Spark plug, BP5ES ccm

5.07

Spark plug, BP5ES ccm

Tuotetunnus (SKU): 1080008 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1080008

EAN koodi: 087295165119

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Zündkerze NGK BP-5 ES

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 087295165119

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
ApriliaClimber1989 - 1992280
DucatiSport1992350
ApriliaTL
ApriliaTX1984 - 1986300
ApriliaTX1984311
ZündappCS198450
ZündappGTS198450
ApriliaTXR1986312
ApriliaTX1987311
Gas GasContact JT 251994238
Gas GasContact T 121994125
Gas GasContact T 161994143
Gas GasTXT Contact2000280
ShercoTrial 1.252000 - 2010125
ShercoTrial 2.002000200
ShercoTrial 2.502000 - 2005250
ShercoTrial 1.251999 - 2010125
ShercoTrial 2.001999 - 2000200
ShercoTrial 2.501999 - 2005250
ZündappCS1979 - 198450
ZündappGTS1979 - 198450
ZündappHai1980 - 198250
ZündappGTS1972 - 197950