Spark plug NGK CR-9 E

9.42

Spark plug NGK CR-9 E

Tuotetunnus (SKU): 1081754 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1081754

EAN koodi: 087295162637

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Zündkerze NGK CR-9 E

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 087295162637

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
AlferVRE 4-stroke2000 - 2004125
BenelliTornado TRE2000 - 2001900
KawasakiW A2000 - 2002650
KawasakiZX-6R Ninja Kat2000600
KawasakiZX-7R Ninja2000750
SachsRoadster2000 - 2006650
SuzukiGSX-R2000 - 2013600
SuzukiGSX-R2000 - 2006750
SuzukiGSX-R Hayabusa2000 - 20071300
SuzukiSV2000 - 2002650
SuzukiSV S2000 - 2002650
YamahaFZS Fazer2000 - 2002600
YamahaYZF R12000 - 20011000
YamahaYZF Thunder Cat2000 - 2003600
KawasakiW A2001 - 2002650
KawasakiZZR E2001600
YamahaYZF R120011000
YamahaYZF Thunder Cat2001 - 2002600
BenelliTornado LE Tre2002900
KawasakiZX-6R A2002636
SuzukiSV S2002650
YamahaFZS Fazer2002 - 20051000
BenelliTornado TRE2003900
DerbiDirt Boy200350
KawasakiKLX R2003300
KawasakiZX-6R B2003636
SuzukiGSX-R2003 - 2004750
SuzukiGSX-R2003 - 20111000
SuzukiGSX-R Hayabusa20031300
YamahaFZS Fazer2003 - 20051000
BenelliTNT2004 - 20091130
BenelliTNT Sport2004 - 20061130
BenelliTNT Titanium2004 - 20061130
BenelliTNT verde & nero2004 - 20061130
SuzukiGSX-R2004 - 2009600
SuzukiGSX-R2004 - 20101000
YamahaFZS Fazer2004 - 20051000
BMWK RT1989750
KawasakiZX-10 Tomcat1989 - 19901000
KawasakiZXR H1989750
YamahaFZR1989 - 1993600
BenelliTNT2005 - 20091130
KawasakiZX-6R C2005 - 2006636
SuzukiGSX-R Hayabusa2005 - 20071300
YamahaFZS Fazer20051000
KawasakiZZ R2006500
SachsRoadster2006650
SuzukiGSR2006600
SuzukiGSX-R2006600
SuzukiGSX-R2006750
SuzukiGSX-R2006 - 20101000
SuzukiGSX-R Hayabusa2006 - 20071300
BenelliTornado TRE2007 - 20141130
BenelliTreK2007 - 20111130
HondaCBR R2007 - 2010125
KawasakiKLX R2007300
KawasakiZX-6RR2007600
Moto MoriniCorsaro2007 - 20101200
SuzukiGSR ABS2007600
SuzukiGSX-R2007 - 20101000
SuzukiGSX-R Hayabusa20071300
KawasakiZX-6R P2008600
KawasakiZZ R2008 - 2009500
Moto MoriniCorsaro2008 - 20101200
SuzukiGSX-R2008 - 20101000
KawasakiZX-6R2009 - 2012600
BenelliTNT Cafe Racer20101130
BenelliTNT R16020101130
Moto MoriniCorsaro20101200
SuzukiGSX-R20101000
BenelliTNT Century Racer2011 - 20121130
BenelliTNT Century Racer LTD20111130
BenelliTreK20111130
SuzukiGSR2011600
SuzukiGSR ABS2011600
SuzukiGSX-R2011600
SuzukiSV S2011 - 2015650
BenelliTornado TRE2012 - 20141130
KawasakiZX-6R2012600
Moto MoriniCorsaro2012 - 20131200
SuzukiSV S2012 - 2015650
BenelliTornado TRE2013 - 20141130
KawasakiZX-6R E2013 - 2014636
SuzukiGSX-R2013600
SuzukiGSX-R2014 - 20151000
SuzukiSV S2014 - 2015650
BenelliTreK2015 - 20161130
SuzukiGSX-R20151000
SuzukiSV S2015650
KawasakiW A1999 - 2001650
KawasakiZX-6R Ninja1999600
KawasakiZXR N1999750
SuzukiGSX-R1999 - 2000600
SuzukiGSX-R Hayabusa1999 - 20001300
SuzukiSV1999 - 2000650
SuzukiSV S1999 - 2000650
YamahaFZS Fazer1999 - 2000600
YamahaYZF R11999 - 20011000
YamahaYZF Thunder Cat1999 - 2001600
KawasakiZR Balius93-250
KawasakiZR Zephyr1991 - 19951100
KawasakiZXR J1991 - 1995750
KawasakiZXR K1991 - 1992750
KawasakiZZR C1991 - 19921100
KawasakiZZR D1991 - 1993600
YamahaFZR1991 - 1993600
KawasakiZXR J1993 - 1995750
KawasakiZXR M1993 - 1995750
KawasakiZZR E1993600
SuzukiGSX-R W19931100
SuzukiRF R1993 - 1996600
YamahaFZR1993600
YamahaYZF SP1993 - 1995750
KawasakiZXR L1994750
KawasakiZZR D1994 - 19981100
SuzukiRF R1994600
SuzukiRF R1994 - 1997900
YamahaFZR R1994600
YamahaYZF SP1994 - 1995750
KawasakiZXR J1995750
KawasakiZZR D1995 - 19981100
SuzukiGSX-R RW1995750
YamahaYZF SP1995750
KawasakiZX-10 Tomcat1988 - 19901000
KawasakiZXR H1988 - 1989750
KawasakiZZR C1990 - 19911100
YamahaFZR1990 - 1991600
KawasakiZX-6R Ninja1996 - 1999600
KawasakiZX-7R Ninja1996750
KawasakiZX-7RR Ninja1996750
KawasakiZXR N1996 - 1999750
KawasakiZZR D1996 - 19971100
SuzukiRF R1996900
YamahaYZF Thunder Cat1996600
KawasakiZXR N1997 - 1999750
KawasakiZZR D19971100
KawasakiZXR N1998 - 1999750
SuzukiGSX-R1998600
YamahaFZS Fazer1998 - 2000600
YamahaYZF R11998 - 20011000
YamahaYZF SP1998750
YamahaYZF Thunder Cat1998 - 2001600
SuzukiGS D1979 - 1980550
SuzukiRG Gamma1983 - 1984250