Carburettor repair kit HONDA CAB-H2

13.06

Carburettor repair kit HONDA CAB-H2

Tuotetunnus (SKU): 1573015 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 1573015

EAN koodi: 4052752143500

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

Geiwiz Vergaserreparatursatz – Vergl.-Nr. CAB-H2

Geiwiz – Qualität für Profis
Mit den Geiwiz Reparatursätzen sind Sie in der Lage fachgerecht Instandsetzungen
durchzuführen.
Geiwiz Produkte werden täglich von Fachwerkstätten verbaut.
Vertrauen Sie auf bewährte Qualität.

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 4052752143500

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
CagivaAla Azzurra1983 - 1988350
HondaCB Bol dor1983900
HondaCB Euro1983 - 1985400
HondaCB F19831100
HondaCB R19831100
HondaCB SC1983650
HondaCM T1983400
HondaCX1983500
HondaCX C Custom1983500
HondaCB Euro1984 - 1985400
DucatiPantah1977 - 1981500
HondaCB Twin1978 - 1981400
HondaCB Bol dor1980 - 1983900
HondaCB C1980 - 1981650
HondaCB Twin1980 - 1981400
HondaCM T1980 - 1983400
HondaCX1980 - 1983500
HondaCX CA1980500
HondaCB Z1981650
HondaCM T1981400
HondaCX1981 - 1983500
HondaCX CB1981500
HondaCB Bol dor1982 - 1983900
HondaCB Euro1982400
HondaCB N1982250
HondaCB R1982 - 19831100
HondaCX1982 - 1983500
HondaCX C Custom1982 - 1983500