Spark plug connector NGK SD-05F

6.94

Spark plug connector NGK SD-05F

Tuotetunnus (SKU): 1075175 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1075175

EAN koodi:

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Zündkerzenstecker NGK SD-05 F

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla.

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
HondaCB1972 - 1974550
HondaCB Four1972750
HondaCB Four K1972 - 1984750
HondaXL1972 - 1978250
HondaCB Four K1973750
HondaCB Four1974750
HondaXL1974 - 1978250
HondaCB1981 - 1983550
HondaCB Bol dor1981750
HondaCB C1981 - 1983900
HondaCB Custom1981 - 1983750
HondaCB F1981 - 19831100
HondaCB Four1981 - 1984750
HondaCB Four K1981 - 1984750
HondaCB K1981 - 1984750
HondaCB R1981 - 19831100
HondaCBX F1981 - 1986550
HondaXL S1981 - 1983250
HondaCB19821100
HondaCBX F1982 - 1986550
HondaVF Interceptor1982 - 1983750
HondaVF Magna1982 - 1983750
HondaVF Sabre1982 - 1983750
HondaXL R1982 - 1985250
HondaXL S1982 - 1983250
HondaCB Bol dor1983 - 1984750
HondaVF Magna1983500
HondaVF Magna1983750
HondaVF Magna1983 - 19861100
HondaVF Sabre1983750
HondaVT F1983 - 1985250
HondaXL LM/F/G/H1983600
HondaXL R1983 - 1985250
HondaXL R1983600
HondaXL RM1983 - 1988600
HondaXL S1983250
HondaXR R1983600
HondaCB Automatic1975 - 1980750
HondaCB F Supersport1975 - 1976550
HondaCB Sport1975 - 1976750
HondaXL1975 - 1978250
HondaCB Bol dor1977 - 1981750
HondaCB K Four1977 - 1980550
HondaXL1977 - 1978250
HondaCB Supersport1978750
HondaXL1978250
HondaCB C1979 - 1981900
HondaCB F Supersport1979550
HondaCB Four K1979 - 1981750
HondaCB K1979 - 1981750
HondaCB K Four1979 - 1980550
HondaXL S1979 - 1983250
HondaCB Custom1980 - 1981750
HondaXL S1980 - 1983250
HondaCB Big One1993 - 19971000
HondaCB Seven Fifty1993 - 2003750
HondaCB Super Four1993 - 1998400
HondaCB Super Four1993 - 19961000
HondaCB1/CBF1993 - 1996400
HondaCBR F1993 - 20001000
HondaNR1993 - 1994750
HondaNX Dominator1993 - 1997650
HondaPC Pacific Coast1993 - 1994800
HondaXL LM/F/G/H1993 - 1999600
HondaXR R1993 - 1998250
HondaXR R1993 - 2001600
HondaXR S1993 - 1998250
HondaXR R1994 - 2001600
HondaXR S1994 - 1998250
HondaNX Dominator1995 - 1997650
HondaRVF R1995 - 1998750
HusqvarnaTE1996 - 1999410
HondaCB Super Four1997400
HondaCB X-111997 - 20031100
HondaXR S1997250
HusqvarnaTE1997 - 1999410
HondaCB Bol dor1984750
HondaCB Four1984750
HondaCB Four K1984750
HondaCB K1984750
HondaCBX E1984 - 1987600
HondaCBX F1984 - 1986550
HondaVF F1984 - 19861100
HondaVF Interceptor1984500
HondaVF Interceptor19841000
HondaVF Magna19841100
HondaVF R19841000
HondaVF S19841100
HondaVT F1984 - 1985250
HondaXL R1984 - 1985250
HondaXL RM1984 - 1985600
HondaCB F19851100
HondaCB R19851100
HondaCB SC1985750
HondaCBX1985650
HondaCBX E1985 - 1987600
HondaCBX F1985 - 1986400
HondaCBX F1985 - 1986550
HondaVF Bol dor1985 - 19871000
HondaVF F19851100
HondaVF Sabre19851000
HondaVT F1985250
HondaXL R1985250
HondaXL R1985600
HondaXL RM1985600
HondaCB Four1969 - 1972750
HondaCB Four K1969 - 1973750
HondaCB Four1998400
HondaCB X-111998 - 20031100
HondaPC Pacific Coast1998800
HondaRVF R1998750
HusqvarnaTE1998 - 1999410
HondaCB Hornet2001 - 2006900
HondaCB Super Four2001 - 2002400
HondaVT FN Xelvis2001 - 2002250
HondaVT Magna2001 - 2002250
HondaXR R2001 - 2002250
HondaXR R2001600
HondaXR S2001 - 2007250
HusqvarnaTE2001250
HondaXR S2002 - 2007250
HondaCB X-1120031100
HondaXR S2003 - 2007250
HusqvarnaSMR2003 - 2004450
HusqvarnaTE2003250
HondaFMX2004 - 2008650
HondaXR R2004 - 2006250
HondaXR S2004 - 2007250
HusqvarnaSMR2004450
HondaXR S2005 - 2007250
HusqvarnaSMR2005510
HusqvarnaTE2005 - 2006250
HusqvarnaTE2006250
HondaCB Nighthawk1991 - 1992750
HondaCB Super Four1991 - 1993400
HondaCB1/CBF1991 - 1993400
HondaCBR F1991 - 19931000
HondaNX Dominator1991 - 1993650
HondaPC Pacific Coast1991 - 1993800
HondaXL LM/F/G/H1991 - 1993600
HondaXR R1991 - 1994600
KawasakiGPX1991750
HondaXR R1992 - 1993250
HondaXR R1992 - 1994600
HondaCB SB2007400
HondaXR S2007250
HondaCB Seven Fifty1999 - 2000750
HondaCB X-111999 - 20001100
HondaVT FN Xelvis1999 - 2001250
HondaVT Magna1999 - 2000250
HondaXL LM/F/G/H1999600
HondaXR R1999 - 2001600
HusqvarnaTE1999410
HondaXR R2000 - 2001250
HondaXR R2000600
HusqvarnaTE E2000410
HondaCB Super Four1989 - 1991400
HondaCBR F1989 - 19911000
HondaNX Dominator1989 - 1991650
HondaPC Pacific Coast1989 - 1991800
HondaXL LM/F/G/H1989 - 1991600
HondaXR R1989 - 1994600
KawasakiGPX1989 - 1991750
HondaCBR F1987 - 19891000
HondaCBX E1987600
HondaVF Bol dor19871000
HondaVF Interceptor1987500
HondaVF R19871000
HondaVT F1987 - 1988250
HondaXL R1987 - 1988600
HondaXR R1987 - 1989600
KawasakiGPX1987750
HondaNX Dominator1988 - 1989650
HondaPC Pacific Coast1988 - 1989800
HondaVT F1988250
HondaXL LM/F/G/H1988 - 1989600
HondaXL R1988600
HondaXR R1988 - 1989600
HondaCBX E1986 - 1987600
HondaCBX F1986400
HondaCBX F1986550
HondaVF Bol dor1986 - 19871000
HondaVF Magna19861100
HondaXR R1986 - 1989600
KawasakiGPX1986 - 1987750
HondaFMX2008650
HusqvarnaTE2008 - 2009250
HusqvarnaTE2008 - 2009450
HusqvarnaSMR2009450
HusqvarnaTE2009250
HusqvarnaTE2010310
KawasakiZR Balius93-250