphDaytona1995750
YamahaFZR Genesis Exup19951000
YamahaXT-Z Sup.Tenere1995750
YamahaYZ1995125
YamahaYZ1995250
SuzukiGSX F19961100
TriumphDaytona Super III1996900
KawasakiKX1983 - 1986125
KawasakiKX1983 - 1986250
KawasakiKX1983 - 1986500
YamahaIT1983 - 1984490
YamahaTT1983 - 1988600
YamahaYZ1983 - 1986250
YamahaYZ1983 - 1989490
YamahaYZ1984490
SuzukiRM1985125
YamahaIT1985 - 1986200
KawasakiW A1999650
SuzukiDR SE1999 - 2000650
SuzukiDR SE1997 - 2000650
SuzukiDR SE2006 - 2012650
SuzukiRM1981 - 1982465
YamahaYZ1981 - 1983250
YamahaYZ1981465