43x55x9.5/10.5 ARI109 fork shaft seal set

24.47

43x55x9.5/10.5 ARI109 fork shaft seal set

Tuotetunnus (SKU): 1057105 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1057105

EAN koodi: 8051513536236

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

43x55x9.5/10.5 ARI109 Gabelsimmerringset

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 8051513536236

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
DucatiMonster2012696
DucatiMonster2012 - 2015796
HondaVFR F20121200
HondaVFR FD2012 - 20151200
SuzukiSV S2012650
DucatiMonster2013 - 2015796
HondaVFR FD2013 - 20151200
HondaVFR F2010 - 20121200
HondaVFR FD2010 - 20131200
HondaXR Supermotard2010400
SuzukiSV S2011 - 2012650
HondaXR R2004400
HondaXR Supermotard2004 - 2010400
KawasakiKLV20041000
KawasakiVN Classic2004 - 20051600
KawasakiVN Classic Tourer20041500
KawasakiZRX C20041200
KawasakiZRX R2004 - 20061200
KawasakiZRX S20041200
KawasakiZX-10R2004 - 20061000
KawasakiZX-12R Ninja20041200
KawasakiZX-6R B2004636
KawasakiZZR20041200
SuzukiGSX-R2004 - 20051000
SuzukiGSX-R Hayabusa20041300
SuzukiVZ Intruder2004 - 20051600
YamahaBT Bulldog20041100
YamahaFZS Fazer2004 - 20051000
YamahaTDM2004900
YamahaTT-R2004 - 2005250
YamahaXJR20041300
YamahaYZF R12004 - 20051000
YamahaYZF R62004600
HondaXR Supermotard2000 - 2010400
KawasakiKDX2000220
KawasakiKDX H2000200
KawasakiKLX R2000 - 2001300
KawasakiZRX C20001100
KawasakiZX-7R Ninja2000750
SuzukiSV S2000 - 2002650
SuzukiTL R20001000
SuzukiTL S20001000
YamahaXJR2000 - 20041300
YamahaYZF R62000 - 2004600
KawasakiKLX R2001300
KawasakiZRX C2001 - 20041200
KawasakiZRX S2001 - 20041200
SuzukiGSX-R2001 - 20051000
SuzukiSV S2001 - 2002650
YamahaFZS Fazer20011000
YamahaYZF R62001 - 2004600
KawasakiZRX C20021200
KawasakiZRX S20021200
YamahaBT Bulldog2002 - 20041100
YamahaXJR2002 - 20041300
YamahaYZF R12002 - 20051000
YamahaYZF R62002 - 2004600
KawasakiVN Classic2003 - 20041600
KawasakiZRX R2003 - 20061200
SuzukiGSX-R20031000
SuzukiGSX-R Hayabusa20031300
KawasakiVN20051500
KawasakiZRX R2005 - 20061200
KawasakiZX-6R C2005636
SuzukiGSF Bandit20051200
SuzukiGSX F2005750
SuzukiGSX-R20051000
YamahaFZS Fazer20051000
YamahaTT-R2005250
YamahaYZF R120051000
KawasakiZRX R20061200
SuzukiVL Intruder2006 - 20071500
YamahaFZ1 Fazer2006 - 20071000
SuzukiVL Intruder20071500
YamahaFZ1 Fazer20071000
KawasakiZRX C1996 - 20001100
SuzukiSV1998 - 1999650
SuzukiSV S1999 - 2001650
SuzukiTL R1999 - 20001000
SuzukiTL S1999 - 20001000
YamahaXJR1999 - 20001300
YamahaYZF R61999 - 2002600
KawasakiZX-10R20161000