TRW/Lucas brake disc fixed Racing MST 265 RAC

116.78

TRW/Lucas brake disc fixed Racing MST 265 RAC

Tuotetunnus (SKU): 2200523 Osasto:

Kuvaus

Tuotenumero: 2200523

EAN koodi: 3322937401369

Tuotekuvaus (Saksan kielellä)

TRW/Lucas Bremsscheibe starr Racing MST 265 RAC

A: 260
B: 126,5
C: 3
E: 143

Jos teillä on kysyttävää tuotteesta, niin ottakaa yhteyttä. Voitte myös hakea tietoa tuotteesta EAN koodilla. 3322937401369

Yhteensopivuus

Tämä tuote sopii seuraaviin malleihin

MerkkiMalliVuosimalliMoottori
MerkkiMalliVuosimalliMoottori
HusabergFC2000 - 2004501
HusabergFC2000 - 2001600
HusabergFE2000600
KTMEXC2000 - 2003125
KTMEXC2000 - 2002200
KTMEXC2000 - 2002300
KTMEXC2000 - 2002380
KTMEXC2000 - 2002520
KTMEXC LC42000 - 2002400
KTMEXC Racing2000 - 2003450
KTMSX2000 - 2005125
KTMSX2000 - 2002250
KTMSX2000 - 2002300
KTMSX2000 - 2002380
KTMSX Racing2000 - 2002520
KTMSXS2000540
KTMSup.Comp. LC42000400
HusabergFE2001400
KTMSX2001380
KTMSX Racing2001 - 2002520
HusabergFE2002 - 2005501
HusabergFS2002400
KTMSX Racing2002520
KTMEXC2003125
KTMEXC2003 - 2004250
KTMEXC2003525
KTMEXC Racing2003450
KTMLC4 Super Competition2003 - 2004625
KTMSX2003125
KTMSX-F2003 - 2006450
KTMEXC2004250
KTMLC4 Super Competition2004625
KTMSX2004200
KTMSX-F2004 - 2006450
HusabergFE2005501
KTMSX-F2005 - 2006450
KTMXC2005 - 2016250
KTMXC-W2005 - 2016250
HusabergFE2008 - 2014250
HusabergFE2008 - 2014350
HusabergFE2008 - 2013390
KTMXC2008 - 2015250
KTMXC-F2008 - 2015250
KTMXC-F2008 - 2016450
KTMXC-W2008 - 2016200
KTMXC-W2008 - 2015250
KTMXC-F2009 - 2016450
KTMXC-W2009 - 2016200
KTMXC-W2009 - 2015250
KTMXC-W2010 - 2015250
KTMXC-F2011 - 2015350
KTMXC-F2011 - 2016450
KTMXC-W2011 - 2016200
KTMXC-W2011 - 2015250
KTMXC-W2012200
KTMXC-W2012 - 2015250
KTMXCF-W2012350
KTMXCF-W2012 - 2015500
KTMXC-W2013 - 2015250
KTMXCF-W2013 - 2015500
HusabergFE2014450
KTMXC2014150
KTMXC2014250
KTMXC-F2014250
KTMXC-F2014350
KTMXC-F2014450
KTMXC-W2014200
KTMXC-W2014 - 2015250
KTMXCF-W2014 - 2015350
KTMXCF-W2014 - 2015500
HusqvarnaFC2015250
HusqvarnaFC2015350
HusqvarnaFC2015450
KTMXC-W2015250
KTMXCF-W2015350
KTMXCF-W2015500
HusqvarnaTC2016125
KTMEXC2016500
KTMEXC Sixdays2016500
KTMXC-F2016450
KTMXC-W2016200
KTMEXC1998 - 2000125
KTMEXC1998 - 2000200
KTMEXC1998 - 2000300
KTMEXC1998 - 2000380
KTMEXC LC41998 - 2000400
KTMGS1998300
KTMSX1998 - 2000125
KTMSX1998250
KTMSX1998 - 2000300
KTMSX1998380
KTMSX1998 - 1999500
KTMSX1999 - 2000125
KTMSX1999 - 2000300
KTMSX1999500
KTMSXS1999 - 2000540
KTMEXC LC41994 - 1998400
KTMGS1994250
KTMGS1994 - 1997350
KTMMX1994500
KTMSX1994250
KTMSX1994 - 2000300
KTMSX1994 - 1999500
KTMGS1995350
KTMSX1995300
KTMSX1995 - 1999500
KTMGS1996 - 1997300
KTMSX1996 - 1997125
KTMSX1996 - 1999500
KTMGS1993 - 1995350
KTMMX1993 - 1994500
KTMMX1992 - 1994500
KTMSX-F2006450
KTMXC2006 - 2008250
KTMSX-F Racing2007450
KTMXC-F2007 - 2008250