Spark plug NGK DPR7EA-9

5.65

Spark plug NGK DPR7EA-9

Tuotetunnus (SKU): 1081773 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1081773

EAN koodi: 087295151297

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Zündkerze NGK DPR-7 EA-9

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 087295151297

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
Arctic CatDVX2004 - 2009300
BarossaCheetah2004 - 2005250
BarossaMagna2004250
BetaEikon2004 - 2005250
Harley DavidsonXL 53 Sportster Cust.2004 - 2005883
Harley DavidsonXL Sportster2004 - 2008883
Harley DavidsonXL SportsterCustom2004 - 2010883
Harley DavidsonXLH Sportster Hugger2004 - 2009883
Harley DavidsonXLH Sportster Standard2004883
HondaTRX Fourtrax/ Rancher ES FE 4WD2004 - 2005350
KymcoKXR2004 - 2005250
KymcoVenox2004 - 2010250
SuzukiVL Intruder2004 - 20081500
SuzukiVL Volusia2004 - 2005800
SuzukiVZ Intruder2004 - 20061600
YamahaXV Road Star Warrior2004 - 20051700
YamahaXV Wild Star20041600
YamahaXVS Drag Star2004650
BarossaCheetah2005250
Harley DavidsonXL SportsterCustom2005 - 2010883
HondaTRX Sportrax R 2WD K-Start2005450
KymcoGrand Dink2005125
KymcoKXR2005250
KymcoMXU Offroad2005250
KymcoMXU Onroad2005 - 2007250
KymcoMaxxer2005300
KymcoPeople2005250
KymcoVenox2005 - 2007250
KymcoX-Citing2005250
SuzukiVL Intruder2005 - 20081500
SuzukiVL Volusia2005800
SuzukiVZ Intruder2005 - 2009800
SuzukiVZ Intruder2005 - 20061600
YamahaMT-012005 - 20121700
YamahaXV Road Star Warrior20051700
Harley DavidsonXL Sportster2006 - 2008883
Harley DavidsonXL Sportster Low2006 - 2010883
Harley DavidsonXL SportsterCustom2006 - 2008883
Harley DavidsonXLH Sportster Hugger2006 - 2009883
KymcoMXU Offroad2006 - 2007300
KymcoMXU Onroad2006 - 2007250
KymcoVenox2006 - 2007250
SuzukiVL Intruder2006 - 20081500
SuzukiVZ Intruder2006 - 2009800
SuzukiVZ Intruder20061600
YamahaMT-012006 - 20071700
SuzukiVL Intruder2007800
YamahaMT-0120071700
KymcoMXU Onroad2008300
KymcoMaxxer2008300
SuzukiVL Intruder20081500
SuzukiVZ Intruder2008 - 2009800
Harley DavidsonXL Sportster Low2009 - 2010883
Harley DavidsonXLH Sportster Hugger2009883
KymcoMXU Offroad2009 - 2010250
KymcoVenox2009 - 2010250
SuzukiVL Intruder2009 - 2014800
SuzukiVZ Intruder2009800
YamahaMT-012009 - 20121700
BarossaCheetah2003 - 2005250
BetaEikon2003 - 2004250
Harley DavidsonXL 53 Sportster Cust.2003 - 2004883
Harley DavidsonXL Sportster2003 - 2004883
Harley DavidsonXL Sportster Hugger2003883
Harley DavidsonXL SportsterCustom2003 - 2006883
Harley DavidsonXLH Sportster Hugger2003 - 2004883
Harley DavidsonXLH Sportster Standard2003 - 2004883
HondaGL Valkyrie20031500
HondaTRX Fourtrax/ Rancher ES FE 4WD2003 - 2004350
KymcoVenox2003 - 2006250
SuzukiVL Intruder2003 - 20061500
SuzukiVL Volusia2003 - 2005800
YamahaXV Road Star Warrior2003 - 20051700
YamahaXV Wild Star2003 - 20041600
YamahaXVS Drag Star2003 - 2004650
BarossaSkywalker R
BarossaTiger
BetaEikon1999 - 2003250
Harley DavidsonXL 53 Sportster Cust.1999 - 2004883
Harley DavidsonXL Sportster1999 - 2003883
Harley DavidsonXLH Sportster Hugger1999 - 2003883
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1999 - 2000883
HondaGL Goldwing1999 - 20001500
HondaGL Valkyrie1999 - 20031500
HondaVT Shadow ACE1999 - 20001100
HondaVT Shadow Aero1999 - 20001100
KawasakiVN A19991500
KawasakiVN Classic19991500
KymcoDink Bet & Win1999125
SuzukiVL Intruder1999 - 20031500
YamahaXV Wild Star1999 - 20041600
YamahaXVS Drag Star1999 - 2004650
YamahaXVS Drag Star Clas.1999 - 2000650
YamahaXVZ Royal Star1999 - 20001300
YamahaXVZ Tour Classic1999 - 20021300
HondaTRX Fourtrax/ Rancher ES FE 4WD2000 - 2003350
HondaVT Shadow ACE20001100
HondaVT Shadow Aero20001100
YamahaXVZ Tour Classic20001300
Harley DavidsonXL Sportster Hugger2001883
Harley DavidsonXL SportsterCustom2001 - 2003883
Harley DavidsonXLH Sportster Standard2001883
HondaGL Valkyrie2001 - 20031500
KymcoVenox2001250
KymcoYager2001125
YamahaXV Wild Star20011600
YamahaXVS Drag Star2001650
Harley DavidsonXL SportsterCustom2002883
HondaGL Valkyrie20021500
Piaggio/VespaX9 Evolution2002250
SuzukiVL Intruder2002 - 20031500
YamahaXVZ Tour Classic20021300
Harley DavidsonFXR / FXRS / FXLR1987-883
Harley DavidsonHugger1988 - 1991883
Harley DavidsonSportster1988 - 1990883
Harley DavidsonXL Sportster1988 - 1999883
Harley DavidsonXLH Sportster Hugger1988 - 1991883
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1988 - 1992883
HondaCH Elite1988 - 1989125
HondaGL Goldwing1988 - 19931500
HondaVT C1988 - 1989700
HondaVT Shadow1988 - 19911100
KawasakiVN A1988 - 19901500
KawasakiVN SE1988 - 19951500
KawasakiVN Vulcan1988 - 1990750
YamahaTT1988 - 1992600
YamahaXT-Z Tenere1988 - 1990600
YamahaXT-Z Tenere1989600
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1990883
HondaGL Goldwing19901500
Harley DavidsonXL Sportster1991 - 1998883
HondaCH Spacy1991125
HondaVT Shadow19911100
KawasakiVN SE1991 - 19951500
YamahaTT1991 - 1992600
Harley DavidsonSportster1985 - 1988883
Harley DavidsonXL Sportster1985 - 1988883
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1985 - 1988883
HondaVT C1985 - 1988700
YamahaTT1985 - 1988600
KawasakiVN Vulcan1986 - 1988750
YamahaTT1986 - 1988600
YamahaXT-Z Tenere1986 - 1989600
YamahaTT1987 - 1988600
YamahaXT-Z Tenere1987 - 1989600
Harley DavidsonXL 53 Sportster Cust.1998 - 1999883
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1998 - 1999883
HondaFES Foresight1998250
HondaGL Goldwing1998 - 19991500
HondaGL Valkyrie1998 - 19991500
HondaPC Pacific Coast1998800
HondaVT Shadow ACE1998 - 20001100
HondaVT Shadow Aero19981100
KawasakiVN A1998 - 19991500
KawasakiVN Vulcan19981500
SuzukiVL Intruder1998 - 19991500
YamahaXVS Drag Star1998 - 1999650
YamahaXVS Drag Star Clas.1998 - 1999650
YamahaXVZ Royal Star1998 - 19991300
Harley DavidsonXL Roadster2010 - 2011883
Harley DavidsonXLH Sportster Iron2010 - 2011883
KymcoMXU Offroad2010250
KymcoMaxxer2010250
YamahaMT-012010 - 20121700
Harley DavidsonXL Super Low2011 - 2015883
Harley DavidsonXLH Sportster Iron2011883
KymcoMaxxer2011 - 2015300
SuzukiVL Intruder2011800
SuzukiVZ Intruder2011 - 2012800
YamahaMT-0120111700
Harley DavidsonXL Roadster2014 - 2015883
KymcoMaxxer2014 - 2015250
KymcoMaxxer2014 - 2015300
SuzukiVZ Intruder2014800
Harley DavidsonXL Sportster1992 - 1997883
Harley DavidsonXLH Sportster Std.1992883
HondaGL Goldwing1992 - 19931500
KawasakiVN A19921500
KawasakiVN C1992 - 19961500
HondaCH Spacy1993 - 1995125
HondaGL Goldwing19931500
KawasakiVN C1993 - 19941500
HondaVT Shadow1994 - 19951100
HondaVT Shadow ACE1994 - 20001100
KawasakiVN C19941500
HondaVT Shadow19951100
HondaVT Shadow ACE1995 - 20001100
KawasakiVN Vulcan1995750
HondaGL Goldwing1996 - 19971500
HondaVT Shadow ACE1996 - 19981100
KawasakiVN Sumo19961500
HondaGL Goldwing19971500
HondaVT Shadow ACE1997 - 19981100
KawasakiVN A1997 - 19991500
KawasakiVN Vulcan1997 - 19981500
KymcoSpacer1997125
YamahaXVS Drag Star1997 - 1998650
YamahaXVZ Royal Star1997 - 19991300
YamahaXVZ Tour Classic19971300
Harley DavidsonXL Super Low2012 - 2013883
KymcoMaxxer2012 - 2014300
Piaggio/VespaX9 Evolution2012250
SuzukiVZ Intruder2012800
SuzukiVL Intruder2013800
HondaVT C1982 - 1985700